Pátek 3. července 2020, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 3. července 2020 Radomír

Sportovní výsledky 28. 6. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bristol
Sheffield Wednesday
1:2
konec
Nottingham
Huddersfield
3:1

Polská liga

Skupina o titul, 3. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Gdaňsk
1:2
konec
Vratislav
Poznaň
2:2

Portugalská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Santa Clara
1:0

Rakouská liga

Skupina o titul, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Linec
Wolfsberg
0:1
konec
Salcburk
Hartberg
3:0
konec
Graz
Rapid Vídeň
2:3

Ruská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Tambov
2:1

Praha - Závěrečný turnaj pětidílné série Beach Series v plážovém volejbalu žen

Přidat do mých lig

Finále:
Kubíčková, Kvapilová - Štochlová, Maixnerová 2:1 (-19, 17, 14),

O 3. místo:
Šipošová, Eleková (SR) - Kulhánková, Pospíšilová 2:1 (-16, 13, 11),

Semifinále: 
Kubíčková, Kvapilová - Kulhánková, Pospíšilová 2:0 (17, 11)
Štochlová, Maixnerová - Šipošová, Eleková 2:0 (13, 21)

Konečné pořadí Beach Series: 1. Kubíčková, Kvapilová a Štochlová, Maixnerová všechny 504 b., 3. Williamsová, Olivová 384. 

Dalečín - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1:
1. jízda:
1. Nagl (Něm./KTM) 35:28,555, 2. Rauchenecker (Rak./KTM) -6,452, 3. Kovář (KTM) -9,741, 4. Krč (KTM) -23,137, 5. Romančík (KTM) -29,081, 6. Neugebauer (KTM) -37,005.
2. jízda byla zrušena
Celkově:
1. Nagl 25, 2. Rauchenecker 22, 3. Kovář 20.

MX2:
1. jízda:
1. Vialle (Fr./KTM) 29:11,263, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -11,303, 3. Hofer (Rak./KTM) -25,621, 4. Šikyňa (SR/KTM) -28,353, 5. Simon (Něm./Gas Gas) -34,313, 6. Terešák (KTM) -37,498.
2. jízda: 1. Vialle 29:37,320, 2. Hofer -17,470, 3. Simon -21,160, 4. Šikyňa -34,370, 5. Terešák -51,690, 6. Jošt (SR/KTM) -1:01,490.
Celkově: 1. Vialle 50, 2. Hofer 42, 3. Simon 36, ...5. Terešák 31.

Ženy:
1. jízda:
1. Vítková (Yamaha) 21:06,481, 2. Kapsamerová (Rak./KTM) -19,670, 3. Laňková (Suzuki) -37,420.
2. jízda: 1. Vítková 20:37,730, 2. Simonová (KTM) -21,090, 3. Schnelzerová (Rak./KTM) -31,410.
Celkově: 1. Vítková 50, 2. Simonová 40, 3. Kapsamerová 37.

Mistrovství Slovinska v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Závod s hromadným startem (145,8 km): 1. Roglič (Jumbo-Visma) 3:30:54, 2. Pogačar (SAE Team Emirates) -10, 3. Mohorič (Bahrajn-McLaren) -39.

Časovka (15,7 km): 1. Pogačar 31:10, 2. Roglič -9, 3. Polanc (SAE Team Emirates) -1:47.

konec
Tempo Praha
Draci Brno
1:11
konec
Eagles Praha
Technika Brno
14:4
konec
Hroši Brno
Kotlářka Praha
6:1
konec
SaBaT Praha
Arrows Ostrava
2:15

PRAHA - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Velká jarní cena, rovinový dostih (1600 m, tříletí hřebci a klisny): 1. Rate (ž. Zatloukal, tr. Olehla, stáj DS Pegas), 2. Zariyannka, 3. Eternity. Čas: 1:35,53. Výrok: jistě 1 3/4 - 1 1/2 - 1.

Velká květnová cena, rovinový dostih (1600 m, čtyřletí a starší koně): 1. Black Canyon (ž. Zatloukal, tr. Olehla, stáj DS Pegas), 2. Sagar, 3. Mr Right. Čas: 1:35,75. Výrok: lehce 4 - krk - krk.

Další dostihy:
I.
Agneska (ž. Liška) - Orlene - Na Josefa
II. Rabbit Bated (Laubeová) - Nachtswaermer - Taell
III. Sterli (Hrouda) - Orleano - Avignon
IV. Royal Town (ž. Koplík) - Cape Freedom - Betting Tip
VII. Night Sky (Ferhanov) - Bonanza Gold - Dark Alighieri
VIII. Rusel (ž. Rája) - Fly Amico - Swinging Thomas

Sečská přehrada - Mistrovství ČR v dálkovém plavání na 10 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Micka (USK Praha) 1:56:15,2, 2. Kozubek (Bohemians Praha) 1:56:15,7, 3. Chocholatý (Slávia VŠ Plzeň) 1:56:26,5.

Ženy: 1. Štěrbová (Bohemians Praha) 2:09:18,4, 2. Benešová (Kometa Brno) 2:09:21,1, 3. Pleskotová (Bohemians Praha) 2:09:22,5.

Najdete na iDNES.cz