Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tři vítězství Josefa Váňu neuspokojila

9 2000
P a r d u b i c e - Přihlášky do Velké pardubické pro trojici svých svěřenců poslal pětinásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa pozdě, ale do rámcových dostihů vše stihl.
Přihlášky do Velké pardubické pro trojici svých svěřenců poslal pětinásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa pozdě, ale do rámcových dostihů vše stihl. Mohl tedy dokázat, že stále patří v republice k nejlepším jezdcům a trenérům. Váňovi svěřenci se představili celkem v šesti kláních a třikrát zvítězili. "Ani to ale není náplast na to, že jsme nemohli startovat ve Velké pardubické," posteskl si Váňa.

Navíc se vám prý v jednom dostihu zranil další kůň.

Bohužel, na druhé překážce v Ceně Labe ISDN někdo skočil Emilovi na zadní nohu. Pocítil jsem, že nejde jak by měl, ale nechtěl jsem zastavit. Z ekonomických důvodů jsem potřeboval, aby Emil dostih dokončil. V cíli, když jsem uviděl jeho nohu, jsem si vynadal, že jsem ho nezastavil. Emil má prasklou šlachu.

Jak hodnotíte vítězné koně?

Velmi dobrý výkon podal Master Blade, zejména v koncovce. Spokojen jsem i se šestiletou ryzkou Neris. Ukázali jsme, že umíme dobře připravit koně. Stejně bychom je připravili i do Velké.
Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze