Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 22. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

34. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Brentford
Blackburn
– : –
16:00
Birmingham
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
Bristol
West Bromwich
– : –
16:00
Charlton
Luton
– : –
16:00
Wigan
Millwall
– : –
16:00
Nottingham
QPR
– : –
16:00
Preston
Hull
– : –
16:00
Stoke
Cardiff
– : –
16:00
Swansea
Huddersfield
– : –
16:00
Barnsley
Middlesbrough
– : –
16:00
Leeds
Reading
– : –

Belgická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Standard Lutych
Antverpy
– : –
20:00
Mouscron
Cercle Bruggy
– : –
20:00
Ostende
Waregem
– : –
20:30
Mechelen
Waasland-Beveren
– : –

Liga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Pardubice
Liberec
– : –

Německá druhá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Drážďany
Bochum
– : –
13:00
Stuttgart
Regensburg
– : –
13:00
Kiel
Heidenheim
– : –
13:00
Hamburk
St. Pauli
– : –

Nizozemská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Emmen
Tilburg
– : –
19:45
Feyenoord Rotterdam
Sittard
– : –
19:45
Heerenveen
Haag
– : –
20:45
Groningen
Venlo
– : –

Polská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Gdyně
Čenstochová
– : –
17:30
Legia Varšava
Bialystok
– : –
20:00
Gliwice
Cracovia Krakov
– : –

Portugalská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Tondela
Rio Ave
– : –
21:30
Belenenses
Marítimo
– : –

Rakouská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Admira
Štýrský Hradec
– : –
17:00
Tirol
Wolfsberg
– : –
17:00
Mattersburg
Altach
– : –

Skotská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Aberdeen
Ross County
– : –
16:00
Hibernian
Livingston
– : –
16:00
Hamilton
Motherwell
– : –

Slovenská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Zlaté Moravce
Sereď
– : –
14:00
Ružomberok
Dunajská Streda
– : –
14:00
Michalovce
Nitra
– : –
14:00
Slovan Bratislava
Trenčín
– : –
14:00
Žiar nad Hronom
Žilina
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
Tappara Tampere
– : –
16:00
Ilves Tampere
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
Kouvola
Kärpät Oulu
– : –
16:00
Pelicans Lahti
TPS Turku
– : –
16:00
Sport Vaasa
Jyväskylä
– : –
17:30
Lukko Rauma
KalPa Kuopio
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Lulea
Färjestad
– : –
15:15
HV 71
Malmö
– : –
15:15
Brynäs
Frölunda
– : –
18:00
Leksand
Oskarshamn
– : –
18:00
Skelleftea
Rögle
– : –
18:00
Växjö
Linköping
– : –
18:00
Örebro
Djurgaarden
– : –

Švýcarská liga

48. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Ambri-Piotta
Ženeva
– : –
19:45
Biel
Davos
– : –
19:45
Zug
Curych
– : –
19:45
Lugano
Bern
– : –
19:45
Langnau
Fribourg-Gottéron
– : –
19:45
Rapperswil
Lausanne
– : –

Liga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Hradec Králové
Trutnov
– : –
17:00
Chomutov
KP Brno
– : –
17:00
Žabiny Brno
Slovanka MB
– : –
17:00
USK Praha
Strakonice
– : –
17:00
Ostrava
Slavia Praha
– : –
0:00
Orlando
Dallas
– : –
0:00
Washington
Cleveland
– : –
0:00
New York
Indiana
– : –
0:00
Toronto
Phoenix
– : –
0:00
Portland
New Orleans
– : –
0:00
Oklahoma City
Denver
– : –
0:00
Utah
San Antonio
– : –
0:00
LA Lakers
Memphis
– : –
0:00
Minnesota
Boston
– : –

Extraliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Ostrava
Brno
– : –

Extraliga žen

24. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Olymp Praha
Šternberk
– : –
17:00
Ostrava
Prostějov
– : –
17:00
Olomouc
Liberec
– : –

Kutná Hora - Final Four Českého poháru mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
15:00
České Budějovice
Karlovarsko
– : –
18:00
Liberec
Kladno
– : –

Najdete na iDNES.cz