Muži (10 km): 1. Kiplimo (Uganda) 29:17, 2. Aregawi (Et.) 29:26, 3. Cheptegei (Uganda) 29:37, 4. Kamworor 29:37, 5. Kandie 29:57, 6. Ebenyo (všichni Keňa) 30:01.
Ženy (10 km): 1. Beatrice Chebetová (Keňa) 33:48, 2. Gebreselamaová (Et.) 33:56, 3. Ngetichová 34:00, 4. Nawowunaová (obě Keňa) 34:13, 5. Tesfayová 34:430, 6. Feysaová (obě Et.) 34:36.
Junioři (8 km): 1. Kipkurui 24:29, 2. Cheruiyot (oba Keňa) 24:30, 3. Diriba (Et.) 24:31.
Juniorky (6 km): 1. Getachewová 20:53, 2. Eisaová (obě Et.) 21:00, 3. Kosgeiová (Keňa) 21:01.
Smíšená štafeta: 1. Keňa (Wanyonyi, Cheropová, Munguti, Brenda Chebetová) 23:14, 2. Etiopie 23:21, 3. Austrálie 23:26.
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
60 m: 1. Stromšík (SSK Vítkovice) 6,59, 2. Koška (Dukla Praha) 6,70, 3. Jarolímek (SK Jeseniova) 6,72.
3000 m: 1. Vích (Dukla Praha) 8:05,59, 2. Habarta (Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 8:11,55, 3. Hřebačka (Hodonín) 8:15,01.
60 m př.: 1. Svoboda (Olymp Praha) 7,73, 2. Ryba (Dukla Praha) 7,81, 3. Schubert (Jablonec nad Nisou) 7,95.
Trojskok: 1. Halátek (Sokol Opava) 15,20, 2. Kubát (Dukla Praha) 15,03, 3. Veselý (USK Provod Ústí nad Labem) 14,76.
Koule: 1: Staněk (USK Praha) 21,43, 2. Procházka (TEPO Kladno) 17,45, 3. J. Forejt (Škoda Plzeň) 17,17.
Ženy:
60 m: 1. Maňasová (SSK Vítkovice) 7,36, 2. Kožuškaničová 7,38, 3. Sobotková (obě USK Praha) 7,46.
3000 m: 1. Kouřilová (Moravská Slavia Brno) 9:38,25, 2. Žáková (Lokomotiva Beroun) 9:39,04, 3. Lampová (Sokol Opava) 9:40,78.
60 m př.: 1. Jiranová (USK Praha) 8,23, 2. Šínová (Atletika Jižní Město) 8,25, 3. Vokálová (Dukla Praha) 8,25.
Trojskok: 1. Maštalířová (Dukla Praha), 2. Skalická (Slavia Praha) obě 13,07, 3. Hrubá (USK Praha) 12,82.
Výška: 1. Pešová, 2. Hrubá (obě USK Praha) obě 185, 3. Krejčiříková (Olymp Brno) 182.
Tyč: 1. A. Švábíková (USK Praha) 472 - český rekord, 2. Pražáková (Sokol Kolín) 410, 3. Pöschlová (TEPO Kladno) 400.
Muži: 1. Kibet 58:45, 2. Mateiko 58:49, 3. Yator (všichni Keňa) 59:37.
Ženy: 1. Obiriová (Keňa) 1:05:05, 2. Gebreslaseová 1:05:51, 3. Zerayová (obě Et.) 1:06:04.
biatlonPřidat do mých lig
Muži (4x7,5 km): 1. Francie (Guigonnat, Fab. Claude, Jacquelin, Fillon Maillet) 1:21:48,8 (1 trest. kolo+9 dobíjení), 2. Norsko (Christiansen, T. Bö, Laegreid, J. T. Bö) -38,8 (2+14), 3. Švédsko (Femling, Ponsiluoma, Nelin, Samuelsson) -1:39,9 (1+13), 4. ČR (Krčmář, Mikyska, Štvrtecký, Mareček) -2:04,2 (2+10), 5. Německo -3:51,8 (5+8), 6. Švýcarsko -4:08,1 (6+8).
