Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


TURNAJ MISTRYŇ: Program a výsledky tenisového klání v Singapuru

Tenistka Karolína Plíšková podává v úvodním duelu Turnaje mistryň v Singapuru. | foto: Reuters

29 2017
Osm nejlepších tenistek celé sezony má právo startovat na závěrečném turnaji okruhu WTA. V Singapuru na Turnaji mistryň nechybí ani Češka Karolína Plíšková. Jaké jsou výsledky a harmonogram Masters?

Neděle 22. října (1. den)

Bílá skupina:
Kar. Plíšková (3-ČR) - V. Willamsová (5-USA) 6:2, 6:2
Muguruzaová (2-Šp.) - Ostapenková (7-Lotyš.) 6:3, 6:4

Pondělí 23. října (2. den)

Červená skupina:
Halepová (1-Rum) - Garciaová (8-Fr.) 6:4, 6:2
Wozniacká (6-Dán.) - Svitolinová (4-Ukr.) 6:2, 6:0

Úterý 24. října (3. den)

Bílá skupina:
V. Williamsová (5-USA) - Ostapenková (7-Lotyš.)7:5, 6:7 (3:7), 7:5
Kar. Plíšková (3-ČR) - Muguruzaová (2-Šp.) 6:2, 6:2

Středa 25. října (4. den)

Červená skupina, večerní program:
Halepová (1-Rum.) - Wozniacká (6-Dán.) 0:6, 2:6
Garciaová (8-Fr.) - Svitolinová (4-Ukr.) 6:7 (7:9), 6:3, 7:5

Čtvrtek 26. října (5. den)

Bílá skupina, denní program:
Hlaváčková, Babosová (3-ČR/Maď.) - Martínezová, Klepačová (7-Šp./Slovin.) 6:3, 6:4
Ostapenková (7-Lot.) - Karolína Plíšková (3-ČR) 6:3, 6:1

Večerní program:
V. Williamsová (5-USA) - Muguruzaová (2-Šp.) 7:5, 6:4
Hingisová, Chan Yung-jan (1-Švýc./Tchaj-wan) - Peschkeová, Grönefeldová (6-ČR/Něm.) 6:3, 6:2

Pátek 27. října (6. den)

Červená skupina, denní program:                                                

Bertensová, Larssonová (8-Niz./Švéd.) - Bartyová, DellAcquaová (4-Austr.) 7:6 (9:7), 6:7 (1:7), 10:6,                                                                                    Garciaová (8-Fr.) - Wozniacká (6-Dán.) 0:6, 6:3, 7:5.

Večerní program:
Svitolinová (4-Ukr.) - Halepová (1-Rum.) 6:3, 6:4,                                        Makarovová, Vesninová (2-Rus.) - Dabrowská, Sü I-fan (5-Kan./Čína) 6:1, 6:1. 

Sobota 28. října (7. den)

Denní program:
Čtyřhra - semifinále: Hlaváčková, Babosová (3-ČR/Maď.) - Hingisová, Chan Yung-jan (1-Švýc./Tchaj-wan) 6:4, 7:6 (7:5).
Bertensová, Larssonová (8-Niz./Švéd.) - Makarovová, Vesninová (2-Rus.) 6:4, 6:3.

Dvouhra - semifinále: Wozniacká (6-Dán.) - Karolína Plíšková (3-ČR) 7:6 (11:9), 6:3
V. Williamsová (5-USA) - Garciaová (8-Fr.) 6:7 (3:7), 6:2, 6:3

Neděle 29. října (8. den)

Finále čtyřhry: Hlaváčková, Babosová (3-ČR/Maď.) - Bertensová, Larssonová (8-Niz./Švéd.) 4:6, 6:4, 10:5.
12.30 Finále dvouhry: Venus Williamsová (5-USA) vs. Caroline Wozniacká (6-Dán) 4:6, 4:6.

Přímé přenosy z Turnaje mistryň vysílá O2TV Sport.

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze