Rakouská Bundesliga - los sezony

Rakouská BundesligaPřidat do mých lig

O udržení

Přidat do mých lig
10:15
Přeštice
Táborsko B
– : –
13:30
Čížová
Jindřichův Hradec
– : –
15:00
Mariánské Lázně
Hořovicko
– : –
17:00
Doubravka
Klatovy
– : –
17:00
Tachov
Beroun
– : –
17:00
Dobříš
Soběslav
– : –
10:15
Neratovice-Byškovice
Most
– : –
10:15
Zbuzany
Ostrá
– : –
10:15
Chomutov
Libiš
– : –
10:15
TJ Rakovník
Hostouň
– : –
10:15
Motorlet Praha
Kladno
– : –
17:00
Souš
Ostrov
– : –
10:15
Mšeno-Jablonec n. N.
Turnov
– : –
10:30
Přepeře
Čáslav
– : –
17:00
Náchod
Český Brod
– : –
17:00
Trutnov
Horky nad Jizerou
– : –
10:15
Žďár nad Sázavou
Rosice
– : –
17:00
Bzenec
Tasovice
– : –
17:00
Břeclav
Blansko
– : –
10:30
Opava B
Slavičín
– : –
17:00
Nový Jičín
Hranice
– : –
17:00
HFK Olomouc
Dětmarovice
– : –
17:00
Vsetín
Bohumín
– : –
konec
Ústí u Hranic
Havířov
odloženo

25. 5. 2019

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Slavia Praha
1:1 (0:1), na pen. 3:2
konec
Heart of Midlothian
Celtic Glasgow
1:2 (0:0)
25. 5. 19:00
Basilej
Xamax Neuchatel
– : –
25. 5. 19:00
FC Curych
St. Gallen
– : –
25. 5. 19:00
Young Boys Bern
Lucern
– : –
25. 5. 19:00
Sion
Thun
– : –
25. 5. 19:00
Lugano
Grasshopper Curych
– : –

LYON (Fr.) - Turnaj mužůPřidat do mých lig

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Paire (Fr.)
Auger-Aliassime (4-Kan.)
6:4, 6:3

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Dodig, Roger-Vasselin (2-Chorv./Fr.)
K. Skupski, N. Skupski (3-Brit.)
6:4, 6:3

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Putincevová (1-Kaz.)
Zidanšeková (Slovin.)
4:6, 6:4, 6:2

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Sü I-fan (1-Kan./Čína)
Fichmanová, Melicharová (Kan./USA)
4:6, 7:6 (7:5), 10:5

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Jastremská (6-Ukr.)
Garciaová (4-Fr.)
6:4, 5:7, 7:6 (7:3)

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Gavrilovová, Perezová (Austr.)
Tuan Jing-jing, Chan Sin-jün (Čína)
6:4, 6:3

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Götzis (Rak.) - Vícebojařský mítinkPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Muži (11 410 m): 1. Janů (Hvězda Pardubice) 50:52, 2. Chrascina (TŽ Třinec) 51:06, 3. Pavlišta (Slovan Liberec) 52:23.

Ženy (11 410 m): 1. Stránská (Iscarex Česká Třebová) 1:01:16, 2. Schorná Matyášová (Maratonstav Úpice) 1:02:50, 3. Hrochová (Škoda Plzeň) 1:03:09.

Liga mužů, o 3. místoPřidat do mých lig

18:00
Olomoucko
Svitavy
– : –

Curych (Švýc.) - Závod MS ve freestyle motokrosuPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Kvalifikace:
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:10,166, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,086, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,475, 4. Vettel (Něm./Ferrari) -0,781, 5. Gasly (Fr./Red Bull) -0,875, 6. Magnussen (Dán./Haas) -0,943, 7. Ricciardo (Austr./Renault) -1,052, 8. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1,105, 9. Sainz (Šp./McLaren) -1,251, 10. Albon (Thaj./Toro Rosso) -1,487.

ITÁLIE - Etapový závod Giro d'ItaliaPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

14. etapa (Saint-Vincent - Courmayeur, 131 km):
1. Carapaz (Ekv./Movistar) 4:02:23, 2. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:32, 3. Nibali (It./Bahrajn-Merida), 4. Majka (Pol./Bora-hansgrohe), 5. Landa (Šp./Movistar), 6. López (Kol./Astana), 7. Sivakov (Rus./Ineos), 8. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 9. Dombrowski (USA/EF Education First) všichni -1:54, 10. Caruso (It./Bahrajn-Merida) -2:01, ...33. Hirt (ČR/Astana) -7:43, 114. Černý (ČR/CCC) -29:12.

Průběžné pořadí: 1. Carapaz 58:35:34, 2. Roglič -7, 3. Nibali -1:47, 4. Majka -2:10, 5. Landa -2:50, 6. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -2:58, 7. Polanc (Slovin./SAE Emirates) -3:29, 8. Sivakov -4:55, 9. S. Yates -5:28, 10. López -5:30, ...40. Hirt -46:37, 113. Černý -2:02:24.

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Muži do 23 let: 1. Dascalu (Rum.) 1:14:24, 2. Colombo (Švýc.) -1, 3. Andreassen (Dán.) -10, ...53. Jelínek -6:48, 82. Jirouš -9:59, 100. Zadák -1 kolo, 106. D. Průdek (všichni ČR) -2 kola.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Dascalu 160.

Ženy do 23 let: 1. Battenová (USA) 1:13:38, 2. Eiblová (Něm.) -28, 3. Stiggerová (Rak.) -1:20, ...22. Neumanová -8:33, 33. Czeczinkarová -10:14, 39. Sásková -11:43, 47. Tvarůžková (všechny ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 7 závodů): 1. Battenová 150, ...26. Sásková 5, 27. Neumanová 4, 28. Czeczinkarová 4.

15:00 juniorky

17:00 junioři

25. 5. 2019

Přidat do mých lig
13:00
Skokani Olomouc
Hroši Brno
– : –
13:00
Technika Brno
Kotlářka Praha
– : –
13:00
Olympia Blansko
Eagles Praha
– : –
13:00
Nuclears Třebíč
Tempo Praha
– : –
16:00
Skokani Olomouc
Hroši Brno
– : –
16:00
Technika Brno
Kotlářka Praha
– : –
16:00
Eagles Praha
Olympia Blansko
– : –
16:00
Nuclears Třebíč
Tempo Praha
– : –

ÚSTÍ N.L. - Velká cena Ústí nad LabemPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Poznaň (Pol.) - Závody SP v rychlostní kanoisticePřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

1 000 m:
Muži
K1:
1. Pimenta (Portug.) 3:27,544, 2. Jurenja (Běl.) 3:28,296, 3. Dostál (ČR) 3:30,388.
C1: 1. Pelier (Kuba) 3:45,142, 2. M. Fuksa (ČR) 3:46,346, 3. Kaczor (Pol.) 3:46,574.
Ženy
K1:
1. Bullová (Austr.) 3:52,282, ...6. Kožíšková (ČR) 4:02,242.

500 m:
Muži
K1:
1. Pimenta 1:38,574, ...9. Šlouf (ČR) 1:42,814.
K2: 1. Burger, Le Floch Decorchemont (Fr.) 1:28,026, ...9. Nepraš, Trefil (ČR) 1:32,802.
C2: 1. Liou Chao, Čeng, Pcheng-fej (Čína) 1:41,063, ...9. Dvořák, Janda (ČR) 1:56,627.
Ženy
K2:
1. Chuděnková, Litvinčuková (Běl.) 1:38,366.
C1: 1. Četverikovová (Ukr.) 2:09,288.

200 m:
Muži
K1:
1. Heath (Brit.) 34,314, ...finále C: 9. Šváb (ČR).
C1: 1. Nadiradze (Gruz.) 39,191.
Ženy
K1:
1. Carringtonová (N. Zél.) 38,772.
C1: 1. Vincentová-Lapointeová (Kan.) 45,265, ...finále B: 1. Ježová (ČR).

Extraliga, finálePřidat do mých lig

13:30
Kert Park Praha
Kladno
– : –

Kuřim - Turnaj D+D Real Czech Challenge Open série Challenge TourPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

(par 71) - po 3. kole: 1. McGowan (Angl.) 198 (66+66+66), 2. Huizing (Niz.) 200 (71+66+63), 3. Santos (Portug.) 202 (70+67+65), 4. Meronk (Pol.) 203 (70+69+64), ...20. Matuš 208 (71+70+67), 38. Mrůzek 211 (70+70+71), 65. Pospíšil 216 (74+68+74), 68. Gál (všichni ČR) 217 (70+71+76)

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Po druhém kole: 1. Songová, Concolinová (obě USA) a Lawová (Angl.) všechny -9, ...137. Spilková (ČR) +10, neprošla cutem.  

Pardubice - První kvalifikace na Velkou pardubickouPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Praha - Závod SP v moderním pětibojiPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

10:00 ženy

První liga Přidat do mých lig

2. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
9:00
Vyškov
Říčany
– : –
14:00
Sparta Praha
Praga
– : –

Cagliari (It.) - Závod SP Přidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Černá v Pošumaví - ME v lodní třídě FireballPřidat do mých lig

25. 5. 2019

Přidat do mých lig

Najdete na iDNES.cz