hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
O 3. místo:
Česko - Itálie 80:96
Finále:
Německo - Srbsko 56:83 (31:38).
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Holgado (Šp./KTM) 1:41,234, 2. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,010, 3. Öncü (Tur./KTM) -0,145.
Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 1:33,933, 2. López (Šp./Boscoscuro) -0,048, 3. Fernández (Šp./Kalex) -0,168, ...14. Salač (ČR/Kalex) -0,583
MotoGP: 1. Bastianini 1:28,772, 2. Bagnaia (oba It./Ducati) -0,024, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,109.
Po 2. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 1:58,55,2, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -8,2, 3. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -1:09,8, 4. Fourmaux, Coria (Fr./Ford Puma) -2:45,9, 5. Solberg, Edmondson (Švéd., Brit./Hyundai i20) -2:51,6, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -5:39,3... 34. Černý, Woodburn (ČR, Brit./Ford Fiesta) -22:20,0.
cyklistikaPřidat do mých lig
2. etapa (Hertogenbosch - Utrecht, 175,1 km): 1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 3:49:34, 2. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 3. Merlier (Belg./Alpecin-Deceuninck), 4. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma), 5. Ackermann (Něm./SAE Emirates), 6. McLay (Brit./Arkéa-Samsic), 7. Einhorn (Izr./Israel-Premier Tech), 8. Stewart (Brit./Groupama-FDJ), 9. Degenkolb (Něm./DSM), 10. Groves (Austr./BikeExchange-Jayco) všichni stejný čas, ...120. Řepa (ČR/Kern Pharma) -43, 176. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -2:58.
Průběžné pořadí:
1. Teunissen 4:14:14, 2. Affini (It./Jumbo-Visma), 3. Oomen (Niz./Jumbo-Visma), 4. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 5. Kuss (USA/Jumbo-Visma) všichni stejný čas, 6. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers) -12, 7. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 8. Sivakov (Fr./Ineos Grenadiers), 9. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) všichni -13, 10. Evenepoel (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl) -14, ...113. Řepa -1:55, 171. Hirt -4:23.
Ženy (30,6 km): 1. Lecomteová 1:28:04, 2. Ferrandová-Prévotová (obě Fr.) -37, 3. Terpstraová (Niz.) -3:08, 4. Neffová (Švýc.) -3:33, 5. Bohéová (Dán.) -4:29, 6. Kellerová (Švýc.) -5:07, ...20. Čábelická -9:06, 22. Tvarůžková -9:33, 28. Czeczinkarová -10:22, 36. Štěpánová (všechny ČR) -2 kola.
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži
K1: 1. Prskavec 108,61 (0 trest. sekund), 2. Přindiš 110,15 (0), 3. Zima (všichni USK Praha) 110,54 (0).
C1: 1. Chaloupka (USK Praha) 117,52 (0), 2. Kratochvíl (Olomouc) 118,16 (0), 3. Rak (Dukla) 118,67 (0).
Ženy
K1: 1. Galušková (USK Praha) 123.34 (0), 2. Fišerová (Dukla) 124,71 (2), 3. Hilgertová (USK Praha) 125,46 (4).
C1: 1. G. Satková (USK Praha) 123,41 (0), 2. Kneblová (Olomouc) 126,44 (0), 3. Fišerová 126,76 (0).
Muži
200 m:
C1: 1. Žustautas (Lit.) 39,832, 2. Graňa (Šp.) -0,062, 3. Koliadych (Pol.) -0,334, ...6. P. Fuksa (ČR) -0,858.
500 m:
K2: 1. Rizza, Di Liberto (It.) 31,662, 2. Stepun, Grabowski (Pol.) -0,011, 3. Seja, Navakauskas (Lit.) -0,016.
K4: 1. Německo (Rendschmidt, Liebscher, Schopf, Lemke) 1:20,282, 2. Slovensko -0,595, 3. Francie -0,620.
1000 m:
C1: 1. Chirila (Rum.) 3:49,681, 2. M. Fuksa (ČR) -0,351, 3. Tacchini (It.) -1,956.
K1: 1. Kopasz (Maď.) 3:29,898, 2. Pimenta (Portug.) -2,066, 3. Peters (Belg.) -2,503.
5000 m:
C1: 1. Brendel (Něm.) 22:50,803, 2. Adolf (Maď.) -1,881, 3. Tacchini (It.) -22,543.
Ženy
200 m:
K1: 1. Jörgensenová (Dán.) 39,848, 2. Ostemanová (Slovin.) -0,213, 3. Walczykiewiczová (Pol.) -0,286.
500 m:
K2: 1. Najaová, Pulawská (Pol.) 1:41,418, 2. Petersová, Broekxová (Belg.) -0,812, 3. Paszeková, Hakeová (Něm.) -1,284.
C2: 1. Luzanová, Četverikovová (Ukr.) 1:57,672, 2. Bragatová, Nagyová (Maď.) -1,252, 3. Szczerbinská, Walczaková (Pol.) -1,900, ...9. Veverková, Malíková (ČR) -17,164.
pozemní hokejPřidat do mých lig
gymnastikaPřidat do mých lig
Muži - družstva: 1. Británie (Hall, Fraser, Jarman, Tulloch, Regini-Moran) 254,295, 2. Itálie 247,494, 3. Turecko 246,162, 4. Švýcarsko 243,994, 5. Francie 243,792, 6. Maďarsko 243,527.
squashPřidat do mých lig
Muži
Finále: Müller (Švýc.) - Crouin (Fr.) 3:0 (7, 4, 4), o 3. místo: Bonmalais (Fr.) - Kandra (Něm.) 3:1 (2, 6, -5, 7), o 9. místo: Dussourd (Fr.) - Solnický (ČR) 3:0 (12, 9, 6), o 11. místo: Mekbib (ČR) - Fedoruk (Ukr.) 3:0 (8, 7, 2), o 13. místo: Byrtus (ČR) - Vidal (Šp.) 3:1 (5, -7, 9, 12), o 17. místo: Vorlíček (ČR) - Dirnberger (Rak.) 3:2 (6, -5, -5, 6, 4).
Ženy:
Finále: T. Gilisová - N. Gilisová (obě Belg.) 3:0 (9, 9, 9), o 3. místo: Alvesová (Fr.) - Domínguezová (Šp.) 3:0 (6, 6, 5).
plaváníPřidat do mých lig
Muži:
5 km: 1. Paltrinieri 52:13,5, 2. Acerenza (oba It.) 52:14,2, 3. Fontaine (Fr.) 52:20,8, ...14. Zach 55:08,8, 18. Chocholatý (oba ČR) 56:37,9.
Ženy:
5 km: 1. Van Rouwendaalová (Niz.) 56:58,7, 2. De Valdésová (Šp.) 57:00,2, 3. Gabbrielleschiová (It.) 57:00,3, ...13. Benešová (ČR) 58:19,8.
Muži
3 m prkno: 1. Marsaglia (It.) 453,85, 2. Houlden (Brit.) 428,55, 3. Tocci (It.) 392,70.
Ženy
10 m věž synchro: 1. Spendoliniová Sirieixová, Toulsonová (Brit.) 303,60, 2. Bajlová, Lyskunová (Ukr.) 298,86, 3. Ch. Wassenová, E. Wassenová 289,86.
Muži - konečné pořadí po 4. kole: 1. Popovici 455,70, 2. Preda (oba Rum.) 436,20, 3. De Rose (It.) 416,45, ...8. Navrátil (ČR) 373,30.