Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Turky rozčilila penalta proti nim

12 2000
-
Robert Waseige (Belgie): "Zahajovací zápas bývá vždy velmi těžký. Z výsledku mám velkou radost, ale to, jak jsme hráli v prvním poločase, nebylo nic moc. Musíme ještě mnohé vypilovat, abychom měli šanci porazit Italy. Mužstvo nicméně prokázalo, že je na tom dobře fyzicky i psychicky, neboť čelilo velkému tlaku."

Lars Lagerbäck (Švédsko): "Blahopřeji soupeři, hrál dobře. V úvodu zápasu jsme měli šance, ale pak už jsme tak dobře nehráli. Oba góly jsme inkasovali ve slabších chvílích. Budeme muset o naší hře ještě hodně přemýšlet. Neměli bychom ale zapomínat ani na vydařené momenty."

(PO ITÁLIE - TURECKO) Dino Zoff (Itálie): "Byl to jeden z našich nejlepších výkonů od roku 1998, kdy jsem nastoupil do funkce. Vstřelili jsme dvě branky, k tomu dvakrát trefili břevno. Hráči ukázali nejlepší tvář. A penalta? Není mým zvykem komentovat výroky rozhodčích. Předpokládám, že když ji nařídil, tak asi byla."

Mustafa Denizli (Turecko): "Z mého pohledu z lavičky penalta být pískána neměla. Před chvílí mi zase říkal Sergen, že rozhodčí posoudil situaci správně, tak nevím. Nemám sice právo to hodnotit, ale myslím, že sudí učinil dvě rozhodnutí, která ovlivnila zápas."

(PO FRANCIE - DÁNSKO) Roger Lemerre (Francie): "Vyhráli jsme výrazně, takže jsem samozřejmě spokojen. Podali jsme dobrý výkon. Soupeř nás zaskočil zejména ze začátku, kdy byl hodně nebezpečný a my měli hodně problémů. Jsme ale úřadující mistři světa, takže se od nás dobré výkony a vítězství očekávají."

Bo Johansson (Dánsko): "Je škoda, že jsme promarnili šance zejména na začátku a pak už jsme nechali hrát soupeře. Bojovali jsme, ale kromě úvodních minut se nám moc nedařilo. Na začátku druhého poločasu jsme sice prohrávali, ale měli jsme mírnou převahu. Góly však dával pouze soupeř, v útoku byl hodně nebezpečný. Pokud chceme postoupit, musíme porazit Nizozemce i Čechy. Přesto jsme optimisté."

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze