Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 28. října 2020 Státní svátek.

Sportovní výsledky 20. 10. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
TPS Turku
Ilves Tampere
1:4
konec
Utkání Kärpät Oulu
Hämeenlinna,
0:0 bylo odloženo.

Slovenská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Košice
Miškovec
4:1

Slovenská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Zvolen
1:0 po sam. nájezdech

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Djurgaarden
3:2 v prodl.
konec
Malmö
Frölunda
2:6

Švýcarská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Lausanne
2:3 v prodl.
konec
Biel
Bern
3:4
konec
Langnau
Rapperswil
0:1

Ostrava - Turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (Rus.)
Rybakinová (6-Kaz.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Vekičová (Chorv.)
6:2, 6:4
konec
Bradyová (USA)
Jastremská (Ukr.)
3:6, 7:6 (8:6), 6:1

Antverpy (Belg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Norrie (Brit.)
Ruusuvuori (Fin.)
6:3, 7:6 (7:4)
konec
Evans (Brit.)
Caruso (It.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Andújar (Šp.)
Coria (Arg.)
6:2, 6:3
konec
Giron (USA)
Nardi (It.)
4:6, 6:4, 6:1
konec
Bergs (Belg.)
Ramos (Šp.)
7:5, 7:5

Kolín nad Rýnem (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Davidovich (Šp.)
Džumhur (Bosna)
6:2, 6:3
konec
Herbert (Fr.)
Sandgren (USA)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Sinner (It.)
Duckworth (Austr.)
6:1, 6:2
konec
Otte (Něm.)
Novak (Rak.)
6:3, 6:2
konec
Millman (Austr.)
Verdasco (Šp.)
6:4, 6:2

Ostrava - Turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig

Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) - Malečková, Škamlová (ČR/SR) 5:7, 6:1, 10:5
Flipkensová, Schuursová (4-Belg./Niz.) - Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.) 6:1, 7:5

Liga mistrů

1. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Dijon
Keravnos
91:79 po prodl

Itálie - Etapový závod Giro d'Italia

Přidat do mých lig

16. etapa (Udine - San Daniele del Friuli, 229 km): 1. Tratnik (Slovin./Bahrajn-McLaren) 6:04:36, 2. O’Connor (Austr./NTT) -7, 3. Battaglin (It./Bahrajn-McLaren), 4. Malecki (Pol./CCC), 5. Swift (Brit./Ineos Grenadiers) všichni -1:14, 6. Vendrame (It./AG2R La Mondiale), 7. Bouchard (Fr./AG2R La Mondiale) oba -1:21, 8. Fabbro (It./Bora-hansgrohe) -1:25, 9. Boaro (It./Astana) -1:33, 10. Tonelli (It./Bardiani-CSF-Faizané) -1:37, ...116. Černý (ČR/CCC) -21:41.

Průběžné pořadí: 1. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) 65:45:08, 2. Kelderman (Niz./Sunweb) -17, 3. Hindley (Austr./Sunweb) -2:58, 4. Geoghegan Hart (Brit./Ineos Grenadiers) -2:59, 5. Bilbao (Šp./Bahrajn-McLaren) -3:12, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -3:20, 7. V. Nibali (It./Trek-Segafredo) -3:31, 8. Pozzovivo (It./NTT) -3:52, 9. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -4:11, 10. Masnada (It./Deceuninck-Quick-Step) -4:24, ...95. Černý -2:39:36.

Španělsko - Etapový závod Vuelta

Přidat do mých lig

1. etapa (Irun - Eibar, 173 km): 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 4:22:34, 2. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 3. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation), 4. Chaves (Kol./Mitchelton-Scott), 5. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe), 6. Mas (Šp./Movistar) všichni -1, 7. Carthy (Brit./EF Pro Cycling) -4, 8. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -10, 9. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -40, 10. Bagioli (It./Deceuninck-Quick-Step) -51, ...34. Hirt (ČR/CCC) -2:22, 135. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick-Step) -15:20.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 4:22:24, 2. Carapaz -5, 3. Martin -7, 4. Chaves, 5. Grossschartner, 6. Mas všichni -11, 7. Carthy -14, 8. Kuss -20, 9. Bennett -50, 10. Bagioli -1:01, ...34. Hirt -2:32, 135. Štybar -15:30.