tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Muži (12,5 km): 1. Laegreid (Nor.) 31:14,9 (1 trestné kolo), 2. Jacquelin (Fr.) -8,5 (0), 3. J.T. Bö -8,9 (3), 4. Christiansen (oba Nor.) -13,0 (0), 5. Ponsiluoma (Švéd.) -15,7 (0), 6. Dale -38,6 (4), 7. T. Bö (oba Nor.) -41,0 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -47,6 (2), 9. Eder (Rak.) -1:10,0 (0), 10. Fak (Slovin.) -1:15,9 (1), ...34. Krčmář -2:56,8 (3), 41. Moravec -3:27,1 (4), 52. Václavík -4:38,1 (5), 59. Žemlička (všichni ČR) -6:28,1 (5).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 26 závodů): 1. J.T. Bö 392 b., 2. Laegreid 335, 3. Dale 314, 4. Samuelsson (Švéd.) 310, 5. Fillon Maillet 307, 6. Jacquelin 284, ...21. Krčmář 147, 25. Moravec 107, 70. Krupčík (ČR) 1.
Ženy (10 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 28:24,8 (1), 2. H. Öbergová -22,5 (2), 3. E. Öbergová (obě Švéd.) -27,6 (2), 4. Tandrevoldová (Nor.) -28,2 (2), 5. Wiererová (It.) -42,2 (1), 6. Preussová (Něm.) -49,4 (2), 7. Röiselandová (Nor.) -1:03,5 (4), 8. Perssonová (Švéd.) -1:04,3 (2), 9. Herrmannová (Něm.) -1:13,7 (2), 10. Lunderová (Kan.) -1:23,6 (1), ...20. Davidová -2:11,8 (4), 26. Puskarčíková -2:31,3 (2), 42. Jislová (všechny ČR) -3:28,1 (5).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 26 závodů): 1. Röiselandová 355, 2. H. Öbergová 351, 3. Alimbekavová (Běl.) 305, 4. E. Öbergová 296, 5. Eckhoffová 292, 6. Preussová 265, ...12. Davidová 194, 48. Puskarčíková 34, 56. Charvátová (ČR) 25, 64. Jislová 20.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Pellegrino (It.) 2:21,96, 2. Young (Brit.) -0,53, 3. Retivych -0,91, 4. Bolšunov (oba Rus.) -1,19, 5. Hamilton -1,80, 6. Bolger (oba USA) -3,95, ...20. Novák, 21. Černý, 23. Pechoušek, 24. Šeller (všichni ČR) - vypadli ve čtvrtfinále.
Průběžné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Bolšunov 487, 2. Klaebo (Nor.) 296, 3. Young 256, 4. Pellegrino 255, 5. Iversen (Nor.) 219, 6. Melničenko (Rus.) 214, ...53. Novák 21, 56. Šeller 16, 72. Černý 10, 74. Pechoušek 8.
Ženy: 1. Fähndrichová (Švýc.) 2:38,52, 2. Caldwellová Hamiltonová (USA) -0,32, 3. Lampičová (Slovin.) -0,35, 4. Digginsová (USA) -2,60, 5. Van der Graaffová (Švýc.) -3,04, 6. Scardoniová (It.) -3,30, ...9. Janatová, 11. Beranová - vypadly v semifinále, 24. Hynčicová, 28. Nováková - vypadly ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 31. Holíková (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 7 závodech): 1. Brennanová (USA) 377, 2. Sorinová (Rus.) 328, 3. Johaugová (Nor.) 301, 4. Něprjajevová (Rus.) 275, 5. Lampičová 228, 6. Fähndrichová 227, ...23. Razýmová (ČR) 66, 30. Janatová 52, 35. Beranová 42, 67. Hynčicová 7, 68. Nováková 7.
16.00 muži
Junioři: 1. Loginov (Rus.), 2. Winters (USA), 3. Casanova (Švýc.), ...21. Choleva, 25. Krupa, 26. Biegel (všichni ČR).
Juniorky: 1. Nadyršinová (Rus.), 2. Mikiová (Jap.), 3. Bucková (Kan.), 4. Maděrová, ... 22. Žďárská, 30. Kolesová, 32. Zvířecí, 34. Šonková (všechny ČR).
1. Geiger (Něm.) 23:55,6, 2. J. M. Riiber (Nor.) -0,5, 3. Greiderer -1,3, 4. Lamparter (oba Rak.) -7,7, 5. Riessle (Něm.) -12,6, 6. Herola (Fin.) -38,1, 7. Graabak (Nor.) -38,4, 8. Weber (Něm.) -42,6, 9. Hirvonen (Fin.) -45,2, 10. Frenzel (Něm.) -46,8, ...17. Portyk -1:06,1, 30. Vytrval -1:32,6, 42. Pažout (všichni ČR) -2:30,4.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 17 závodů): 1. J. M. Riiber 280, 2. Lamparter 220, 3. J. L. Oftebro (Nor.) 210, 4. Riessle 176, 5. Faisst (Něm.) 170, 6. Frenzel 158, ...24. Portyk 29, 43. Vytrval 1.
Ženy - sjezd: 1. Goggiaová (It.) 1:44,70, 2. C. Suterová (Švýc.) -0,24, 3. Johnsonová (USA) -0,27, 4. Lieová (Nor.) -0,33, 5. Weidleová (Něm.) -0,59, 6. Siebenhoferová (Rak.) -0,64, 7. Ledecká (ČR) a Štuhecová (Slovin.) obě -0,75, 9. Gisinová (Švýc.) -0,77, 10. Gagnonová (Kan.) -0,88.
Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 8 závodů): 1. Goggiaová a C. Suterová obě 180, 3. Johnsonová 120, 4. Štuhecová 86, 5. Ledecká 76, 6. Weidleová 69.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 34 závodů): 1. Vlhová (SR) 425, 2. Gisinová 298, 3. Shiffrinová (USA) 275, 4. Bassinová (It.) 273, 5. Goggiaová 266, 6. Brignoneová (It.) 248, ...19. Ledecká 87, 37. Dubovská (ČR) 48.
Muži - sjezd: 1. Kilde (Nor.) 2:01,45, 2. Cochran-Siegle (USA) -0,22, 3. Feuz (Švýc.) -0,54, 4. Jansrud (Nor.) a Bennett oba -0,62, 6. Goldberg (oba USA) -0,72, 7. Janka (Švýc.) -0,78, 8. Baumann (Něm.) -0,90, 9. Franz -0,98, 10. Mayer (oba Rak.) -1,05.
Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 9 závodů): 1. Kilde 150, 2. Čater (Slovin.) 106, 3. Feuz a Cochran-Siegle oba 100, 5. Striedinger 81, 6. Kryenbühl (oba Rak.) 67.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 38 závodů): 1. Kilde 335, 2. Odermatt (Švýc.) 290, 3. Pinturault (Fr.) 276, 4. M. Caviezel (Švýc.) 217, 5. Zubčič (Chorv.) 208, 6. Jansrud 161.
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
gymnastikaPřidat do mých lig
Družstva: 1. Ukrajina (Bačynská, Hubarevová, Motaková, Radivilovová, Varinská) 154,663, 2. Rumunsko 154,496, 3. Maďarsko 151,597, ...5. ČR (Coufalová, Hálová, Holasová, Ponížilová, Brabcová) 140,530.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži - dvojboby: 1. Friedrich, Schüller (Něm.) 1:42,19 (51,04+51,15), 2. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,68 (51,47+51,40), 3. Lochner, Rasp (Něm.) -0,73 (51,37+51,55), ...8. Dvořák, Suchý (ČR) -1,27 (51,70+51,76).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Friedrich 1560, 2. Lochner 1439, 3. Kibermanis 1324, ...6. Dvořák 1160.
Ženy: 1. Taubitzová 1:52,462 (56,245+56,217), 2. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,106 (56,170+56,398), 3. Tirumaová (Lot.) -0,266 (56,428+56,300), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 425, 2. Taubitzová 391, 3. Eitbergerová (Něm.) 320, ...36. Čežíková 22.
Dvojice: 1. Wendl, Arlt 1:26,962 (43,464+43,498), 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,040 (43,536+43,466), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,242 (43,693+43,511), ...19. Vejdělek, Pěkný (ČR) -1,797 (44,403+44,356).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Steu, Koller (Rak.) 431, 2. Eggert, Benecken 366, 3. Wendl, Arlt 308, ...20. Vejdělek, Pěkný 91.