Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Kooperativa Národní basketbalová liga - los sezony

Kooperativa Národní basketbalová ligaPřidat do mých lig

konec
Nymburk
Hradec Králové
120:63 (35:14, 66:22, 95:42)
konec
Olomoucko
Ostrava
93:100 po prodl. (20:14, 37:40, 61:60, 82:82)
konec
Dekstone Tuři Svitavy
Sluneta Ústí nad Labem
83:72 (22:20, 46:36, 62:55)
konec
BK Opava
Armex Děčín
87:71 (21:18, 47:30, 75:54)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Dekstone Tuři Svitavy
87:79 (27:22, 48:47, 68:64)
konec
JIP Pardubice
Basket Brno
86:73 (22:17, 44:36, 67:51)
konec
Sluneta Ústí nad Labem
Geosan Kolín
80:106 (18:31, 35:58, 58:82)

13. 1. 2021

Přidat do mých lig
konec
Kolín
Opava
93:80
konec
Nymburk
Děčín
99:69
konec
Ostrava
Brno
64:80
konec
Ústí nad Labem
Olomoucko
70:81
konec
Basket Brno
NH Ostrava
86:50 (20:18, 42:28, 63:39)
konec
Geosan Kolín
Dekstone Tuři Svitavy
84:80 (21:13, 45:32, 64:51)
konec
BK Olomoucko
Sluneta Ústí nad Labem
76:90 (16:22, 34:43, 49:63)
konec
BK Opava
Královští sokoli Hradec Králové
80:61 (20:12, 45:29, 65:43)
konec
Geosan Kolín
USK Praha
93:77 (35:15, 51:37, 75:59)
konec
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
67:101 (19:27, 45:53, 53:72)
konec
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
104:88 (25:24, 47:42, 75:60)
konec
Basket Brno
Sluneta Ústí nad Labem
100:72 (26:22, 51:45, 77:59)
konec
Armex Děčín
Dekstone Tuři Svitavy
70:85 (17:23, 31:46, 51:72)
konec
BK Olomoucko
Geosan Kolín
87:94 (16:30, 39:48, 63:74)
konec
BK Opava
NH Ostrava
89:78 (25:24, 44:33, 65:49)
konec
Pardubice
Hradec Králové
85:79 (19:8, 45:31, 62:58)
konec
Basket Brno
BK Opava
81:86 (21:19, 47:39, 63:73)
konec
USK Praha
BK Olomoucko
77:63 (15:24, 36:34, 56:47)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
BK Olomoucko
103:105 (23:30, 57:59, 89:82)
konec
Geosan Kolín
Armex Děčín
100:84 (23:25, 54:45, 71:63)
konec
NH Ostrava
JIP Pardubice
81:78 (20:23, 44:46, 66:59)
konec
Dekstone Tuři Svitavy
Basket Brno
77:92 (24:29, 38:53, 62:74)
konec
USK Praha
BK Opava
88:87 (15:21, 39:46, 56:62)
konec
Sluneta Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
90:98 (28:23, 51:43, 72:73)

Skupina A1 - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
ERA Basketball Nymburk
Geosan Kolín
93:82 (11:21, 41:35, 64:62)

Skupina A2 - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dekstone Tuři Svitavy
NH Ostrava
77:68 (18:23, 38:32, 52:53)
konec
Armex Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
77:88 (18:27, 43:56, 61:66)

Skupina A1 - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
ERA Basketball Nymburk
JIP Pardubice
109:77 (26:23, 50:43, 79:58)
konec
BK Opava
Basket Brno
99:101 po prodl. (25:26, 48:42, 71:63, 87:87)

Skupina A1 - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Geosan Kolín
USK Praha
88:73 (23:13, 42:27, 65:51)

Skupina A2, 2. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
Sluneta Ústí nad Labem
62:88 (10:29, 30:56, 43:71)
konec
Dekstone Tuři Svitavy
BK Olomoucko
83:88 (22:17, 44:35, 72:55)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
BK Armex Děčín
odloženo

Skupina A1, 2. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
BK JIP Pardubice
Basket Brno
85:75 (25:21, 51:36, 67:54)
konec
USK Praha
BK Opava
60:75 (18:21, 33:38, 52:53)

Skupina A2, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Svitavy
93:82
konec
Olomoucko
Ostrava
88:79

Skupina A1, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Opava
Nymburk
74:99
konec
Kolín
Pardubice
95:89
konec
Brno
USK Praha
68:70

3. kolo skupiny A2

Přidat do mých lig
konec
Sluneta Ústí nad Labem
Královští sokoli Hradec Králové
odloženo

4. kolo skupiny A2

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Hradec Králové
70:97
konec
Olomoucko
Děčín
0:0 odloženo
konec
Svitavy
Ústí nad Labem
0:0 odloženo

4. kolo skupiny A1

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
USK Praha
80:86
konec
Kolín
Opava
85:68

4. kolo skupiny A1

Přidat do mých lig
konec
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
98:82 (22:20, 43:45, 73:58)

Skupina A2, 9. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Ostrava
81:74 (17:21, 44:34, 65:58)

Skupina A2, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Svitavy
0:0 odloženo
konec
Děčín
Ostrava
0:0 odloženo
konec
Ústí nad Labem
Olomoucko
73:71 (14:14, 36:34, 52:61)

Skupina A1, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Nymburk
0:0 odloženo
konec
Opava
Pardubice
0:0 odloženo

Skupina A1, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Basket Brno
Geosan Kolín
odloženo
konec
Královští sokoli Hradec Králové
BK Olomoucko
90:67 (22:8, 49:22, 72:39)
konec
Sluneta Ústí nad Labem
NH Ostrava
108:74 (21:14, 49:31, 75:55)

1. kolo skupiny A2

Přidat do mých lig
konec
BK Olomoucko
Královští sokoli Hradec Králové
73:69 (26:14, 39:33, 53:51)

3. kolo skupiny A2

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Hradec Králové
– : –

Skupina A2, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
BK Olomoucko
84:96 (19:26, 41:47, 65:74)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Sluneta Ústí nad Labem
85:84 (20:13, 42:31, 66:55)

Skupina A1, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Basket Brno
66:64 (14:11, 28:25, 40:48)

2. kolo nadstavby, skupina A2

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Armex Děčín
odloženo

5. kolo nadstavby, skupina A2:

Přidat do mých lig
konec
Armex Děčín
NH Ostrava
91:64 (26:9, 42:30, 71:48)

4. kolo nadstavby, skupina A2

Přidat do mých lig
konec
Olomoucko
Děčín
78:73 (15:21, 35:43, 62:55)

6. kolo skupiny A2

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
Dekstone Tuři Svitavy
65:85 (18:29, 33:48, 54:64)

Skupina A2, 6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Děčín
97:94

Skupina A1, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Kolín
70:66

Skupina A1, 6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Brno
Opava
90:74

Skupina A2, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Dekstone Tuři Svitavy
96:89 (20:16, 44:39, 67:59)

Skupina A2, 10. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
Armex Děčín
79:87 (16:18, 39:33, 60:59)

Skupina A1, nadstavba

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Geosan Kolín
63:76 (17:17, 33:36, 49:53)
konec
Basket Brno
BK JIP Pardubice
96:117 (30:26, 56:51, 79:85)
konec
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
87:70 (18:20, 40:38, 65:51)
konec
Dekstone Tuři Svitavy
Sluneta Ústí nad Labem
80:68 (21:23, 45:35, 62:56)
konec
Armex Děčín
Královští sokoli Hradec Králové
100:74 (21:14, 44:40, 72:64)
konec
BK Opava
BK JIP Pardubice
99:89 (23:25, 57:47, 74:70)
konec
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
80:85 (20:21, 38:50, 58:64)
konec
Geosan Kolín
Basket Brno
90:69 (26:15, 49:44, 78:54)