Ženy: 1. Kramerová (Rak.) 136,1 b. (146,5 m), 2. Opsethová (Nor.) 120,1 (134), 3. Križnarová (Slovin.) 115,4 (131,5), ...24. Indráčková (ČR) 63,7 (106,5).
Konečné pořadí SP (po 13 závodech): 1. Križnarová 871 b., 2. Takanašiová (Jap.) 862, 3. Kramerová 860, ...35. Indráčková 47, 38. Ulrichová (ČR) 34.
Družstva: 1. Rakousko (Iraschková-Stolzová, Sorschagová, Hölzlová, Kramerová) 373,7 b., 2. Slovinsko 348,5, 3. Německo 336,5, ...7. ČR (Ulrichová, Ptáčková, Jenčová, Indráčková) 223,5.
lyžováníPřidat do mých lig
Lety
Muži: 1. Geiger (Něm.) 459,3 b. (231+232,5 m) 2. R. Kobajaši (Jap.) 452,4 (242+217) 3. Eisenbichler (Něm.) 447,9 (221+230) 4. D. Prevc (Slovin.) 442,5 (233+233) 5. Huber (Rak.) 438,2 (237+226) 6. J. Sato (Jap.) 435,1 (233+229) 7. Pavlovčič (Slovin.) 430,1 (249,5+218), 8. Forfang (Nor.) 428,2 (231+234,5), 9. Johansson (Nor.) 426,7 (232,5+222), 10. Hayböck (Rak.) 425,8 (245+224).
Konečné pořadí (po 25 závodech): 1. Granerud (Nor.) 1572, 2. Eisenbichler 1190, 3. Stoch (Pol.) 955, 4. R. Kobajaši 919, 5. Johansson 884, 6. Geiger 826, ...69. Polášek 4, 74. Kožíšek (oba ČR) 2.
Konečné pořadí SP v letech (po 3 závodech): 1. Geiger 260, 2. R. Kobajaši 260, 3. Eisenbichler 172, 4. Pavlovčič 141, 5. D. Prevc 132, 6. Huber 114.
Družstva: 1. Německo (Paschke, Schmid, Eisenbichler, Geiger) 819,5 b., 2.Japonsko (Nakamura, D. Kobajaši, Sato, R. Kobajaši) 810,0, 3. Rakousko (Huber, Schiffner, Kraft, Hayböck) 788,9, 4. Slovinsko 785,5, 5. Norsko 779,2, 6. Polsko 763,9.
Slopestyle
Muži: 1. Kleveland (Nor.) 96,00, 2. Brearley (Kan.) 89,00, 3. Corning (USA) 83,25, ...v kvalifikaci 58. Hroneš (ČR) 11,33 .
Konečné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Kleveland 260, 2. Brearley 116, 3. Vockensperger (Něm.) 109.
Ženy: 1. Iwabučiová 91,00, 2. Muraseová (obě Jap.) 88,75, 3. Coadyová (Austr.) 86,25, ...v kvalifikaci 10. Pančochová (ČR) 63,33.
Konečné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Gasserová (Rak.) 195, 2. Muraseová 166, 3. Coadyová 165, ...18. Pančochová 51.
volejbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Masiá 38:29,620, 2. Acosta (oba Šp./KTM) -0,042, 3. D. Binder (JAR/Honda) -0,094, 4. García (Šp./Gas Gas) -0,435, 5. Rodrigo (Arg./Honda) -0,880, 6. Antonelli (It./KTM) -0,899, ...13. Salač (ČR/Honda) -2,345.
Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 40:03,123, 2. Gardner (Austr./Kalex) -2,260, 3. Di Giannantonio -5,228, 4. Bezzecchi (oba It./Kalex) -5,241, 5. Fernández (Šp./Kalex) -6,145, 6. Roberts (USA) -6,786.
19:00 MotoGP.
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:32:03,897, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,745, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -37,383, 4. Norris (Brit./McLaren) -46,466, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -52,047, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -59,090, 7. Ricciardo (Austr./McLaren) -1:06,004, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -1:07,100, 9. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1:25,692, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:26,713.
Nejrychlejší kolo: Bottas.
Průběžné pořadí (po 1 z 23 závodů): 1. Hamilton 25 b., 2. Verstappen 18, 3. Bottas 16, 4. Norris 12, 5. Pérez 10, 6. Leclerc 8.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 41, 2. Red Bull 28, 3. McLaren 18, 4. Ferrari 12, 5. AlphaTauri 2, 6. Aston Martin 1.
1. Grjazin, Aleksandrov (Rus./Volkswagen Polo Gti R5) 1:15:03,3, 2. Kopecký, Hloušek -46,4, 3. Mareš, Bucha (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -50,1, 4. Stříteský, Persein (Škoda Fabia R5) -1:10,3, 5. Cais, Žáková (Ford Fiesta R5 MkII) -1:18,9, 6. Černý, Černohorský (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:24,8, 7. Jakeš, Machů (Škoda Fabia R5) -1:33,3, 8. Von Thurn und Taxis, Ettel (Něm./Škoda Fabia Rally2 Evo) -3:36,3.
cyklistikaPřidat do mých lig
247 km: 1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 5:45:11, 2. Nizzolo (It./Qhubeka-Assos), 3. Trentin (It./SAE Team Emirates), 4. Colbrelli (It./Bahrain Victorious), 5. Matthews (Austr./BikeExchange), 6. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) všichni stejný čas, ...25. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -2:04.
1. De Gendt (Belg./Lotto-Soudal) 3:06:10, 2. Mohorič (Slovin./Bahrain Victorious) -22, 3. Valter (Maď./Groupama-FDJ) -1:42, 4. Reichenbach (Švýc./Groupama-FDJ) , 5. Valverde (Šp./Movistar), 6. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation) všichni -1:46, ...60. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -4:28, 102. Kreuziger (ČR/Gazprom-RusVelo), 127. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) oba -10:49.
Konečné pořadí: 1. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) 26:16:41, 2. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -45, 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -49, 4. Valverde (Šp./Movistar), 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) oba -1:03, 6. Chaves (Kol./BikeExchange) -1:04, ...78. Kreuziger -51:27, 82. Hirt -54:48, 117. Černý -1:20:40.
futsalPřidat do mých lig
Finále: Horschel - Scheffler (oba USA) 2/1
O 3. místo: Kuchar (USA) - Perez (Fr.) 2/1
1. Pak In-pi (Korea) 274 (66+69+69+70), 2. Olsonová 279 (75+69+67+68) a Thompsonová (obě USA) 279 (72+72+66+69), 4. Ko Čin-jong 280 (71+71+68+70), 5. Kim Ho-ču (obě Korea) 281 (67+72+72+70) a Leeová (Austr.) 281 (72+69+68+72).
1. Dahmen (USA) 279 (67+71+68+70), 2. Campos (Portor.) 277 (68+69+69+71) a Ryder (USA) (68+72+70+67), 4. Gligic (Kan.) 278 (73+66+68+71) a McDowell (Sev. Ir.) 278 (70+69+70+69), 6. Grillo (Arg.) 279 (70+73+65+71) a Swafford (USA) 279 (70+71+68+70).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Smíšená štafeta: 1. Greenová, Choong (Brit.) 1470, 2. Simonová, Szep (Maď.) 1385, 3. Kim Son-u, I Či-hon (Korea) 1401, ...10. Novotná, Bilko (ČR) 1300.