• změna ve vedení
  • safety car
Pořadí: 1. Kovalainen, 2. Glock, 3. Räikkonen
To je už z dnešního přenosu vše, přeji vám hezký zbytek dne a těším se s vámi na shledanou.
Průběžnému pořadí nadále vládne Lewis Hamilton (McLaren) s 62 body. Vede teď o pět bodů. Na druhém místě vystřídal Felipeho Massu (Ferrari) jeho týmový kolega Kimi Räikkönen (57 bodů). Massa zůstává na 54 bodech.

10. Piquet - Renault
Úspěchem skončil závod také pro oba jezdce Renaultu - Alonso dojel na čtvrtém místě, Piquet šestý.
Hamilton dojel do cíle pátý ä před svými pronásledovateli zvýší náskok v průběžném hodnocení.
cíl
Závod končí triumfem Heikkiho Kovalainena (McLaren). 2. je Timo Glock (Toyota) a 3. Kimi Räikkonen (Ferrari).
69.
Räikkonen je momentálně třetí, Hamilton pátý.
68.
Zatímco Massa přišel o průběžné vedení v šampionátu, Kovalainen si míří pro své premiérové vítězství ve formuli 1.
67.
Do čela se tím prosadil Kovalainen s mclarenem, 2. je Glock, 3. Räikkonen.
67.
Felipemu Massovi se tři kola před cílem zastavil motor a Brazilec odstupuje ze závodu!
65.
Ze závodu odstoupil po technických potížích Sutil (Force India).
64.
Räikkonen šest kol před koncem ztrácí pouze 1,6 sekundy na třetího Glocka.
61.
Naopak Massa jezdí pomaleji i než druhý Kovalainen.
60.
Na 4. místě jezdící Räikkonen právě zajel nejrychlejší kolo závodu (1:21,195) a možná ještě zaútočí na Glocka.
57.
Pořadí: 1. Massa, 2. Kovalainen, 3. Glock, 4. Räikkonen, 5. Alonso.
55.
Vracející se Piquet se ostře střetl s Trullim, Své místo uhájil.
52.
Souboje na konci pořadí přinesly střet mezi Fisichellou a Nakadžimou, oba jezdci v závodě pokračují.