hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
Soul: Korea - Rakousko 3:1
Nam Či-song - Novak 1:6, 4:6
Kwon Sun-u - Rodionov 7:5, 6:4
Nam Či-song, Song Min-kjo - Erler, Miedler 6:4, 6:3
Kwon Sun-u - Novak 7:5, 7:5
Sydney: Austrálie - Maďarsko 3:2
De Minaur - Piros 7:5, 6:2
Kokkinakis - Fucsovics 6:7 (4:7), 6:1, 3:6
Peers, Saville - Marozsán, Valkusz 4:6, 4:6
De Minaur - Fucsovics 7:6 (7:4), 6:4
Kokkinakis - Piros 6:4, 6:4
Marbella: Španělsko - Rumunsko 2:0 po prvním dnu
Bautista - Boitan 6:3, 6:1
Alcaraz - Copil 6:4, 6:3
Haag: Nizozemsko - Kanada 2:0 po prvním dnu
Van de Zandschulp - Galarneau 7:5, 7:6 (11:9)
Griekspoor - Diez 6:4, 6:4
Paříž: Francie - Ekvádor 2:0 po prvním dnu
Rinderknech - Gómez 6:2, 7:5
Mannarino - Quiroz 6:4, 4:6
Bratislava: Slovensko - Itálie 1:1 po prvním dnu
Gombos - Sinner 4:6, 6:4, 4:6
Horanský - Sonego 7:6 (7:2), 6:3
Espoo: Finsko - Belgie 1:1 po prvním dnu
Virtanen - Goffin 5:7, 6:3, 3:6
Ruusuvuori - Bergs 6:3, 7:5
Helsingborg: Švédsko - Japonsko 1:1 po prvním dnu
Madaras - Watanuki 4:6, 4:6
E. Ymer - Daniel 7:5, 6:4
Oslo: Norsko - Kazachstán 1:1 po prvním dnu
Ruud - Kukuškin 6:1, 6:4
Durasovic - Bublik 3:6, 2:6
Rio de Janeiro: Brazílie - Německo 1:1 po prvním dnu
Seyboth Wild - A. Zverev 4:6, 2:6
Monteiro - Struff 6:3, 1:6, 6:3
Reno: USA - Kolumbie 2:0 po prvním dnu
Korda - Mejia 6:4, 1:6, 6:4
Fritz - González 6:1, 6:0
biatlonPřidat do mých lig
Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Bakken, Andersen, Laegreid, Christiansen) 1:12:06,1 (0 trest. okruhů + 7 dobíjení), 2. Švédsko (Femling, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson) -10,6 (0+10), 3. Francie (Guigonnat, Jacquelin, Desthieux, Fillon Maillet) -12,4 (0+7), 4. Německo -13,4 (0+8), 5. Rakousko -1:44,7 (0+5), 6. Švýcarsko -1:56,8 (0+10), 7. Itálie -2:20,8 (2+10), 8. Kanada -2:43,3 (0+9), 9. Finsko -2:58,5 (0+13), 10. USA -3:19,5 (0+8), ...14. Česko (Karlík, Štvrtecký, Václavík, Krčmář) -4:59,1 (4+14).
Konečné pořadí štafet (po 5 závodech): 1. Norsko 276 b., 2. Francie 239, 3. Německo 231, ...14. Češi 138.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - sjezd: 1. Alexander (Kan.) a Hintermann (Švýc.) oba 1:44,42, 3. Mayer (Rak.) -0,12, 4. Feuz (Švýc.) -0,19, 5. Kilde (Nor.) -0,20, 6. Clarey (Fr.) -0,57, 7. Jocher (Něm.) a Danklmaier (Rak.) oba -0,61, 9. Bosca -0,68, 10. Paris (oba It.) -0,70.
Průběžné pořadí sjezdu (po 9 z 11 závodů): 1. Kilde 490, 2. Feuz 487, 3. Mayer 462, 4. Odermatt (Švýc.) 417, 5. Paris 382, 6. Hintermann 372.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 37 závodů): 1. Odermatt 1216, 2. Kilde 870, 3. Mayer 752, 4. Kristoffersen (Nor.) 659, 5. Feuz 629, 6. Kriechmayr (Rak.) 564.
Smíšená družstva: 1. Slovinsko (Bogatajová, Kos, Križnarová, Zajc) 942,9 b., 2. Rakousko 867,7, 3. Norsko 866,9
Severská kombinace:
Smíšená družstva: 1. Německo 41:11,8, 2. Itálie -3,9, 3. Rakousko -26,6, ...6. Česko (Šimek, Koldovská, Hradilová, Kohlberger) -3:56,3.
Junioři - sjezd: 1. Franzoni (It.) 1:25,56, 2. Von Allmen (Švýc.) -0,24, 3. Vogt (Něm.) -0,58, ...39. Kubeš -5,40, 49. Kučera (oba ČR) -6,39.
futsalPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Muži:
Libovolná malorážka 3x40 - finále: Jány (SR) - Pekler (Maď.) 16:10, 3. Gorša (Chorv.), ...v kvalifikaci 17. Entrichel, 18. Nepejchal, 31. Přívratský, 50. Nymburský (všichni ČR).
Ženy:
Sportovní pistole - finále: Lamolleová (Fr.) - Májorová (Maď.) 16:15, 3. Korakakiová (Řecko), ...v kvalifikaci 22. Schejbalová, 23. Anna Dědová (obě ČR).
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži: 1. Krol 138,705, 2. Verbij (oba Niz.) 138,830, 3. Lorentzen (Nor.) 139,375.
Ženy: 1. Leerdamová 151,140, 2. Koková (obě Niz.) 151,215, 3. Herzogová (Rak.) 152,225.