tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
5000 m: 1. Aregawi (Et.) 12:58,65, 2. Balew (Bahr.) 13:01,27, 3. Krop (Keňa) 13:01,81.
Dálka: 1. Montler (Švéd.) 817, 2. McCarter (USA) 814, 3. Samaai (JAR) 799, ...6. Juška (ČR) 787.
Koule: 1. Crouser 22,67, 2. Kovacs (oba USA) 22,29, 3. Sinančevič (Srb.) 21,86.
Ženy:
5000 m: 1. Niyonsabaová (Bur.) 14:28,98, 2. Obiriová (Keňa) 14:29,68, 3. Tayeová (Et.) 14:30,30.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 205, 2. Mahučichová (Ukr.) 203, 3. McDermottová (Austr.) 201.
Dálka: 1. Španovičová (Srb.) 696, 2. Sagniaová (Švéd.) 683, 3. Bechová-Romančuková (Ukr.) 675.
Koule: 1. Ewenová (USA) 19,41, 2. Dongmová (Portug.) 18,86, 3. Roosová (Švéd.) 18,75.
lyžováníPřidat do mých lig
Slalom:
Junioři: 1. Zamboni (It.) 57,36, 2. Machů -0,50, 3. Borák (oba ČR) -0,61.
Juniorky: 1. M. Maedaová (Jap.) 1:03,28, 2. Veselá (ČR) -0,09.
motorismusPřidat do mých lig
MXGP:
1. jízda: 1. Herlings (Niz./KTM) 34:31,387, 2. Cairoli (It./KTM) -0,494, 3. Gajser (Slovin./Honda) -2,969, ...23. Drdaj (ČR/KTM) -1:49,575.
2. jízda: 1. Gajser 34:44,781, 2. Herlings -5,947, 3. Cairoli -8,978, ...24. Drdaj -9 kol.
GP celkově: 1. Herlings 47, 2. Gajser 45, 3. Cairoli 42, ...26. Drdaj 0.
Průběžné pořadí MS (po 9 GP): 1. Gajser 355, 2. Febvre (Fr./Kawasaki) 327, 3. Cairoli 326.
MX2:
1. jízda: 1. Renaux (Fr./Yamaha) 34:59,757, 2. Vialle (Fr./KTM) -17,288, 3. Guadagnini (It./KTM) -26,148, ...18. Polák (ČR/Yamaha) -1:39,190, 19. Wagenknecht (ČR/KTM) -1:40,752.
2. jízda: 1. Vialle 35:15,694, 2. Renaux -5,534, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) -26,982, ...15. Polák -1:17,285, 19. Wagenknecht -1 kolo.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Renaux 47, 3. Guadagnini 35, ...17. Polák 9, 19. Wagenknecht 4.
Průběžné pořadí MS (po 9 GP): 1. Renaux 361, 2. Guadagnini 312, 3. Geerts (Belg./Yamaha) 290, ...21. Polák 42, 26. Terešák (ČR/KTM) 18, 31. Wagenknecht 7.
1. Milík (Pardubice) 15 b., 2. Franc 14, 3. Smetana (oba Markéta) 13.
cyklistikaPřidat do mých lig
Smíšená družstva (44,8 km): 1. Itálie (Sobrero, Ganna, De Marchi, Cecchiniová, Cavalliová, Longová Borghiniová) 51:59, 2. Německo -21, 3. Nizozemsko -26.
Junioři: 1. Segaert 26:26,61, 2. Uijtdebroeks (oba Belg.) -5,09, 3. Le Houitouze (Fr.) -40,37, ...22. M. Kopecký -1:54,89, 25. Telecký (oba ČR) -2:01,98.
Juniorky: 1. Ivančenková (Rus.) 28:11,82, 2. Nidermaierová (Něm.) -31,78, 3. Uijenová (Niz.) -53,52, ...8. Kvasničková -2:23,83, 31. Kopecky (obě ČR) -3:59,43.
1. Van Aert (Belg.) 5:04:22, 2. Alaphilippe (Fr.) stejný čas, 3. Woods (Kan.) -1, 4. Honoré (Dán.) -4, 5. Hayter (Brit.) -8, 6. D. Martin (Ir.) -13.
Průběžné pořadí: 1. Van Aert 14:44:49, 2. Hayter -2, 3. Alaphilippe -11, 4. Honoré -21, 5. Woods -40, 6. Dennis (Austr.) -44.