Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


VIDEO: Podívejte se na začátek sezony nejlepších domácích golfistů

27 2010
Česká profesionální golfová série má brzy dostat širší mezinárodní rozměr. Jako by začátek letošního ročníku měl budoucí etapu předznamenat, úvodní turnaj sezony vyhrál Kanaďan. Totiž Čechokanaďan.

Za Johnem Horskym se až do osmého místa v Prague Open sice v konečném pořadí seřadili Češi, ale cizinci, dodávající domácímu okruhu mezinárodní punc, byli ve Mstěticích hodně vidět.

Po prvním kole byl jedním z lídrů Daniel Kraljič ze Slovinska (na snímku). Nakonec klesl na konečné desáté místo, ale před něj se dostal jeho krajan Andrej Kraljič a na stejnou úroveň Henrik Engdahl ze Švédska.

Daniel Kraljič, druhé kolo Prague Open 2010.

Za dva týdny se seriál přesune do rakouského Waidhofenu a letos se za hranice podívá ještě dvakrát, do Haugschlagu opět v Rakousku a do slovenských Tálí. Už příští ročník by podle předběžných plánů mohl do středoevropského regionu expandovat ještě víc.

Jedenáctý turnaj

Po mstětické overtuře oznámili pořadatelé doplnění letošního kalendáře o turnaj v Berouně. Uskuteční se od 29. do 31. května v resortu, kde se profesionálové poprvé sešli už loni v září. Sezona pro české profesionály tak momentálně čítá jedenáct turnajů.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze