Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vítěz soutěže o logo Czech Open získá peníze i luxusní pohled na golf

Klubovna Prosper Golf Resortu v Čeladné. | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

27 2010
Diamantová VIP karta na turnaj Czech Open v Čeladné, to už je výzva. Získá ji autor vítězného návrhu v soutěži o nové logo turnaje European Tour, který se v podbeskydském golfovém areálu uskuteční letos v srpnu.

Promotérská společnost Quirit Alfa vyhlásila zcela veřejnou soutěž pro zájemce od osmnácti let a stanovila uzávěrku na 15. května. Vítězný návrh bude ohodnocen částkou 2000 eur a zmíněnou exkluzivní možností zúčastnit se samotného turnaje.

Požadavkem je, aby nová podoba loga výstižně reprezentovala Czech Open doma i v zahraničí. Emblém a vizuální styl ponesou všechny tiskoviny a materiály, k turnaji vydávané.

Podrobné technické podmínky zveřejnili organizátoři největší golfové akce na území České republiky v pondělí a jsou vyvěšeny na oficiálním webu turnaje www.czechopen2010.cz.

Součástí přijetí návrhu do soutěže bude souhlas autora, jenž musí být držitelem veškerých autorských práv k návrhu, k poskytnutí licence promotérské společnosti. Zástupci Quirit Alfa budou zároveň vybírat vítěze. Výsledky budou zveřejněny 23. května.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze