Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


U Barona Prášila se rozhodlo: nejkrásnější golfistka je z Pardubic

Oceněné dívky v soutěži Miss golf 2010 (zleva): Miss sympatie Veronika Kalinová, první vicemiss Šárka Sokolová, vítězka Kateřina Krejčířová, druhá vicemiss Nikola Konfrštová a Miss fotogenie Jana Herzinger. | foto: Antonín Krčmář

29 2010
"Kolikrát se mi stalo, že jsem na hřišti zadržovala slzy," svěřila se Kateřina Krejčířová v rozhovoru pro golf.idnes.cz, jak občas reaguje na vlastní špatné rány. Jestli měla plakat v neděli večer, pak jedině štěstím. Stala se Miss golf 2010.

Možná měli mnozí diváci v sále divadle Hybernia jinou favoritku, ale faktem je, že tahle cílevědomá studentka dvou vysokých škol vyhrála i internetové hlasování, v němž hlasující vybírali trojici finalistek.

Těch bylo dvanáct a Kateřina Krejčířová mezi nimi zdaleka nemá nejnižší handicap. Avšak nikdo nemůže říct, že by se vítězkou stala golfové "rychlokvaška".

Členka Golf Clubu Pardubice, která nedá dopustit na své domovské hřiště v Lázních Bohdaneč, hraje pravidelně už nějaký čas.

Finále Miss golf 2010 - dívky se představují.

Finále Miss golf 2010 - dívky se představují.

"Miss je víc o kráse než o golfu," prohlásila rozhodně a porota jejím půvabům dala za pravdu.

Soutěže se ve svém desátém ročníku přesunula z prostředí golfového indooru do "nesportovního" prostředí, ale finálový večer byl díky jevištní technice jedné z českých muzikálových scén zábavnější.

Vyhlášení Miss golf 2010 - doprovodný program.

Vyhlášení Miss golf 2010 - doprovodný program.

Příjezd dívek ve stylizovaných loďkách, překvapivě vtipná prezentace sponzorů, svěží choreografie doprovodných čísel a nakonec i "odlet" moderátora Romana Vojtka na divadelní kouli Barona Prášila nad hlavami diváků daly spolu s dalšími čísly missí soutěži osobitý charakter.

První soutěžní disciplína, odpal gumovým míčkem z rohožky proti publiku, sice skýtal určitá rizika a jeden z porotců po nepovedené ráně o tom může vyprávět. ale co by to bylo za soutěž o nejkrásnější golfistku, kdyby se uchazečky o tento titul nepředvedly s holí v ruce. A oblečení na golf jim slušelo neméně než večerní šaty...

Finále Miss golf 2010 - první soutěžní disciplína.

Finále Miss golf 2010 - první soutěžní disciplína.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze