Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

V nominaci je sedm hráček Děkanky

10 2006
Praha - Sedm hráček Děkanky, která se v létě sloučila s Tatranem Střešovice, se objevilo v nominaci českých florbalistek na listopadový Fortuna Cup v Praze. Z mistrovského Liberce si vybrala nová dvojice trenérů u ženského národního týmu Jaroslav Marks a Luboš Kocourek pětici reprezentantek.

Silně obsazený turnaj za účasti úřadujících mistryň světa ze Švýcarska a dalších dvou florbalových mocností Švédska a Finska se uskuteční v hale pražské Sparty od 10. do 12. listopadu. '

Stejně jako dubnový mužský turnaj, který hostily Olomouc, Svitavy a Liberec, bude i ten ženský generálkou na plánované pravidelné setkávání mužských i ženských reprezentací Švédska, Finska, Švýcarska a Česka v připravované Euro Floorball Tour. Ta by měla oficiálně začít fungovat v roce 2007 se dvěma turnaji do roka.

Nominace českých florbalistek na Fortuna Cup v Praze (10.- 12. listopadu):
Brankářky:
Lenka Kubíčková (FbK Svitavy), Ladislava Plíšková (FBK Jičín), Hana Váňová (1. HFK Děkanka),
Hráčky do pole: Denisa Billá, Diana Brennerová, Ilona Novotná, Kateřina Moťková, Alena Slováková, Magdalena Šindelová (všechny 1. HFK Děkanka), Dana Bursová, Markéta Matějková, Radka Nečásková, Lenka Bartošová, Terezie Párysová (všechny FBC Liberec), Kamila Bočanová, Eva Klusáčková, Lucie Szotkowská (všechny FbŠ Bohemians), Zuzana Jelínková, Zuzana Macurová (obě 1. SC SSK Vítkovice), Andrea Kohutová (Bulldogs Brno), Pavla Korčáková (FbK Svitavy).

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze