atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. L. Cherono (Keňa) 2:05:12, 2. Deso (Et.) 2:05:16, 3. Kacheran (Keňa) 2:05:19.
Ženy: 1. Jelagatová (Keňa) 2:19:31, 2. Wolduová 2:20:16, 3. Degefaová (obě Et.) 2:23:04.
biatlonPřidat do mých lig
Muži - stíhací závod (12,5 km): 1. Christiansen (Nor.) 30:14,8 (1), 2. Samuelsson (Švéd.) -9,8 (4), 3. Jacquelin (Fr.) +11,0 (3), 4. Krčmář (ČR) -51,5 (1), 5. Seppälä (Fin.) -52,1 (1), 6. Eder (Rak.) -52,2 (0), 7. Giacomel (It.) -52,5 (1), 8. J. T. Bö (Nor.) -1:00,1 (3), 9. Guigonnat (Fr.) -1:02,3 (2), 10. Weger (Švýc.) -1:04,2 (2), ...54. Štvrtecký (ČR) -4:51,5 (8).
Pořadí SP (po 4 z 22 závodů): 1. Christiansen 178, 2. Samuelsson 175, 2. J.T. Bö 154, 4. Jacquelin 151, 5. Latypov (Rus.) 139, 6. T. Bö 130, ...14. Krčmář 89, 49. Štvrtecký 14.
Ženy - štafeta 4x6 km:
1. Francie (Bescondová, Chevalierová-Bouchetová, Simonová, Braisazová-Bouchetová) 1:10:30,3 (0 tr. okruhů +4 dobíjení), 2. Bělorusko (Leščanková, Alimbekavová, Kručynkinová, Solová) -57,9 (0+6), 3. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, E. Öbergová, H. Öbergová) -1:09,6 (2+11), 4. Norsko -1:09,8 (1+7), 5. Německo -1:26,8 (0+4), 6. Itálie -2:58,3 (1+10), 7. ČR (Jislová, Puskarčíková, Davidová, Charvátová) -2:59,0 (1+10).
lyžováníPřidat do mých lig
sjezd muži - ZRUŠENO
Ženy - super-G: 1. Goggiaová (It.) 1:18,28, 2. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,11, 3. Puchnerová (Rak.) -0,44, 4. Tipplerová (Rak.) -0,50, 5. Brignoneová (It.) -0,53, 6. Shiffrinová (USA) -0,58, 7. Curtoniová (It.) -0,64, 8. Siebenhoferová (Rak.) -1,00, 9. Hählenová (Švýc.) a Gagnonová (Kan.) obě -1,03, ...13. Ledecká (ČR) -1,10.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 405, 2. Vlhová (SR) 340, 3. Goggiaová 315, 4. Slokarová (Slovin.) 210, 5. Dürrová (Něm.) 201, 6. Gutová-Behramiová 198, ...23. Dubovská (ČR) 73, 32. Ledecká 51.
1. J. M. Riiber (Nor.) 25:40,1, 2. Lamparter (Rak.) -13,5, 3. Frenzel (Něm.) -45,6, 4. J. L. Oftebro (Nor.) -50,9, 5. Seidl (Rak.) -56,1, 6. Geiger (Něm.) -1:00,0, 7. A. Watabe (Jap.) -1:00,6, 8. Weber (Něm.) -1:05,0, 9. Jamamoto (Jap.) -1:07,8, 10. Herola (Fin.) -1:08,6, ...31. Portyk -3:37,1, 40. Vytrval (oba ČR) -4:07,3.
Průběžné pořadí (po 4 z 22 závodů): 1. J. M. Riiber 300 b., 2. Lamparter 272, 3. Weber 196, 4. J. L. Oftebro 178, 5. Frenzel 169, 6. Geiger 148, ...30. Portyk 13.
1. Kramerová (Rak.) 268,9 b. (138+134,5 m), 2. Althausová (Něm.) 259,8 (130,5+136,5), 3. Opsethová (Nor.) 253,2 (134,5+129), ...24. Indráčková 164,2 (106,5+111), v kvalifikaci 42. Ulrichová (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 26 závodů): 1. Kramerová 330., 2. Althausová 285, 3. Klinecová (Slovin.) 259, ...36. Indráčková 7.
Muži (4x7,5 km): 1. Norsko I (Valnes, Iversen, Krüger, Klaebo) 1:14:58,7, 2. Rusko II (Terentěv, Semikov, Malcev, Usťugov) -0,2, 3. Norsko II (Golberg, Nyenget, Holund, Amundsen) -1,2, 4. Rusko I -1,4, 5. Itálie -55,3, 6. Švédsko I -58,4.
Ženy (4x5 km): 1. Rusko I (Stupaková, Něprjajevová, Sorinová, Stěpanovová) 54:40,6, 2. Švédsko I (Ribomová, Karlssonová, Anderssonová, Olssonová) -1,1, 3. Norsko I (T. U. Wengová, H. Wengová, Johaugová, Fossesholmová) -1,2, 4. USA I, 5. Finsko I oba -22,5, 6. Norsko II -25,3, ...14. ČR (Beranová, Nováková, Janatová, Hynčicová) -4:31,4.
1. Hörl (Rak.) 261,9 b. (121+128 m), 2. Lindvik (Nor.) 255,2 (122+124), 3. Kraft (Rak.) 253,6 (120+123), 4. Geiger 251,3 (117+123), 5. Eisenbichler (oba Něm.) 246,3 (120,5+119,5), 6. C. Prevc (Slovin.) 241,6 (121+116,5), 7. Paschke (Něm.) 241,2 (119+120,5), 8. Kos (Slovin.) 240,3 (119+128), 9. Peier (Švýc.) 240,0 (118+129), 10. Johansson (Nor.) 238,8 (116,5+128,5), ...32. Polášek (ČR) 103,6 (113).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 28 závodů): 1. Geiger 355, 2. Lanišek (Slovin.) 272, 3. Eisenbichler 237, 4. Kraft 206, 5. R. Kobajaši (Jap.) 180, 6. C. Prevc 173.
basketbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 2:06:15,118, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -11,825, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -27,531, 4. Ocon (Fr./Alpine) -27,633, 5. Ricciardo (Austr./McLaren) -40,121, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -41,613, 7. Leclerc (Mon./Ferrari) -44,475, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -46,606, 9. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -58,505, 10. Norris (Brit./McLaren) -1:01,358.
Nejrychlejší kolo: Hamilton.
Průběžné pořadí MS (po 21 z 22 závodů): 1. Verstappen a Hamilton oba 369,5, 3. Bottas 218, 4. Pérez (Mex./Red Bull) 190, 5. Leclerc 158, 6. Norris 154, 7. Sainz 149,5, 8. Ricciardo 115, 9. Gasly 100, 10. Alonso (Šp./Alpine) 77.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 587,5, 2. Red Bull 559,5, 3. Ferrari 307,5, 4. McLaren 269, 5. Alpine 149, 6. AlphaTauri 120, 7. Aston Martin 77, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 13.
šachyPřidat do mých lig
futsalPřidat do mých lig
1. Hovland (Nor.) 270 (68+69+67+66), 2. Scheffler 271 (71+68+66+66), 3. Burns 273 (71+65+68+69) a Reed 273 (68+69+67+69), 5. Thomas 274 (67+72+71+64) a Morikawa (všichni USA) 274 (68+66+64+76).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 1:47,96 (53,99+53,97), 2. Rakousko (Maier, Stepan, Sammer, Huber) -0,67 (54,35+54,28), 3. Rusko (Gajtjukevič, Mordasov, Žarovcev, Travkin) -0,80 (54,40+54,36), ...12. Česko (Dvořák, Šindelář, Procházka, Nosek) -1,39 (54,57+54,78).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Friedrich 675 b., 2. Maier 586, 3. Lochner (Něm.) 570, ...11. Dvořák 376.
Ženy: 1. Taubitzová 1:39,434 (49,677+49,757), 2. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,368 (49,819+49,983), 3. Aparjodeová (Lot.) -0,422 (49,946+49,910), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Sprint: 1. Taubitzová 31,743, 2. Britcherová (USA) -0,021, 3. Eitbergerová (Něm.) -0,032.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 13 závodů): 1. Taubitzová 324 b., 2. Berreiterová (Něm.) 275, 3. Aparjodeová 245, ...34. Čežíková 24.
Muži - sprint: 1. Fischnaller (It.) 34,833, 2. Repilov (Rus.) -0,039, 3. Kindl (Rak.) -0,050.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 13 závodů): 1. Ludwig (Něm.) 335, 2. Loch (oba Něm.) 266, 3. Repilov 239, ...43. Lejsek (ČR) 6.
Dvojice - sprint: 1. A. Šics, J. Šics (Lot.) 31,385, 2. Denisev, Antonov (Rus.) -0,038, 3. Geueke, Gamm (Něm.) -0,068.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 13 závodů): 1, 1. A. Šics, J. Šics 340, 2. Eggert, Benecken (Něm.) 291, 3. Denisev, Antonov 261, ...20. Vejdělek, Pěkný (ČR) 65.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži
500 m: 1. Morišige (Jap.) 33,997, 2. Arefjev (Rus.) 34,003, 3. Dubreuil (Kan.) 34,053.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 10 závodů): 1. Dubreuil 312, 2. Šinhama (Jap.) 286, 3. Morišige 273.
1000 m: 1. Krol 1:06,448, 2. Nuis 1:06,867, 3. Otterspeer (všichni Niz.) 1:06,959.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Krol 174, 2. Nuis 150, 3. Otterspeer 142.
Ženy
1500 m: 1. M. Takagiová 1:49,990, 2. Satová (obě Jap.) 1:51,468, 3. De Jongová (Niz.) 1:51,722.
Průběžné pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. M. Takagiová 180, 2. Satová 140, 3. Wüstová (Niz.) 140, ...20. Zdráhalová 47, 31. Sáblíková (obě ČR) 22.
Závod s hromadným startem: 1. Blondinová (Kan.), 2. Groenewoudová (Niz.), 3. Haugenová (Nor.).
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 7 závodů): 1. Blondinová 336, 2. Schoutenová (Niz.) 326, 3. Groenewoudová 314, ...23. Zdráhalová 69, 27. Kuršová (ČR) 56.