Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Woods je při návratu na okruh PGA na 133. místě v San Diegu

Tiger Woods na turnaji v San Diegu. | foto: Reuters

27 2017
Bývalý první golfista světa Tiger Woods má za sebou náročný návrat na okruh PGA po sedmnáctiměsíční pauze. V prvním kole v San Diegu zaznamenal čtrnáctinásobný vítěz turnajů kategorie major výsledek čtyři rány nad par a patří mu dělená 133. příčka.

„Celý den jsem s tím bojoval a nedokázal to pořádně trefit,“ řekl na webu PGA Woods, který na úvodních 18 jamkách nasbíral 76 ran a za vedoucím Angličanem Justinem Rosem zaostal o 11 ran. „Většinu času jsem byl v roughu. Bylo to náročné a taky hodně mokré,“ dodal.

Woods, který byl mimo kvůli několika operacím zad, zaznamenal nejhorší první kolo na úvod nového roku v kariéře. Dosud to bylo 73 ran z předloňského turnaje ve Phoenixu. „Joey (caddie) mi celý den říkal, ať jsem trpělivý. Moc do smíchu mi nebylo, trápil jsem se, ale snažil jsem se,“ uvedl.

Kromě vlhka a nepřesnosti Woodse, který v San Diegu dokázal v minulosti sedmkrát triumfovat, trápilo také pomalé tempo hry. „Bude to znít divně, ale nejsem na to zvyklý. Pořád jsme na něco čekali,“ prohlásil. „Doma při tréninku jsme měli jiný rytmus. Tady jsme si spoustu času povídali a zabíjeli čas,“ přidal.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze