Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tweetující Poulter je kritizován za video, na kterém jí z Ryder Cupu

Ian Poulter patřil ve Walesu k oporám vítězného evropského týmu.

26 2010
Ian Poulter posnídal cereálie s mlékem z Ryder Cupu, čímž si vysloužil kritiku za znevážení nejprestižnější golfové trofeje.

Angličan, známý svým stylem oblékání, má velkou zálibu v sociální síti Twitter. Například když byl Ryder Cup kvůli dešti přerušen, vyvěsil na něj fotky Padraiga Harringtona spícího na podlaze šatny.

Stejně tak zveřejňoval videa z oslav. Právě jedno z videí rozvířilo kritiku na Poulterovu osobu - to když se natočil, jak se svými dětmi snídá cereálie s mlékem přímo z Ryder Cupu.

Poulterovi tento krok začali vyčítat nejen mnozí fanoušci na internetu, ale veřejně se ozvalo i několik funkcionářů, jako například Gary Silcock, ředitel golfového klubu v Belfry. Právě toto hřiště je považováno za "domov" Ryder Cupu.

"Byl jsem překvapen, přijde mi to jako znevážení poháru. Jedna věc je z něj pít šampaňské hned po vítězství, druhá z něj snídat s dětmi cereálie. Myslím, že by bylo mnohem lepší, kdyby to neudělal," řekl Silcock."Rozhodně to není o znevážení Ryder Cupu," napsal šestnáctý hráč světa na Twitteru, který si zavařil i tím, že původně tvrdil, že šlo o repliku trofeje. Pak ale přiznal, že snídal z pravého Ryder Cupu.

"Život je o užívání si, nechtěl bych být jak zapšklý staroch," uvedl také.

"Když o tu trofej tak moc usilujete, je to jeden z vašich snů, a máte podíl na jeho zisku, tak byste měli mít právo si ho užít. Pokud ne, je něco špatně," vysvětloval.

Ke kritice také napsal, že se člověk nemůže zavděčit každému. A že ho asi kritizují ti stejní lidé, kteří mu vyčítali to, že nosí kalhoty se vzorem britské vlajky.

Autor:


Adecco spol. s r.o.
Strojní mechanik – Ostrava - Hrabová

Adecco spol. s r.o.
Moravskoslezský kraj
nabízený plat: 22 000 - 26 000 Kč

Najdete na iDNES.czmobilní verze