Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tajnou svatbu má Pospíšilová za sebou

20 2003
Praha - Nejlepší diskařka světa letošních žebříčků Věra Pospíšilová se s koncem sezony rozhodla k velké změně a vstoupila do stavu manželského. Vzala si dlouholetého přítele, řeckořímského zápasníka Jakuba Cechla. Svatba se konala utajeně v Praze 7, kde novomanželé také bydlí. "Děti? Jednou bych chtěla určitě," řekla při on-line rozhovoru pro čtenáře iDNES.

"Chtěli jsme si to pořádně užít s rodinou a několika přáteli, bylo to naplánováno už dlouho dopředu," vysvětlila Věra Pospíšilová-Cechlová, proč termín a místo před novináři tajila. Minulý týden při on-line rozhovoru po naléhání čtenářů jen prozradila: "Tak já to řeknu. Svatba se ještě nekonala, ale bude..."

"Nechtěli jsme žádný stres a povedlo se to," prohlásila rodačka z Litoměřic, která 19. listopadu oslaví pětadvacáté narozeniny.

Právě klid, přítomnost rodiny a psa Fandy - dokonce i při obřadu - byl největším svatebním darem pro novomanžele. "Krásně jsme si to s Jakubem užili," řekla vítězka soutěže diskařek ve Světovém atletickém finále v Monaku. "Vyšlo to zkrátka podle představ," radovala se. Už se na přípravu těší. "Tělo to asi potřebuje. Už na dovolené jsem vyhledávala pohyb. Manžel mi ukazoval v moři nějaké zápasnické chvaty." 

Svatební cestu si s přítelem užili dopředu. Po sezoně dva týdny strávili v Itálii a dalších čtrnáct dní na egyptském Sinajském poloostrově. "Byly tam krásné korálové útesy, byla to krásná svatební cesta, i když ještě před svatbou," usmívala se svěřenkyně Josefa Šilhavého z Olympu Praha.

V pondělí začíná s přípravou na olympijskou sezonu. Zatím v domácích podmínkách, na soustředění pojede později do Nymburku. Na rozšíření rodiny budou novomanželé myslet až po olympijských hrách v Aténách. "Ty jsou mým velkým cílem," řekla Pospíšilová.

Při on-line rozhovodu uvedla, že zvažuje část přípravy v zámoří: "Možná pojedu na soustředění do Spojených států. Teď na tom začínáme pracovat.

 "Jednou bych chtěla mít jedno dítě, přítel raději dvě. A ještě by bylo dobré mít čtyři psy," dodala v redakci iDNES s úsměvem.  

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze