Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Štěpánek + Hingisová = další pár snů?

24 2006
Miami, Praha - Je to jen fáma? Nebo pravda? Martina Hingisová a Radek Štěpánek se prý do sebe zamilovali. Český tenista vystřídal v srdci bývalé světové jedničky fotbalistu Sola Campbella, obránce Arsenalu. Společně je viděli na hokejové NHL, jak fandí Tampě. A pro deník Blesk Štěpánek uvedl: "Už nejsme s Martinou jen kamarádi. Užíváme si společné chvíle. Trvá to pár týdnů, ale nic víc nechtějte vědět."

Mnohé svým vztahem šokovali. "Štěpánek a Hingisová? To jsem pořádně překvapená. Ale možné je všechno," reaguje bývalá profesionálka Helena Suková.

"Údajně se sblížili při turnaji v Indian Wells," vypráví Miroslav Černošek, šéf prostějovských tenistů, který nyní přicestoval na turnaj do Miami. "Ale museli vše řádně utajovat. Ptal jsem se na ně několika českých tenistů, jenže ti jen kulili oči, že o ničem neví."

Právě za prostějovský klub kdysi oba hráli extraligu. "Bývali velcí kamarádi. Společně trénovali i v Rožnově, na velkých turnajích spolu zkoušeli mix. Vnímal jsem, že k sobě mají blízko," líčí Černošek. Dobře se znali také otec Štěpánka a matka Hingisové.

"Ale k tomu, zda jsou teď Radek a Martina do sebe zamilovaní, se vyjadřovat nechci," tvrdí Černošek. Rovněž Petr Korda, Štěpánkův poradce, odvětí: "Privát nikdy nerozebírám."

O lásky dvou předních profesionálů ovšem není v tenisové minulosti nouze. Naposledy se při Australian Open spekulovalo o Marii Šarapovové a španělském elegánovi Juanu-Carlosi Ferrerovi. A konce tenisových vztahů? Buď rodinná idyla jako v případě Steffi Grafové a Andreho Agassiho. "Steffi vždy byla a je mojí oporou," velebí manželku Američan.

Nebo krach. Tak dopadla romance Američanky Capriatiové s Belgičanem Malissem. Nevydržel ani "pár snů", za který označovali Belgičanku Clijstersovou a Australana Hewitta. Zasnoubili se, plánovali svatbu. Znenadání však Clijstersová na svých internetových stránkách oznámila rozchod. Prý kvůli problémům s možnou tchyní.

"Někomu takový vztah pomůže i na kurtech a hraje potom ještě líp. Jiného naopak srazí. To je stejné jako v běžném životě," říká Suková a připomíná někdejší manželství Chris Evertové a anglického tenisty Johna Lloyda. "Od té doby, co byli spolu, neuhrál Lloyd vůbec nic. To doslova bilo do očí."

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze