Muži - štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Dale, Bjöntegaard, T. Bö, J.T. Bö) 1:10:30,4 (0 trest. okruhů + 9 dobíjení), 2. Francie (Jacquelin, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade) -32,3 (1+7), 3. Itálie (Hofer, Bormolini, Cappellari, Windisch) -1:27,1 (0+8), 4. Rusko -1:41,4 (1+10), 5. Švédsko -2:00,7 (2+12), 6. Ukrajina -2:32,7 (0+9), ...13. ČR (Šlesingr, Moravec, Štvrtecký, Krčmář) -4:23,0 (1+14).
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Prommegger (Rak.), 2. March, 3. Bormolini (oba It.).
Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Jörgová (Něm.), 3. Jennyová (Švýc.).
Muži - sjezd:
1. Feuz (Švýc.) 1:12,98, 2. Kriechmayr (Rak.) a Clarey (Fr.) oba -0,41, 4. Reichelt (Rak.) -0,43, 5. Sejersted (Nor.) -0,44, 6. Cochran-Siegle (USA) -0,49, 7. Kilde (Nor.) a Schwaiger (Něm.) oba -0,64, 9. Théaux (Fr.) a Jansrud (Nor.) oba -0,87.
Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 10 závodů): 1. Feuz 160, 2. Kriechmayr 116, 3. Dressen (Něm.) 112, 4. Paris (It.) 104, 5. Clarey 100, 6. Janka (Švýc.) 74.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 44 závodů): 1. Mayer (Rak.) 221, 2. Kriechmayr 212, 3. Paris 204, 4. Feuz 192, 5. Kilde 188, 6. Odermatt (Švýc.) 170.
Ženy - sjezd: 1. Schmidhoferová (Rak.) 1:49,92, 2. Shiffrinová (USA) -0,13, 3. Marsagliaová (It.) -0,43, 4. Ledecká (ČR) -0,45, 5. C. Suterová (Švýc.) -0,56, 6. Weidleová (Něm.) -0,61, 7. Miradoliová (Fr.) -0,70, 8. Tipplerová (Rak.) -0,78, 9. Rebensburgová (Něm.) -0,83, 10. McKennisová (USA) -0,95.
Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 9 závodů): 1. Ledecká 150 b., 2. Schmidhoferová 136, 3. C. Suterová 125, 4. Shiffrinová 106, 5. Rebensburgová 79, 6. Ortliebová (Rak.) a Weidleová obě 72.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 41 závodů): 1. Shiffrinová 446, 2. Gisinová (Švýc.) 176, 3. Ledecká 150, 4. Vlhová (SR) 138, 5. Schmidhoferová 136, 6. Rebensburgová 135, ...43. Dubovská 29, 56. Capová (obě ČR) 21.
1. J. M. Riiber 25:54,5, 2. Graabak (oba Nor.) -46,4, 3. Riessle -46,6, 4. Geiger (oba Něm.) -46,7, 5. J. L. Oftebro (Nor.) -47,8, 6. Herola (Fin.) -53,9, 7. Frenzel (Něm.) -1:09,2, 8. Fritz (Rak.) -1:10,6, 9. Costa (It.) -1:21,1, 10. Jöbstl (Rak.) -1:25,3, ...29. Portyk -3:20,2, 37. Pažout (oba ČR) -4:27,5.
Průběžné pořadí (po 4 z 20 závodů): 1. J. M. Riiber 400, 2. Graabak 255, 3. J. L. Oftebro 225, 4. Björnstad (Nor.) 192, 5. Geiger 182, 6. Riessle 142, ...27. Portyk 22, 39. Pažout 5.
1. Lundbyová (Nor.) 280,8 b. (138+135 m), 2. Pinkelnigová 256,4 (129+132), 3. Hölzlová (obě Rak.) 255,3 (130+128), ...32. Ptáčková 78,2 (107), 40. Indráčková (obě ČR) 42,0 (90).
Muži (skiatlon 2x15 km): 1. Bolšunov (Rus.) 1:17:42,4, 2. Holund -2,2, 3. Iversen -7,9, 4. Klaebo -57,4, 5. Sundby -57,7, 6. Röthe (všichni Nor.) -58,8, 7. Burman (Švéd.) -59,4, 8. Spicov (Rus.) -1:06,6, 9. Niskanen (Fin.) -1:09,4, 10. Usťugov (Rus.) -1:42,9.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 38 závodů): 1. Klaebo 420, 2. Iversen 395, 3. Bolšunov 326, 4. Niskanen 290, 5. Holund 276, 6. Golberg (Nor.) 204, ...57. Novák (ČR) 9.
Ženy (skiatlon 2x7,5 km): 1. Johaugová (Nor.) 42:35,3, 2. Digginsová (USA) -1:08,3, 3. H. Wengová (Nor.) -1:19,1, 4. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:30,6, 5. Jacobsenová (Nor.) -1:31,1, 6. Kallaová (Švéd.) 1:31,2, 7. Stadloberová (Rak.) -1:36,8, 8. Maubetová Bjornsenová (USA) -1:43,9, 9. Lundgrenová (Švéd.) -1:56,1, 10. Niskanenová (Fin.) -2:11,3.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 38 závodů): 1. Johaugová 411 b., 2. H. Wengová 316, 3. Jacobsenová 272, 4. Digginsová 271, 5. Maubetová Bjornsenová 236, 6. Pärmäkoskiová 205, ...12. Razýmová 117, 36. Nováková (obě ČR) 16.
1. Sató (Jap.) 251,6 b. (126,5+132 m), 2. Geiger (Něm.) 250,1 (130+130), 3. Aschenwald 249,4 (129+129), 4. Schlierenzauer (oba Rak.) 249,0 (126,5+133,5), 5. Kubacki (Pol.) 245,0 (127+131), 6. R. Kobajaši (Jap.) 244,6 (126+130), 7. Kraft (Rak.) 244,4 (128+130), 8. P. Prevc (Slovin.) 240,6, (133,5+123), 9. Stoch (Pol.) 237,0 (121+128,5), 10. Leyhe (Něm.) 234,9 (124,5+128), ...34. Koudelka 95 (114,5), 43. Sakala 85,2 (109), 48. Štursa 76,8 (105), 49. Polášek (všichni (ČR) 75,0 (103).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 30 závodů): 1. Tande (Nor.) 210 b., 2. Lanišek (Slovin.) 158, 3. Aschenwald 153, 4. Geiger 152, 5. R. Kobajaši 130, 6. Sató 114.
Skikros:
Muži: 1. Mahler (Kan.), 2. B. Midol, 3. Chapuis (oba Fr.).
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 14 závodů): 1. Drury (Kan.) 145, 2. Mahler 140, 3. Chapuis 110.
Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. Näslundová (Švéd.), 3. Hoffosová (Kan.), ......19. Kučerová (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 14 závodů): 1. Näslundová 180, 2. Smithová 145, 3. Hoffosová 140, ...19. Kučerová 24.
motorismusPřidat do mých lig
1. Černý, Tureček (Škoda Fabia R5) 25:29,1, 2. Grzyb, Borko (Pol./Škoda Fabia R5) -6,3, 3. Štajf, Kotlář (Volkswagen Polo Gti R5) -7,0, 4. Koči, Bacigál (SR/Škoda Fabia) -7,6, 5. Bisaha, Kiška (Hyundai i20 R5) -22,3, 6. Pech, Uhel (Volkswagen Polo Gti R5) -38,4.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži:
Keirin: 1. Awang (Malaj.), 2. Perkins (Rus.), 3. Glaetzer (Austr.), ...10. Pavel Kelemen (ČR).
Omnium: 1. Stewart (N. Zél.) 142, 2. Meyer (Austr.) 133, 3. Zacharov (Kaz.) 129.
Ženy:
Sprint - finále: Vojnovová (Rus.) - Kelseyová (Kan.) 2:1, o 3. místo: Mortonová (Austr.) - Šmeljovová (Rus.) 2:0.
Madison: 1. Bakerová, Manlyová (Austr.), 2. Pikuliková, Plosajová (Pol.), 3. Drummondová, Hodgesová (N. Zél.).
Scratch: 1. Edmondstonová (N. Zél.), 2. Zabelinská (Uzb.), 3. Gurleyová (Ir.).
Muži: 1. Boroš 1:01:00, 2. Nesvadba (oba ČEZ Cyklo Team Tábor) -12, 3. Merlier (Belg.) -20, 4. Konwa (Pol.) -27, 5. Jelínek (Mitas Mercedes-Benz Praha) -43, 6. Van der Meer (Niz.) -1:04.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Boroš 294, 2. Nesvadba 282, 3. Paprstka (Expres CZ-Tufo Kolín) 275.
Ženy: 1. Nash (Clif Pro Team) 40:06, 2. Havlíková (Kooperativa Jablonec n/N) -6, 3. Heiglová (Rak.) -53, 4. Terpstraová (Niz.) -1:00, 5. Vaníčková (Ivar CS-Author) -1:11, 6. Švihálková (ČEZ Cyklo Team Tábor) -1:14.
Průběžné pořadí (po 6 ze 7 závodů): 1. Vaníčková 271, 2. Švihálková 266, 3. Bajgerová (Dukla Praha) 254.
krasobrusleníPřidat do mých lig
Muži: 1. Chen (USA) 335,30 b., 2. Hanju (Jap.) 291,43, 3. Aymoz (Fr.) 275,63.
Ženy: 1. Kostorná 247,59, 2. Ščerbakovová 240,92, 3. Trusovová (všechny Rus.) 233,18.
Taneční páry: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 219,85, 2. Chocková, Bates 210,68, 3. Hubbellová, Donohue (všichni USA) 207,93.
Par 72, dotace 3,5 milionu dolarů: 1. Stenson (Švéd.) 270 (69+67+68+66), 2. Rahm (Šp.) 271 (70+66+69+66), 3. Reed 272 (66+66+74+66), 4. Woods (oba USA) 274 (72+66+67+69), 5. Rose (Angl.) 275 (69+70+71+65) a Thomas (USA) 275 (69+69+67+70).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Dvojboby: 1. Lochner, Bauer 1:50,17 (54,94+55,23), 2. Friedrich, Margis (všichni Něm.) -0,08 (55,12+55,13), 3. Kripps, Coakwell (Kan.) -0,26 (55,24+55,19), 4. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,29 (55,18+55,28), 5. Church, Horn -0,52 (55,08+55,61), 6. Bascue, Williamson (všichni USA) -0,63 (55,33+55,47), ...13. Dvořák, Nosek (ČR) -1,31 (55,54+55,94).
Ženy: 1. Löllingová (Něm.) 1:49,76 (54,79+54,97), 2. Flocková (Rak.) -0,24 (54,99+55,01), 3. Hermannová (Něm.) -0,71 (55,11+55,36), ...7. Fernstädtová (ČR) -1,14 (55,19+55,71).
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži
1000 m: 1. Krol 1:08,420, 2. Nuis 1:08,535, 3. Verbij (všichni Niz.) 1:08,818.
Průběžné pořadí (po 2 z 5 závodů): 1. Krol 120, 2. Nuis 102, 3. Verbij 88.
10.000 m: 1. Roest (Niz.) 12:59,442, 2. Semerikov (Rus.) 13:02,439, 3. Fish (Kan.) 13:04,255.
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Roest 180, 2. Semerikov 151, 3. Bergsma (Niz.) 132.
Ženy
500 m: 1. Golikovová 37,585, 2. Kačanovová (obě Rus.) 37,601, 3. Kodairaová (Jap.) 37,727, ...divize B: 10. Zdráhalová (ČR) 39,401.
Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Fatkulinová (Rus.) 157, 2. Kodairaová 156, 3. Kačanovová 156, ...33. Zdráhalová 25.
plaváníPřidat do mých lig
FINÁLE
Muži:
100 m prsa: 1. Kamminga (Niz.) 56,06, 2. Šymanovič (Běl.) 56,42, 3. Scozzoli (It.) 56,55.
50 m mot.: 1. Kostin (Rus.) 22,23, 2. Szabó (Maď.) 22,35, 3. Gueres (Tur.) 22,38.
Ženy:
200 m v. zp.: 1. Andersonová (Brit.) 1:52,77, 2. Pellegriniová (It.) 1:52,88, 3. Heemskerková (Niz.) 1:53,35, ...5. Seemanová 1:53,83 - český rekord, v rozplavbách 36. Elhenická 2:01,13, 38. Tondrová (všechny ČR) 2:01,26.
50 m znak: 1. Toussaintová (Niz.) 25,84, 2. Gastaldellová (Fr.) 26,03, 3. Tchorzová (Pol.) 26,16, ...5. Kubová 26,32, v rozplavbách 22. Grusová (obě ČR) 27,91.
100 m prsa: 1. Carrarová 1:04,51, 2. Castiglioniová (obě It.) 1:05,01, 3. Laukkanenová (Fin.) 1:05,12.
200 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 2:04,68, 2. Ugolkovová (Švýc.) 2:06,59, 3. O’Connorová (Brit.) 2:06,74, ...8. Horská (ČR) 2:10,08.
Smíšená štafeta:
4x 50 m v. zp.: 1. Rusko (Morozov, Griněv, Surkovová, Kameněvová) 1:28,31 - evropský rekord, 2. Británie 1:28,64, 3. Francie 1:38,86.
SEMIFINÁLE S ČESKOU ÚČASTÍ
Ženy:
100 m mot.: 1. Di Liddová (It.) 56,63, ...13. Svěcená (ČR) 58,36.