Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


V Prostějově má být i Carl Lewis

3 2000
P r o s t ě j o v - Největší akcí roku v tenisovém Prostějově bude velká show Všichni dobří rodáci, kterou se bude klub loučit s druhým tisíciletím. "S velkou podporou města chceme do Prostějova pozvat nejznámější osobnosti ze světa sportu a kultury, které se u nás narodily. Jedná se například o Pavlínu Pořízkovou, Karla Nováčka, Věru Chytilovou, Milenu Dvorskou, Oldřicha Machače nebo Vladimíra Vačkáře. Účast navíc přislíbil Ivan Lendl, Martina Hingisová a také Carl Lewis," plánuje prostějovský generální manažer společnosti TK Plus Miroslav Černošek.

V rámci této akce bude pod názvem Pařížské období Alfonse Muchy vernisáž výstavy slavného malíře, jehož obdivovatelem je Lendl.

V létě si tenis zahrají světoví hokejisté v rámci druhého ročníku Tenisového poháru hvězd NHL. "Po loňském úspěchu budeme v této exhibici pokračovat. O hráčích, kteří nastoupí za jednotlivé kluby, budeme jednat. Hokejisty navíc doplní fotbalový tým. Za FC Liverpool nastoupí Patrik Berger a Vladimír Šmicer," prozradil Chytil.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze