Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 28. října 2020 Státní svátek.

Sportovní výsledky 31. 10. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Bristol
Norwich
– : –
16:00
Bournemouth
Derby
– : –
16:00
Luton
Brentford
– : –
16:00
Middlesbrough
Nottingham
– : –
16:00
Wycombe
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
Preston
Birmingham
– : –
16:00
QPR
Cardiff
– : –
16:00
Stoke
Rotherham
– : –
16:00
Swansea
Blackburn
– : –
16:00
Barnsley
Watford
– : –
16:00
Millwall
Huddersfield
– : –

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Beerschot
Lovaň
– : –
18:30
Charleroi
Cercle Bruggy
– : –
20:45
FC Bruggy
Mechelen
– : –

Německá druhá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Aue
Kiel
– : –
13:00
Paderborn
Regensburg
– : –
13:00
Osnabrück
Sandhausen
– : –
13:00
Braunschweig
Norimberk
– : –

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Twente Enschede
Zwolle
– : –
20:00
Ajax Amsterdam
Sittard
– : –
20:00
Groningen
Venlo
– : –
21:00
Tilburg
Arnhem
– : –

Portugalská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Belenenses
Farense
– : –
19:00
Rio Ave
Moreirense
– : –
21:30
Marítimo
Nacional Funchal
– : –

Rakouská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Hartberg
Austria Vídeň
– : –
17:00
St. Pölten
Ried
– : –
17:00
Salcburk
Tirol
– : –

Ruská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Kazaň
Tula
– : –
14:30
Spartak Moskva
FK Rostov
– : –
14:30
Groznyj
FK Krasnodar
– : –
17:00
Soči
Lokomotiv Moskva
– : –

Skotská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Dundee United
Ross County
– : –
16:00
Livingston
Motherwell
– : –

Turecká liga

7. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Genclerbirligi
Gaziantep
– : –
14:00
Göztepe
Alanyaspor
– : –
17:00
Galatasaray
Ankaragücü
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
15:00
Tappara Tampere
Kouvola
– : –
16:00
TPS Turku
IFK Helsinky
– : –
16:00
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
– : –
16:00
SaiPa Lappeenranta
Hämeenlinna
– : –
16:00
Ässät Pori
Kärpät Oulu
– : –
16:00
Jyväskylä
Pelicans Lahti
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Malmö
Färjestad
– : –
15:15
Oskarshamn
Linköping
– : –
18:00
Lulea
Rögle
– : –
18:00
Leksand
Frölunda
– : –
18:00
Växjö
HV 71
– : –
18:00
Örebro
Skelleftea
– : –
18:00
Brynäs
Djurgaarden
– : –

Švýcarská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Bern
Fribourg-Gottéron
– : –

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Vídeň (Rak.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Imola (It.) - Velká cena Emilie-Romagny formule 1

Přidat do mých lig

14:00 kvalifikace

Tchaj-wan - Ženský turnaj Tchaj-wan Championship

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Závod International Swimming League

Přidat do mých lig