1. etapa (104,2 km): 1. Skalniaková-Sójková (Pol.) 2:48:32, 2. Rissvedsová (Švéd.), 3. Colborneová (Brit.) všechny stejný čas, ...22. Zemanová, 27. Bajgerová, 28. Kvasničková (všechny ČR) všechny -11.
volejbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
2. etapa (168,2 km): 1. Hayter (Angl./Ineos Grenadiers) 4:04:55, 2. Aberasturi (Šp./Trek-Segafredo), 3. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 4. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe), 5. Quinn (USA/EF Education-EasyPost), 6. Hermans (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) všichni stejný čas, ...123. Černý (ČR/Quick-Step Alpha Vinyl) -9:06.
Průběžné pořadí: 1. Dennis (Austr./Jumbo-Visma) 8:34:43, 2. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) oba -14, 4. Schmid (Švýc./Quick-Step Alpha Vinyl), 5. Teuns (Belg./Bahrajn Victorious), 6. Ayuso (Šp./SAE Team Emirates) všichni -18, ...119. Černý -20:07.
Do 48 kg: Sebahtin (Bulh.) - Ghušjan (Arm.) 5:0
Do 51 kg: De Jesus (Braz.) - Slomiňski (Pol.) 5:0
Do 54 kg: Garbojan (Arm.) - Harris (Wales) 4:1
Do 57 kg: Oliveira (Braz.) - Brach (Pol.) 5:0
Do 60 kg: Yildirim (Něm.) - Kahatev (Fin.) 3:2
Do 63,5 kg: Nadir (Mar.) - Tyers (Angl.) bez boje
Do 67 kg: Drukacz (Pol.) - Soquessa (ČR) 5:0
Do 71 kg: De Oliveira (Braz.) - Schachidov (Něm.) 5:0
Do 75 kg: Schumann (Něm.) - Meinl (Rak.) 3:1
Do 80 kg: Bevan (Wales) - Goiňski (Pol.) bez boje
Do 86 kg: Niedzwiecki (Pol.) - Tallosi (Maď.) 5:0
Do 92 kg: Machado (Braz.) - Bereznicki (Pol.) 5:0
Dad 92 kg: Júnior (Braz.) - Tiafack (Něm.) 3:2
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži - semifinále: 1. Parisi (It.) 1197, ...Grycz 1189, Vlach 1188 - postoupili do finále, Kuf (všichni ČR) 1116
Česko - Německo 2:13
Česko - Maďarsko 7:11
Konečné pořadí skupiny B: 1. Skotsko 9 výher/0 porážek, 2. Kanada 8/1, 3. Německo 6/3, 4. USA 5/4, 5. Maďarsko 4/5, 6. Austrálie 4/5, 7. ČR 3/6, 8. Anglie 3/6, 9. Španělsko 2/7, 10. Turecko 1/8.
střelbaPřidat do mých lig
Skeet družstva
Muži - finále: ČR (Zámečník, Tomeček, Nýdrle) - Itálie 6:4, o 3. místo: Řecko - USA 6:4.
Ženy - finále: USA - Itálie 7:3, o 3. místo: Německo - ČR (Skalická, Šumová, Šindelářová) 7:1.
squashPřidat do mých lig
Muži
Divize 1 - skupina B
Německo - Česko 3:1
Kandra - Švec 3:0
Rösner - Byrtus 3:1
Rapp - Vorlíček 2:3
Omlor - Zeman 3:0
Ženy
Divize 2 - skupina B
Španělsko - ČR 2:1
Romerová - Kolárová 1:3
Gómezová - Serme 3:1
Domínguezová - Babjuková 3:0