Ženy (4x6 km): 1. Itálie (Comolaová, Wiererová, Auchentallerová, Vittozziová) 1:14:39,7 (0 trest. kol+2 dobíjení), 2. Německo (Voigtová, Kebingerová, Schneiderová, Herrmannová-Wicková) -24,7 (0+6), 3. Švédsko (Perssonová, Magnussonová, E. Öbergová, H. Öbergová) -55,7 (2+11), 4. Francie -1:31,6 (1+12), 5. Rakousko -2:08,0 (0+12), 6. Norsko -2:20,9 (4+13), 7. ČR (Voborníková, Vinklárková, Davidová, Charvátová) -2:45,1 (3+11).
lyžováníPřidat do mých lig
Ženy - slalom:
1. St-Germainová (Kan.) 1:43,15 (53,15+50,00), 2. Shiffrinová (USA) -0,57 (52,54+51,18), 3. Dürrová (Něm.) -0,69 (53,46+50,38), 4. Holtmannová (Švýc.) -0,71 (54,03+49,83), 5. Vlhová (SR) -0,85 (53,53+50,47), 6. Daniothová (Švýc.) -0,97 (53,99+50,13), ...Dubovská nenastoupila do 2. kola, Jelínková a E. Sommerová nedokončily 2. kolo, C. Sommerová (všechny ČR) nedokončila 1. kolo.
Muži - 10 km klasicky: 1. Lukeš (SKI Jilemnice) 26:53,0, 2. Gräf (Něm.) -4,4, 3. Tuž (Dukla Liberec) -13,4, 4. Bauer (Slovan Karlovy Vary) -28,9.
Ženy - 5 km klasicky: 1. Razýmová (Sport Club Plzeň) 14:52,2, 2. Havlíčková (Dukla Liberec) -57,0, 3. Votočková (SKI Jilemnice) -1:01,6.
Ženy: 1. Strömová (Nor.) 98,1 b. (84 m), 2. Pinkelnigová 97,1 (86,5), 3. Mühlbacherová (obě Rak.) 95,7 (83).
Průběžné pořadí SP (po 21 z 26 závodů): 1. Pinkelnigová 1482, 2. Althausová (Něm.) 1202, 3. Strömová 1030, ...46. K. Indráčková (ČR) 17.
Muži: 1. Wellinger (Něm.) 240,4 b. (94+99 m), 2. Jelar (Slovin.) 240,2 (91,5+98,5), 3. Geiger 237,9 (91+99), 4. Eisenbichler 236,9 (95,5+93), 5. Raimund 232,8 (95+94), 6. Schmid (všichni Něm.) 229,9 (93+93), ...21. Koudelka 207,8 (90+88,5), 30. Rýdl (oba ČR) 188,8 (90+82).
Průběžné pořadí SP (po 23 z 32 závodů): 1. Granerud (Nor.) 1652, 2. Kubacki (Pol.) 1359, 3. Lanišek (Slovin.) 1096, 4. Kraft (Rak.) 1078, 5. Žyla (Pol.) 822, 6. Wellinger 743, ...59. Koudelka 11, 80. Rýdl 1.
florbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
4. etapa (177,9 km): 1. Pidcock (Brit.) 4:28:39, 2. Almeida (Portug.) -1, 3. Van Wilder (Belg.), 4. Higuita (Kol.) oba -5, 5. Hindley (Austr.), 6. Martínez (Kol.) oba -11, ...66. Kelemen -10:35, 70. Bittner -12:34, 96. M. Vacek -18:18, 126. Schlegel -24:26, 137. Babor (všichni ČR) -28:00.
Průběžné pořadí: 1. Pidcock 19:30:13, 2. Van Wilder -5, 3. Almeida -7, 4. Higuita -17, 5. Hindley -21, 6. Costa (Portug.) -22, ...53. Kelemen -17:24, 69. M. Vacek -24:35, 87. Schlegel -31:15, 89. Bittner -34:47, 132. Babor -57:19.
