tenisPřidat do mých lig
Uzbekistán - USA 0:2 po prvním dnu
Fomin - McDonald 4:6, 1:6
Sultanov - Paul 1:6, 6:7 (6:8)
Maďarsko - Francie 1:1 po prvním dnu
Piros - Bonzi 7:6 (7:4), 6:3
Fucsovics - Humbert 3:6, 2:6
Německo - Švýcarsko 1:1 po prvním dnu
Otte - Hüsler 6:2, 2:6, 4:6
A. Zverev - Wawrinka 6:4, 6:1
Švédsko - Bosna a Hercegovina 2:0 po prvním dnu
M. Ymer - Bašič 6:4, 7:5
E. Ymer - Džumhur 6:1, 6:4
Norsko - Srbsko 0:2 po prvním dnu
Petrovic - Kecmanovič 1:6, 3:6
Durasovic - Djere 3:6, 6:4, 6:7 (8:10)
21:00 Kolumbie - Británie
lyžováníPřidat do mých lig
Sprint volně:
Muži: 1. Klaebo 2:30,58, 2. Taugböl (oba Nor.) -0,56, 3. Pellegrino (It.) -0,72, 4. Valnes (Nor.) -1,26, 5. Chanavat (Fr.) -2,74, 6. Anger (Švéd.) -2,90, ...8. Černý - vyřazen v semifinále, 24. Šeller (oba ČR) - vyřazen ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 31 závodů): 1. Klaebo 1821, 2. Golberg (Nor.) 1640, 3. Pellegrino 1271, 4. Holund 1004, 5. Tönseth 909, 6. Krüger (všichni Nor.) 878, ...10. Novák (ČR) 790, 45. Černý 271, 75. Šeller 150, 114. Fellner (ČR) 53.
Ženy: 1. Sundlingová 2:49,76, 2. Dahlqvistová (obě Švéd.) -0,65, 3. Digginsová (USA) -0,81, 4. Ribomová -1,12, 5. Svahnová (obě Švéd.) -1,63, 6. Gimmlerová (Něm.) -1,69, ...12. Janatová - vyřazena v semifinále, 34. Beranová (obě ČR) - vyřazena v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 31 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 1481, 2. Niskanenová (Fin.) 1295, 3. Digginsová 1276, 4. Karlssonová (Švéd.) 1160, 5. Brennanová (USA) 1159, 6. Hennigová (Něm.) 1000, ...24. Janatová 569, 39. Razýmová 314, 44. Beranová 290, 89. Antošová 72, 113. P. Nováková 25, 137. A. Nováková (všechny ČR) 6.
Smíšená družstva:
1. Norsko (Strömová, Lindvik, Opsethová, Granerud) 450,6 b., 2. Rakousko (Kreuzerová, Hörl, Pinkelnigová, Kraft) 415,1, 3. Německo (Freitagová, Geiger, Althausová, Wellinger) 409,8, 4. Japonsko 375,8, 5. Slovinsko 367,4, 6. USA 270,0.
Soutěž byla ukončena po 1. kole kvůli větru.
Běh na lyžích - 10 km volně:
Junioři: 1. Anttola (Fin.) 23:35,4, 2. Heggen -6,0, 3. Mollestad (oba Nor.) -7,3, ...32. Pávek -1:59,2, 36. Bauer -2:07,3, 46. Štecher -2:28,3, 65. Tuž (všichni ČR) -5:44,1.
Juniorky: 1. Andreassenová 26:55,7, 2. Brusveenová-Jensenová (obě Nor.) -6,1, 3. Kälinová (Švýc.) -15,3, ...52. Vránová (ČR) -5:10,8.
Skok na lyžích:
Junioři: 1. Palosaari (Fin.) 257,9 b. (98+95 m), 2. Schuster (Rak.) 257,3 (90,5+98), 3. Habdas (Pol.) 256,3 (96+94,5), ...33. Škarka 86,3 (77,5), 41. Rygl (oba ČR) 78,4 (76).
Juniorky: 1. Loutittová (Kan.) 260,7 (100,5+101,5), 2. Prevcová (Slovin.) 245,8 (98,5+95), 3. Mühlbacherová (Rak.) 221,1 (92,5+90), ...8. Ulrichová 201,4 (83,5+89), 13. Indráčková (obě ČR) 183,9 (86,5+83).
volejbalPřidat do mých lig
Muži - skupina A:
Nicolai, Cottafava (9-It.) - Dumek, Sedlák (16-ČR) 2:0 (11, 15)
A. Mol, Sörum (1-Nor.) - Dumek, Sedlák 2:0 (11, 19)
Ženy - skupina D:
Talita, Thamela (13-Braz.) - Hermannová, Štochlová (12-ČR) 2:1 (-12, 10, 16)
Hermannová, Štochlová - Clancyová, Artachová (5-Austr.) 2:0 (19, 16)
florbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Smíšená štafeta: 1. Nizozemsko (Del Grosso, Van den Eijnden, Molengraafová, Bentveldová, Van Empelová, Kamp) 42:05, 2. Británie -31, 3. Belgie -33, ...8. Česko (Ježek, Hladíková, Dlasková, Fiala, Zemanová, Boroš) -1:54.
1. Consonni 3:10:13, 2. Malucelli (oba It.), 3. Ackermann (Něm.) všichni stejný čas, ...43. K. Vacek -21, 55. Štybar -44, 86. Bittner (všichni ČR) -2:31.
Konečné pořadí: 1. Guerreiro (Portug.) 20:20:04, 2. Formolo (It.) -8, 3. Buitrago (Kol.) -9, ...25. Štybar -3:23, 67. Bittner -16:58, 71. K. Vacek -18:13.