Gauffová (1-USA) - Koviničová (7-Č. Hora) 6:0, 6:2
Masárová (Šp.) - Bonaventureová (Belg.) 6:3, 6:3
tenisPřidat do mých lig
USA - Polsko 5:0
Fritz - Hurkacz 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
Keysová - Linetteová 6:4, 6:2
Pegulaová, Fritz - Rosolská, Kubot 6:7 (5:7), 6:4, 10:6
Itálie - Řecko 4:1
Berrettini - S. Tsitsipas 6:4, 6:7 (2:7), 4:6
Bronzettiová - Grammatikopuluová 6:3, 6:2
Rosatellová, Vavassori - Grammatikopuluová, P. Tsitsipas 6:3, 4:6, 10:5
biatlonPřidat do mých lig
Ženy (10 km): 1. E. Öbergová (Švéd.) 29:41,6 (0 trest. okruhů), 2. Wiererová (It.) -17,6 (1), 3. Simonová (Fr.) -22,4 (2), 4. Bátovská-Fialková (SR.) -31,0 (2), 5. Davidová (ČR.) -34,7 (1), 6. Perssonová (Švéd.) -36,2 (1), ...21. Voborníková -2:30,6 (1), 32. Jislová (všechny ČR) -3:15,2 (1).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 21 závodů): 1. Simonová 606, 2. E. Öbergová 575, 3. Hermannová-Wicková (Něm.) 432, 4. Tandrevoldová (Nor.) 413, 5. Wiererová 411, 6. Perssonová 404, 7. Davidová 383, ...35. Jislová 84, 44. Voborníková 50, 71. Václavíková (ČR) 2.
Muži (12,5 km): 1. J. T. Bö (Nor.) 31:43,2 (2 trest. okruhy), 2. Fillon Maillet (Fr.) -1:04,9 (1), 3. T. Bö -1:06,6 (1), 4. Laegreid (oba Nor.) -1:17,8 (2), 5. Giacomel (It.) -1:31,0 (2), 6. Christiansen (Nor.) -1:48,9 (2), ...21. Krčmář -3:05,3 (5), 44. Mareček -5:35,0 (2), 55. Václavík (všichni ČR) -5:48,2 (6).
Průběžné pořadí (po 10 z 21 závodů): 1. J. T. Bö 779, 2. Laegreid 675, 3. Fillon Maillet 377, 4. Christiansen 353, 5. Dale (Nor.) 337, 6. Doll (Něm.) 329, ...15. Krčmář 265, 37. Štvrtecký 59, 43. Mikyska 41, 69. Mareček 8.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - obří slalom: 1. Odermatt (Švýc.) 2:30,68 (1:16,69+1:13,99), 2. Kristoffersen (Nor.) -0,73 (1:17,01+1:14,40), 3. Meillard (Švýc.) 1,66 (1:17,18+1:15,16), 4. Feller (Rak.) -2,27 (1:18,00+1:14,95), 5. Kranjec (Slovin.) -2,40 (1:18,72+1:14,36), 6. Pinturault (Fr.) -2,50 (1:17,88+1:15,30).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 10 závodů): 1. Odermatt 460, 2. Kristoffersen 345, 3. Kranjec 290, 4. Meillard 196, 5. Braathen (Nor.) 179, 6. Feller a Pinturault oba 165.
Průběžné pořadí SP (po 15 z 38 závodů): 1. Odermatt 1046, 2. Kilde (Nor.) 646, 3. Kristoffersen 565, 4. Kriechmayr (Rak.) 432, 5. Pinturault 375, 6. Feller 370.
Ženy - obří slalom: 1. Grenierová (Kan.) 1:55,01 (57,05+57,96), 2. Bassinová (It.) -0,37 (57,29+58,09), 3. Vlhová (SR) -0,40 (57,41+58,00), 4. Brignoneová (It.) -0,53 (57,21+58,33), 5. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,56 (57,09+58,48), 6. Frasseová Sombetová (Fr.) -1,33 (57,78+58,56) a Shiffrinová (USA) -1,33 (57,36+58,98).
Pořadí obřího slalomu (po 5 z 10 závodů): 1. Bassinová 380, 2. Shiffrinová 300, 3. Gutová-Behramiová 297, 4. Vlhová 286, 5. Brignoneová 224, 6. Hectorová (Švéd.) 201.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 1015, 2. Vlhová 646, 3. Holdenerová (Švýc.) 511, 4. Goggiaová (It.) 470, 5. Gutová-Behramiová 416, 6. Bassinová 415, ...39. Dubovská (ČR) 94.
Muži: 1. Lamparter (Rak.) 133,8 b., 2. Herola (Fin.) 124,1, 3. Rettenegger (Rak.) 116,7, 4. Schmid 115,4, 5. Faisst (oba Něm.) 111,8, 6. R. Jamamoto (Jap.) 111,5, ...32. Vytrval 82,4, 45. Portyk (oba ČR) 57,6.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 23 závodů): 1. Riiber 558, 2. J. L. Oftebro (oba Nor.) 499, 3. Schmid 393, 4. R. Jamamoto 356, 5. Lamparter 325, 6. Geiger (Něm.) 321, ...43. Portyk 10, 54. Vytrval 2.
1. Althausová (Něm.) 263,8 b. (122+131), 2. Klinecová (Slovin.) 256,3 (122+129), 3. Pinkelnigová (Rak.) 249,7 (122+126,5).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová 776, 2. Althausová 627, 3. Strömová (Nor.) 527.
Ženy: 1. Hennigová (Něm.) 44:26,7, 2. Karlssonová (Švéd.) -0,7, 3. Niskanenová (Fin.) -0,8, 4. Brennanová (USA) -1,0, 4. Stadloberová (Nor.) -10,9, 6. Slindová (Nor.) -17,3, ...13. Razýmová -52,9, 21. Janatová (obě ČR) -1:01,2.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 6 ze 7 etap): 1. Karlssonová 2:31:16, 2. T. U. Wengová (Nor.) -1:12, 3. Niskanenová -1:37, 4. Hennigová -2:00, 5. Brennanová -2:28, 6. L. U. Wengová (Nor.) -2:37, ...21. Razýmová -6:20, 24. Janatová -7:21.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 32 závodů): 1. T. U. Wengová 1151, 2. Karlssonová 844, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) 792, 4. Digginsová (USA) 786, 5. Hennigová 740, 6. Fähndrichová (Švýc.) 711, ...34. Beranová 229, 37. Janatová 212, 72. Antošová 72, 82. Razýmová 46, 108. P. Nováková 8, 113. A. Nováková (všechny ČR) 6.
Muži: 1. Klaebo 39:59,2, 2. Golberg (oba Nor.) -0,4, 3. De Fabiani (It.) -1,2, 4. Cyr (Kan.) -1,3, 5. Halfvarsson -1,6, 6. Poromaa (oba Švéd.) -1,9, ...16. Novák -14,0, 33. Fellner (oba ČR) -1:07,1.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 6 ze 7 etap): 1. Klaebo 2:12:23, 2. Halfvarsson -1:02, 3. Golberg -1:14, 4. Pellegrino (It.) -1:27, 5. Krüger -1:45, 6. Holund (oba Nor.) -2:02, ...14. Novák -2:43, 39. Fellner -6:42.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 32 závodů): 1. Golberg 975, 2. Klaebo 947, 3. Pellegrino 697, 4. Halfvarson 559, 5. Holund 559, 6. Musgrave (Brit.) 520, ...11. Novák 478, 70. Černý 110, 94. Šeller (oba ČR) 56, 133. Fellner 12.
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Automobily: 1. Rádžhí, von Zitzewitz (S. Aráb., Něm./Toyota) 3:06:23, 2. Žala, Fiuza (Lit., Portug./Prodrive) -8:54, 3. Chicherit, Winocq (Fr./Prodrive) -10:15, ...18. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -23:08.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 27:26:23, 2. Lategan, Cummings (JAR/Toyota) -1:01:04, 3. Moraes, Gottschalk (Braz., Něm./Toyota) -1:11:24, ...8. Prokop, Chytka -2:17:26.
SSV (buggy): 1. Baciuška, Vidal (Lit., Šp./Can-Am) 3:45:34. Průběžné pořadí: 1. Baciuška, Vidal 33:08:46.
Lehké prototypy: 1. Guthrie, Walch (USA/T3M) 3:39:37, ...38. Macháček, Schovánek (ČR/Can-Am) -1:53:51. Průběžné pořadí: 1. De Mevius, Cazalet (Belg., Fr./OT3) 31:43:12, ...11. Macháček, Schovánek -7:09:34.
Kamiony: 1. Van Kasteren (Niz./Iveco) 3:35:10, 2. Loprais (ČR/Praga) -3:42, 3. Martin van den Brink (Niz./Iveco) -6:19, ..5. Valtr (ČR/Tatra) -6:51, 7. Macík (ČR/Iveco) -16:16, 13. Šoltys -56:29, 14. Vrátný (oba ČR/Tatra) -58:30.
Průběžné pořadí: 1. Loprais 32:22:56, 2. Martin van den Brink -2:00, 3. Van Kasteren -22:21, 4. Macík -42:24, 5. Valtr -1:52:19, ...7. Šoltys -3:58:54, 12. Vrátný -8:34:09.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Ženy: 1. Eitbergerová (Něm.) 1:22,999 (41,488+41,511), 2. Vitolaová (Lot.) -0,094 (41,578+41,515), 3. Taubitzová (Něm.) -0,144 (41,643+41,500).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 12 závodů): 1. Taubitzová 465, 2. Eitbergerová 427, 3. Egleová (Rak.) 393.
Dvojice: 1. Bots, Plume (Lot.) 1:22,642 (41,361+41,281), 2. Wendl, Arlt (Něm.) -0,156 (41,463+41,335), 3. Rieder, Kainzwaldner (It.) -0,382 (41,503+41,521), ...14. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,730 (42,338+43,034).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken (Něm.) 460, 2. Wendl, Arlt 429, 3. Gatt, Schöpf (Rak.) 400, ...18. Vejdělek, Pěkný 49.
Dvojboby: 1. Lochner, Fleischhauer (Něm.) 1:51,17 (55,56+55,61), 2. Vogt, Michel (Švýc.) -0,14 (55,70+55,61), 3. Hall, Lawrence (Brit.) -0,27 (55,67+55,77), ...8. Dvořák, Procházka -1,17 (56,15+56,19), 16. A. Dobeš, Záleský (všichni ČR) -2,21 (56,58+56,80).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 8 závodů): 1. Lochner 842, 2. Friedrich (Něm.) 836, 3. Hall 804, ...12. A. Dobeš 232, 14. Dvořák 160.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Sprint:
Muži:
500 m: 1. Scheperkamp (Niz.) 35,13, 2. Liiv (Est.) 35,23, 3. Verbij (Niz.) 35,28.
1000 m: 1. Ottespeer (Niz.) 1:08,66, 2. Scheperkamp 1:09,00, 3. Liiv 1:09,24.
Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Scheperkamp 139,050, 2. Ottespeer 139,290, 3. Liiv 139,410.
Ženy:
500 m: 1. Leerdamová 37,762, 2. Koková (obě Niz.) 37,877, 3. Herzogová (Rak.) 38,251.
1000 m: 1. Leerdamová 1:14,800, 2. Koková 1:16,067, 3. Smedingová (Brit.) 1:17,139.
Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Leerdamová 149,960 b., 2. Koková 151,290, 3. Herzogová 153,395.
Víceboj:
Muži:
500 m: 1. Roest (Niz.) 36,45, 2. Kongshaug 36,55, 3. Eitrem (oba Nor.) 36,94.
5000 m: 1. Eitrem 6:12,15, 2. Roest 6:13,31, 3. Ghiotto (It.) 6:16,85.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Roest 73,781, 2. Eitrem 74,155, 3. Swings (Belg.) 75,078.
Ženy:
500 m: 1. Rijpmaová-de Jongová 38,55, 2. Groenewoudová 39,03, 3. Grootová (všechny Niz.) 39,72, ...7. Antošová 40,86, 15. Kuršová (obě ČR) 43,08.
3000 m: 1. Wiklundová (Nor.) 3:59,92, 2. Rijpmaová-de Jongová 4:01,40, 3. Groenewoudová 4:04,18, ...11. Antošová 4:28,81, 14. Kuršová 4:35,24.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Rijpmaová-de Jongová 78,783, 2. Groenewoudová 79,726, 3. Wiklundová 79,746, ...10. Antošová 85,661, 14. Kuršová 88,953.