Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 28. října 2020 Státní svátek.

Sportovní výsledky 23. 10. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Derby
1:1

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kortrijk
Anderlecht
1:3

Německá druhá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Karlsruhe
1:1
konec
Regensburg
Braunschweig
3:0

Polská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gliwice
Plock
2:2
konec
Zaglebie Lubin
Gdaňsk
1:1

Portugalská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tondela
Portimonense
1:0

Turecká liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kasimpasa
Göztepe
0:0

Sevilla (Šp.) - Kvalifikace ME žen

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Česko
4:0

Ostrava - Turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Sakkariová (Řec.)
Džabúrová (Tun.)
3:6, 6:3, 6:1
konec
Azarenková (4-Běl.)
Mertensová (7-Belg.)
6:4, 6:1
konec
Bradyová (USA)
Kuděrmětovová (Rus.)
6:7 (5:7), 6:3, 6:1

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Dimitrov (4-Bulh.)
Raonic (5-Kan.),
0:0 bez boje
konec
Humbert (Fr.)
Harris (JAR)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Evans (Brit.)
Chačanov (3-Rus.)
3:6, 7:6 (9:7), 6:4
konec
De Minaur (8-Austr.)
Giron (USA)
6:3, 6:0

Kolín nad Rýnem (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Schwartzman (2-Arg.)
Davidovich (Šp.)
2:6, 7:6 (7:3), 6:1
konec
Sinner (It.)
Simon (Fr.)
6:3, 0:6, 6:4
konec
A. Zverev (1-Něm.)
Mannarino (8-Fr.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:4
konec
Auger-Aliassime (5-Kan.)
Nišioka (Jap.)
6:3, 6:4

Euroliga mužů

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki Moskevská oblast
Maccabi Tel Aviv
87:89 po prodl.
konec
Bayern Mnichov
Olympiakos Pireus
74:68
konec
FC Barcelona
Real Madrid
79:72
konec
Anadolu Efes Istanbul
ASVEL Lyon Villeurbanne
odloženo

Portimao (Port.) - Velká cena Portugalska MS formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:18,410, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,339, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,781, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,899, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -0,955, 6. Sainz (Šp./McLaren) -1,031.

Druhý trénink: 1. Bottas 1:17,940, 2. Verstappen -0,595, 3. Norris (Brit./McLaren) -0,803, 4. Leclerc -0,898, 5. Sainz -1,173, 6. Vettel (Něm./Ferrari) -1,235.

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Teruelu MS silničních motocyklů

Tréninky

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Masiá 1:58,076, 2. Alcoba (oba Šp./Honda) -0,004, 3. Fenati (It./Husqvarna) -0,136, ...13. Salač (ČR/Honda) -0,670.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 1:52,757, 2. Navarro (Šp./Speed Up) -0,058, 3. Garzó (Šp./Kalex) -0,260.

MotoGP: 1. Nakagami (Jap./Honda) 1:48,622, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,175, 3. Crutchlow (Brit./Honda) -0,329.

Itálie - Etapový závod Giro d'Italia

Přidat do mých lig

19. etapa (Abbiategrasso - Asti, 124,5 km): 1. Černý (ČR/CCC) -2:30:40, 2. Campenaerts (Belg./NTT) -18, 3. Mosca (It./Trek-Segafredo), 4. Clarke (Austr./EF Pro Cycling), 5. Keisse (Belg./Deceuninck-Quick Step), 6. Armée (Belg./Lotto-Soudal) všichni -26, 7. Torres (Šp./Movistar), 8. Pellaud (Švýc./Androni Giocattoli-Sidermec), 9. Carboni (It./Bardiani-CSF Faizane), 10. Dowsett (Brit./Israel Start-Up Nation) všichni -1:10.

Průběžné pořadí: 1. Kelderman (Niz./Sunweb) 80:29:19, 2. Hindley (Austr./Sunweb) -12, 3. Geoghegan Hart (Brit./Ineos Grenadiers) -15, 4. Bilbao (Šp./Bahrajn-McLaren) -1:19, 5. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) -2:16, 6. Fuglsang (Dán./Astana) -3:59, 7. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -5:40, 8. V. Nibali (It./Trek-Segafredo) -5:47, 9. Masnada (It./Deceuninck-Quick Step) -6:46, 10. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -7:28, ...78. Černý -3:30:17.

Španělsko - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

4. etapa (Numancia - Ejea de los Caballeros, 190 km): 1. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step) 3:53:29, 2. Philipsen (Belg./SAE Team Emirates), 3. Mareczko (It./CCC), 4. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 5. Thijssen (Belg./Lotto-Soudal), 6. Moschetti (It./Trek-Segafredo), 7. Kanter (Něm./Sunweb), 8. Räim (Est./Israel Start-Up Nation), 9. Morin (Fr./Cofidis), 10. Cort (Dán./EF Pro Cycling), ...22. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas, 119. Hirt (ČR/CCC) -42.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 16:30:53, 2. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -5, 3. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -13, 4. Mas (Šp./Movistar) -32, 5. Carthy (Brit./EF Pro Cycling) -38, 6. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -44, 7. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -1:17, 8. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott) -1:29, 9. Soler (Šp./Movistar) -1:55, 10. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -1:57, ...43. Hirt -24:32, 101. Štybar -42:08.