Ženy - slalom: 1. Vlhová (SR) 1:45,22 (52,14+53,08), 2. Shiffrinová (USA) -0,47 (52,32+53,37), 3. Dürrová (Něm.) -0,78 (52,80+53,20), 4. Holdenerová -0,97 (52,98+53,21), 5. Gisinová (obě Švýc.) -1,24 (52,50+53,96), 6. Dubovská (ČR) -1,40 (52,87+53,75), 7. Buciková (Slovin.) -1,46 (53,39+53,29), 8. Liensbergerová -1,64 (53,08+53,78), 9. Truppeová -1,66 (53,61+53,27), 10. Huberová (všechny Rak.) -1,77 (52,95+54,04), ...v prvním kole 51. Capová (ČR) 55,95.
Průběžné pořadí slalomu (po 2 závodech): 1. Vlhová 200, 2. Shiffrinová 160, 3. Dürrová 120, 4. Holdenerová 86, 5. Gisinová 77, 6. Liensbergerová 72, ...9. Dubovská 60.
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Vlhová a Shiffrinová obě 260, 3. Slokarová (Slovin.) 184, 4. Dürrová 156, 5. Stjernesundová (Nor.) 140, 6. Liensbergerová 137, ...13. Dubovská 60.
tenisPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
1. Granerud (Nor.) 235,3 b. (134,5+122 m), 2. Geiger (Něm.) 226,5 (126+122,5), 3. Kraft (Rak.) 223,8 (121,5+127), 4. Zajc 222,5 (125,5+122), 5. C. Prevc (oba Slovin.) 221,2 (125+124), 6. Peier (Švýc.) 220,6 (123,5+122), 7. Lanišek (Slovin.) 219,2 (123+122), 8. Eisenbichler (Něm.) 214,1 (123,5+118,5), 9. Forfang (Nor.) 214,0 (125+121,5), 10. Leyhe (Něm.) 210,8 (119+127), ...48. Polášek (ČR) 68,0 (106).
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Geiger 180, 2. Granerud 160, 3. R. Kobajaši (Jap.) 80, 4. C. Prevc 77, 5. Eisenbichler 72, 6. Lanišek 72.
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:24:28,471, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -25,743, 3. Alonso (Šp./Alpine) -59,457, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -1:02,306, 5. Ocon (Fr./Alpine) -1:20,570, 6. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:21,274, 7. Sainz (Šp./Ferrari) -1:21,911, 8. Leclerc (Mon./Ferrari) -1:23,126, 9. Norris (Brit./McLaren), 10. Vettel (Něm./Aston Martin) oba -1 kolo.
Nejrychlejší kolo: Verstappen.
Průběžné pořadí MS (po 20 z 22 závodů): 1. Verstappen 351,5, 2. Hamilton 343,5, 3. Bottas (Fin./Mercedes) 203, 4. Pérez 190, 5. Norris 153, 6. Leclerc 152, 7. Sainz 145,5, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) 105, 9. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 92, 10. Alonso 77.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 546,5, 2. Red Bull 541,5, 3. Ferrari 297,5, 4. McLaren 258, 5. Alpine 137, 6. Alpha Tauri 112, 7. Aston Martin 77, 8. Williams 23, 9. Alfa Romeo 11.
První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 32:12,219, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -0,670, 3. Redding (Brit./Ducati) -2,155, ...König (ČR/Kawasaki) nedokončil.
Druhý závod: 1. Rea 20:53,598, 2. Redding -0,283, 3. Van der Mark (Niz./BMW) -7,437.
Konečné pořadí MS (po 13 závodech): 1. Razgatlioglu 564, 2. Rea 551, 3. Redding 501.
1. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) 2:39:08,6, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -7,3, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -21,3, 4. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -32,0, 5. O. Solberg, Edmonson (Švéd., Brit./Hyundai i20) -1:32,0, 6. Suninen, Markkula (Fin./Hyundai i20) -2:22,6.
Konečné pořadí MS (po 12 závodech): 1. Ogier 230 b., 2. Evans 207, 3. Neuville 176, 4. Rovanperä (Fin./Toyota) 142, 5. Tänak (Est./Hyundai) 128, 6. Sordo 81.
Pořadí týmů: 1. Toyota 522, 2. Hyundai 462, 3. M-Sport Ford 200, 4. Hyundai 2C 68.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Iserbyt 57:00, 2. L. Sweeck -4, 3. Aerts -7, 4. Hermans (všichni Belg.) -14, 5. Van der Haar -17, 6. Van Kessel (oba Niz.) -54, ...21. Boroš -3:57, 28. Petruš (oba ČR) -7:00.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 16 závodů):1. Iserbyt 245, 2. Aerts 176, 3. Van der Haar 175, 4. Hermans 175, 5. Vanthourenhout (Belg.) 151, 6. Van Kessel 108, ...25. Boroš 25, 43. Paprstka 5, 46. Vaníček (oba ČR) 4.
Ženy: 1. Worstová 46:31, 2. Betsemaová -17, 3. Brandová -37, 4. Van Anrooijová -49, 5. Alvaradová -1:10, 6. Van Empelová (všechny Niz.) -1:26.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 16 závodů): 1. Brandová 212, 2. Betsemaová 198, 3. Pieterseová (Niz.) 142, 4. Vasová (Maď.) 125, 5. Worstová 124, 6. Van Anrooijová 122, ...25. Nash 24, 37. Zemanová (obě ČR) 6.
futsalPřidat do mých lig
Par 72: 1. Morikawa (USA) 271 (68+68+69+66), 2. Fitzpatrick (Angl.) 274 (70+69+69+66) a Björk (Švéd.) 274 (68+67+69+70), 4. Höjgaard (Dán.) 275 (68+71+69+67) a MacIntyre (Skot.) 275 (68+69+67+71), 6. Poulter (Angl.) 276 (73+69+67+67), Burmester (JAR) 276 (69+69+69+69) a McIlroy (Sev. Ir.) 276 (65+70+67+74).
1. Ko Čin-jong (Korea) 265 (69+67+66+63), 2. Hataokaová (Jap.) 266 (69+69+64+64), 3. Boutierová (Fr.) 270 (65+65+72+68) a Harigaeová 270 (65+69+69+67), 5. N. Kordová 271 (66+69+67+69), Khangová (všechny USA) 271 (67+69+69+66), Leeová (Austr.) 271 (66+68+71+66).
1. Gooch (USA) 260 (64+65+67+64), 2. Hughes (Kan.) 263 (63+68+70+62), 3. Muňoz (Kol.) 264 (60+70+69+65), 4. Hoge 267 (65+68+67+67), McCumber (oba USA) 267 (69+68+70+60), Power (Ir.) 267 (63+69+67+68) a Smith (Austr.) 267 (64+71+68+64).
ostatní sportyPřidat do mých lig
1. Německo I (Friedrich, Schüller, Margis, Bauer) 1:41,31 (50,54+50,77), 2. Británie (Hall, Gleeson, Cackett, Lawrence) -0,26 (50,66+50,91) a Německo II (Lochner, Weber, Bruckert, Rasp) -0,26 (50,62+50,95), ...12. ČR (Dvořák, Záleský, Šindelář, Nosek) -0,98 (51,06+51,23).
Ženy: 1. Egleová (Rak.) 1:58,822 (59,390+59,432), 2. Taubitzová (Něm.) -0,106 (59,397+59,531), 3. Schulteová (Rak.) -0,528 (59,793+59,557), ... Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Štafeta: 1. Rakousko (Egleová, Gleirscher, Steu/Koller) 3:06,953, 2. USA -0,375, 3. Itálie -0,378, ...8. ČR (Čežíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -5,132.
Česko - Turecko 7:5
Česko - Švýcarsko 5:4
Česko - Německo 8:9
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
500 m: 1. Šinhama (Jap.) 34,578, 2. Dubreuil (Kan.) 34,610, 3. Arefjev (Rus.) 34,671.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 10 závodů): 1. Dubreuil 216, 2. Šinhama 214, 3. Arefjev 181.
1500 m: 1. Ning Čung-jen (Čína) 1:45,167, 2. Mantia (USA) 1:45,552, 3. Kim Min-sok (Korea) 1:45,636.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Ning Čung-jen 114, 2. Kim Min-sok 108, 3. Mantia 102.
Ženy:
500 m: 1. Kodairaová (Jap.) 37,523, 2. Jacksonová (USA) 37,671, 3. Golikovová (Rus.) 37,712.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Jacksonová 234, 2. Kodairaová 216, 3. Golikovová 188.
1500 m: 1. Takagiová (Jap.) 1:55,679, 2. Wüstová (Niz.) 1:56,251, 3. Satoová (Jap.) 1:56,515, ...15. Zdráhalová (ČR) 1:59,094.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Takagiová 120, 2. Wüstová 97, 3. Boweová (USA) 90, ...18. Zdráhalová 47, 29. Sáblíková (ČR) 22.