Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tým Arrows čeká boj o titul

6 2006
Ostrava - V loňském finále extraligy baseballisté týmu Arrows Ostrava brněnské Draky nepřemohli. Podlehli jim i v neděli ve finále Českého poháru. Ovšem před nynějším finále extraligy, které začíná o víkendu, se naděje nevzdávají.

"Draci už nejsou takoví, jak je známe z dřívějška. S tím už je spojuje jen jméno," prohlásil kouč ArrowsVáclav Šícha. "Pokud se nelekneme sami sebe a připustíme si, že můžeme s Draky bojovat a bodovat, úspěch může přijít."

Jaká je tedy pro ostravské baseballisty cesta k vysněnému titulu?

"Stačí třikrát porazit Draky," usmál se Šícha, který se byl dokonce v úterý podívat na trénink finálového soupeře v Brně. "Čekal jsem větší rozdíl mezi tím, jak trénují oni a my, ale nebylo to tak. Už i Draci dělají chyby. Omladili kádr a naše šance je větší než loni."

Částečný návod si ostravští baseballisté mohou vzít z pohárového finále. "Tam jsme bodovali hned v první směně. Cesta, jak porazit Draky, je tlačit do nich, nutit je hrát pod tlakem," řekl kouč Arrows. "Sezonu jsme začali špatně, ale pořád se zvedáme. Chtělo by to ten drive využít."

 Ve finálové sérii bude tým Arrows takřka kompletní. "Scházet nám bude jen Petr "Koblih" Čech. Ten už nám bohužel nepomůže," připomenul Václav Šícha reprezentačního zadáka, který je nyní v kempu celku MLB Cincinnati Reds.

Drobné problémy mají ostravští nadhazovači. "S nimi je to vždycky trochu loterie. Boris Bokaj si stěžuje na ruku," připustil Šícha, který bude při zítřejším úvodním utkání finále v Brně postrádat nadhazovače Michala Liska a Zdeňka Votavu.
"Z rodinných důvodů se k nám připojí se k nám až v neděli," podotkl trenér.

Autoři:


Nejčtenější

denicky-depo-provera-uz-nikdy
denicky-depo-provera-uz-nikdy

Deníček maminky, která vypráví, jaká úskalí může mít hormonální injekce.

Najdete na iDNES.czmobilní verze