Sobota
Na startu závodu, započítávaného do žebříčku Mezinárodní snowboardové federace (ISF), nechyběla celá česká špička. Smůlu měl Viktor Brůžek v souboji o třetí místo, když vedl v druhé finálové jízdě, ale upadl dvě branky před cílem a přišel tak "o bednu". V juniorské kategorii zvítězili Jan Pummer a Tatiana Hanuliaková.
Neděle
V neděli se jel druhý závod. Sobotní prvenství obhájil Číp. V ženách si pro vítězství dojela Hana Zymová. "Byla jsem více vyježděná než včera", uvedla se Zymová. V dramatickém finále mužů nevyšla riskantní jízda Zbyňkovi Drbalovi, který spadl dvě branky před cílem. Z první šestky se propadl také Petr Šindelář jezdící za VLLNNU, který včera skončil pátý. Vyrovnanou formu potvrdila slovenská juniorka Tatiana Hanuliaková. Juniorskou kategorii vyhráli Jan Pummer a Klára Koukalová.
VÝSLEDKY:
SOBOTA
Muži
1 Číp Antonín CZE OXBOWGOLT
2 Drbal Zbyněk CZE BELOWZERO
3 Kuh Vojtěch CZE EXILVOLKL
4 Brůžek Viktor CZE GOLTES
5 Šindelář Petr CZE VLLNNA
6 Keclík Jiří Jnr. CZE CHOCEXIL
7 Klofáč Karel CZE BELOWZERO
8 Sonka Jarin CZE HOUMER
9 Vocel Petr CZE GOLTES
10 Pummer Jan CZE MAHONY
11 Chlíbek Vaclav CZE VOLKL
12 Sonka Jiří CZE GOLTES
13 Choleva Petr CZE F2DUOTONE
14 Skalický Josef CZE OXYGEN
15 Kuh Josef CZE EXIL
16 Petrunak Marek SVK BURTON
17 Tábor Jozef CZE
18 Surovec Martin SVK DEVILS
19 Iliadis Nikos CZE MAHONY
20 Jeřábek Bohumír CZE BELOWZERO
21 Iliadis Petr CZE MAHONY
22 Ptáčník Jan CZE
23 Karásek Lukáš CZE SNBBRNO
24 Glajch Martin CZE VLLNNA
25 Mendel Peter SVK KUCA PACA
26 Tulach Jaroslav CZE
27 Jelínek Petr CZE VLLNNA
28 Fořt Jiří CZE
29 Živný Petr CZE
30 Lacina Štěpán CZE
31 Prokopec Leoš Jnr. CZE
32 Handrejch Jiří CZE
33 Dvořák Dalibor CZE
34 Tintěra František CZE
35 Žídek Radoslav SVK SK VRATNA
36 Prokopec Leoš Snr. CZE
Ženy
1 Klofáčová Svatava CZE BELOWZERO
2 Zymová Hana CZE GOLTES
3 Hanuliaková Tatiana SVK SK VRATNA
4 Koukalová Klára CZE VLLNNA
5 Hanuliaková Miroslava SVK SK VRATNA
6 Drbalová Barbora CZE BELOWZERO
7 Koukalová Jana CZE VLLNNA
8 Bičišťová Radka CZE ORBIS
9 Přibylová Eva CZE ORBIS
10 Košťálová Bára CZE
11 Bradáčová Katka CZE ESPRIT
12 Zatoriova Bara CZE
13 Dostálová Helena CZE
14 Mikešová Marie CZE
15 Mrákotová Eva CZE MAHONY
16 Prokopcová Aneta CZE
NEDĚLE
Muži
1 Číp Antonín CZE OXBOWGOLT
2 Drbal Zbyněk CZE BELOWZERO
3 Kuh Vojtěch CZE EXILVOLKL
4 Klofáč Karel CZE BELOWZERO
5 Brůžek Viktor CZE GOLTES
6 Skalický Josef CZE OXYGEN-HH
7 Chlibek Vaclav CZE VOLKL
8 Pummer Jan CZE MAHONY
9 Sonka Jiri CZE GOLTES
10 Keclik Jiri Jnr. CZE CHOCEXIL
11 Petrunak Marek SVK BURTON
12 Sonka Jarin CZE HOUMER
13 Sindelar Petr CZE VLLNNA
14 Kuh Josef CZE EXIL
15 Choleva Petr CZE F2DUOTONE
16 Zidek Radoslav SVK SK VRATNA
17 Surovec Martin SVK DEVILS
18 Vocel Petr CZE GOLTES
19 Mendel Peter SVK KUCA PACA
20 Tabor Jozef CZE
21 Hlinka Lubomir SVK KUCA PACA
22 Glajch Martin CZE VLLNNA
23 Tintera Frantisek CZE
24 Suk Michal CZE
25 Zivny Petr CZE
26 Jerabek Bohumir CZE BELOWZERO
27 Dvorak Dalibor CZE
28 Karasek Lukas CZE SNBBRNO
29 Prokopec Leos Jnr. CZE
30 Prokopec Leos Snr. CZE
31 Lacina Stepan CZE
32 Pribyl Ivan CZE EXILVOLKL
33 Tulach Jaroslav CZE
34 Kostrounek Petr CZE
Ženy
1 Zymová Hana CZE GOLTES
2 Koukalová Klára CZE VLLNNA
3 Hanuliaková Tatiana SVK SK VRATNA
4 Hanuliakova Miroslava SVK SK VRATNA
5 Klofacova Svatava CZE BELOWZERO
6 Bicistova Radka CZE ORBIS
7 Drbalova Barbora CZE BELOWZERO
8 Koukalova Jana CZE VLLNNA
9 Zatoriova Bara CZE
10 Pribylova Eva CZE ORBIS
11 Bradacova Katka CZE ESPRIT
12 Kostalova Bara CZE
13 Dostalova Helena CZE
14 Mikesova Marie CZE
15 Mrakotova Eva CZE MAHONYPP
16 Prokopcova Aneta CZE