4. etapa (164,8 km): 1. Pogačar (Slovin.) 4:01:11, 2. Mas (Šp.) -3, 3. Rota (It.) -9, 4. Landa (Šp.) -12, 5. Buitrago (Kol.), 6. Schultz (Austr.) oba -21, ...T. Bárta (ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 16:36:58, 2. Landa -1:14, 3. Buitrago -1:19, 4. Rodríguez (Šp.) -1:35, 5. Mas -1:54, 6. Geoghegan Hart (Brit.) -2:43.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži - dvojboby: 1. Lochner, Fleischhauer 1:40,37 (49,74+50,63), 2. Friedrich, Schüller -0,36 (49,88+50,85), 3. Illmann, Tasche (všichni Něm.) -0,38 (50,17+50,58), ...10. A. Dobeš, Záleský -1,61 (50,87+51,11), 12. Běhounek, Wijas (všichni ČR) -1,77 (50,71+51,43).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 8 závodů): 1. Lochner 1517, 2. Friedrich 1446, 3. Hall (Brit.) 1390, ...11. A. Dobeš 600, 14. Dvořák (ČR) 432, 24. Běhounek 128.
Ženy - monobob (konečné pořadí po 8 závodech): 1. Humphriesová (USA) 1712, 2. Nolteová (Něm.) 1590, 3. Appiahová (Kan.) 1506.
Muži:
Jednotlivci: 1. Langenhan 2:13,596 (1:06,298+1:07,298), 2. Loch (oba Něm.) -0,011 (1:06,566+1:07,041), 3. Aparjods (Lot.) -0,319 (1:06,860+1:07,055), ...22. Lejsek (ČR) -3,863 (1:08,393+1:09,066).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Fischnaller (It.) 757, 2. Loch 721, 3. Kindl (Rak.) 600, ...23. Lejsek 126.
Dvojice: 1. Wendl, Arlt 1:47,183 (53,668+53,515), 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,045 (53,713+53,515), 3. Bots, Plume (Lot.) -0,241 (53,757+53,667), ...15. Vejdělek, Pěkný (ČR) -4,135 (55,994+55,324).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Wendl, Arlt 914, 2. Eggert, Benecken 870, 3. Bots, Plume 711, ...18. Vejdělek, Pěkný 131.
Ženy:
Dvojice: 1. Degenhardtová, Rosenthalová (Něm.) 1:49,577 (54,827+54,750), 2. Vötterová, Oberhoferová (It.) -0,002 (54,698+54,881), 3. Ziedinová, Zvilnová (Lot.) -1,126 (55,283+55,420).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Vötterová, Oberhoferová 940, 2. Egleová, Kippová (Rak.) 815, 3. Degenhardtová, Rosenthalová 813, ...15. Čežíková, Jansová (ČR) 46.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži:
500 m: 1. Murakami (Jap.) 34,69, 2. Stolz (USA) 34,73, 3. N’tab (Niz.) 34,79.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Dubreuil (Kan.) 314, 2. Murakami 294, 3. Morišige (Jap.) 268.
2. Snellink (Niz.) 6:21,63, 3. Swings (Belg.) 6:22,94.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Snellink 290, 2. Roest (Niz.) 288, 3. Eitrem 268.
Ženy:
1500 m: 1. Wiklundová (Nor.) 1:56,45, 2. Rijpmaová-de Jongová (Niz.) 1:57,39, 3. Takagiová (Jap.) 1:57,59, ...v divizi B: 11. Kuršová (ČR) 2:11,01.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Takagiová 330, 2. Wiklundová 278, 3. Rijpmaová-de Jongová 256, ...33. Sáblíková (ČR) 56, 44. Kuršová 33.
Týmový sprint: 1. USA 1:27,92, 2. Kanada 1:28,73, 3. Čína 1:29,51.
Konečné pořadí (po 3 závodech): 1. USA 168, 2. Kanada 162, 3. Čína 127.