Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 28. října 2020 Státní svátek.

Sportovní výsledky 18. 10. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Turecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatayspor
Erzurumspor
– : –
konec
Antalyaspor
Gaziantep
1:1
konec
Karagümrük
Kasimpasa
1:1
konec
Göztepe
Fenerbahce
2:3

Anglická druhá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Preston
Cardiff
0:1

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waregem
Antverpy
1:3
konec
Mouscron
Eupen
0:2
konec
Genk
Charleroi
2:1
konec
Anderlecht
Lovaň
2:2

Německá druhá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Heidenheim
2:1
konec
Düsseldorf
Regensburg
2:2
konec
Paderborn
Hannover
1:0
konec
Würzburg
Kiel
0:2
konec
Osnabrück
Darmstadt
odloženo

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Feyenoord Rotterdam
Sparta Rotterdam
1:1
konec
Ajax Amsterodam
Heerenveen
5:1
konec
Haag
Arnhem
0:2
konec
Groningen
Utrecht
0:0
konec
Zwolle
PSV Eindhoven
0:3
konec
Emmen
Sittard
2:2

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Vratislav
1:0
konec
Mielec
Wisla Krakov
0:6
konec
Legia Varšava
Zaglebie Lubin
2:1

Portugalská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Belenenses
Moreirense
0:0
konec
Pacos Ferreira
Santa Clara
2:1
konec
Farense
Famalicao
3:3
konec
Rio Ave
Benfica Lisabon
0:3

Ruská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tula
Jekatěrinburg
1:0
konec
Volgograd
Tambov
0:2
konec
CSKA Moskva
Dynamo Moskva
3:1
konec
FK Rostov
Groznyj
3:0

Kolín nad Rýnem (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (1-Něm.)
Auger-Aliassime (3-Kan.)
6:3, 6:3

Kvalifikace na turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková (12-ČR)
Teichmannová (4-Švýc.)
6:3, 6:2
konec
Martincová (ČR)
Badosaová (7-Šp.)
6:3, 6:2
konec
Kasatkinová (10-Rus.)
Bouzková (2-ČR)
6:4, 5:7, 7:5

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (3-Rus.)
Čorič (7-Chorv.)
7:6 (7:5), 6:4

Sardinie (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Djere (Srb.)
Cecchinato (It.)
7:6 (7:3), 7:5

SÖLDEN (RAK.) - SP VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ

Obří slalom muži

Přidat do mých lig

1. Braathen (Nor.) 2:14,41 (1:08,37+1:06,04), 2. Odermatt -0,05 (1:08,44+1:06,02), 3. G. Caviezel (oba Švýc.) -0,46 (1:08,13+1:06,74), 4. Pinturault (Fr.) -0,49 (1:08,28+1:06,62), 5. Kristoffersen (Nor.) -0,56 (1:08,23+1:06,74) a Meillard (Švýc.) -0,56 (1:08,41+1:06,56), 7. Kranjec (Slovin.) -0,77 (1:08,19+1:06,99), 8. Nestvold-Haugen (Nor.) -1,04 (1:08,55+1:06,90), 9. Favrot (Fr.) -1,21 (1:09,09+1:06,53), 10. De Aliprandini (It.) -1,37 (1:08,70+1:07,08), ...v 1. kole 43. Krýzl (ČR) 1:11,06.

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie, MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Masiá (Šp./Honda) 37:45,009, 2. D. Binder (JAR/KTM) -0,091, 3. Fernández (Šp./KTM) -0,196, 4. Fenati (It./Husqvarna) -0,327, 5. McPhee (Brit./Honda) -0,368, 6. Alcoba (Šp./Honda) -0,385, ...16. Salač (ČR/Honda) -11,172.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 15 závodů): 1. Arenas (Šp./KTM) 144, 2. Ogura (Jap./Honda) 131, 3. Vietti (It./KTM) 126, 4. Arbolino (It./Honda) 115, 5. McPhee 109, 6. Masiá 108, ...21. Salač 20.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 39:33,202, 2. Bastianini (It./Kalex) -4,195, 3. Martín (Šp./Kalex) -4,340, 4. Dixon (Brit./Kalex) -9,298, 5. Gardner (Rak./Kalex) -14,765, 6. Ramírez (Šp./Kalex) -15,130.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 15 závodů): 1. Bastianini 155, 2. Lowes 153, 3. Marini 150, 4. Bezzecchi (oba It./Kalex) 130, 5. Martín 95, 6. Nagašima (Jap./Kalex) 79.

MotoGP: 1. Rins (Šp./Suzuki) 41:54,391, 2. Á. Márquez (Šp./Honda) -0,263, 3. Mir (Šp./Suzuki) -2,644, 4. Viňales (Šp./Yamaha) -2,880, 5. Nakagami (Jap./Honda) -4,570, 6. Morbidelli (It./Yamaha) -4,756.

Průběžné pořadí MS (po 10 ze 14 závodů): 1. Mir 121, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) 115, 3. Viňales 109, 4. Dovizioso (It./Ducati) 106, 5. Nakagami 92, 6. Morbidelli 87.

Estoril, závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 16:12,131, 2. Gerloff (USA/Yamaha) -1,928, 3. Van der Mark (Niz./Yamaha) -2,940.

Druhý závod: 1. Davies 34:07,368, 2. Redding (oba Brit./Ducati) -1,951, 3. Razgatlioglu -2,556.

Konečné pořadí MS (po 8 dílech): 1. Rea (Brit./Kawasaki) 360, 2. Redding 305, 3. Davies 273.

Lublin (Pol.) - Plochá dráha národů, finále mistrovství světa družstev

Přidat do mých lig

1. Rusko (Laguta, Sajfutdinov, Sajdulin) 23, 2. Polsko (Zmarzlik, Wožniak, Kubera) 23, 3. Dánsko (Madsen, Thomsen, Birkemose) 19, ...7. ČR (Milík, Krčmář, Chlupáč) 11.

Terenzano (It.) - Finále mistrovství Evropy dvojic na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Polsko (Jamróg, Trofimov, Cierniak) 25, 2. Lotyšsko 23, 3. Francie 21, 4. ČR (Franc, Klíma, Holub) 20.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 25:28,497, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -13,035, 3. Hahn (Něm./Iveco) -15,146, ...8. Calvet (Fr./Buggyra) -57,888, 11. Kolocová (ČR/Buggyra) -1:42,185.
4. jízda: 1. Kiss 25:39,116, 2. Hahn -11,547, 3. Janiec (Fr./MAN) -19,323, 4. Lacko -22,205, ...6. Calvet -38,932, Kolocová nedokončila.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 92, 2. Lacko 86, 3. Hahn 72, ...8. Calvet 26, 13. Kolocová 5.

Lommel (Bel.) - Velká cena Flander, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Paulin (Fr./Yamaha) 36:38,456, 2. Gajser (Slovin./Honda) -8,713, 3. Prado (Šp./KTM) -10,940.
2. jízda: 1. Gajser 36:21,474, 2. Febvre (Fr./Kawasaki) -12,666, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -13,976.
GP celkově: 1. Gajser 47, 2. Paulin 41, 3. Prado 38.
Pořadí MS (po 13 závodech): 1. Gajser 488, 2. Cairoli (It./KTM) 440, 3. Prado 429.

MX2:
1. jízda
: 1. Watson (Brit./Yamaha) 36:16,844, 2. Vialle (Fr./KTM) -22,023, 3. Renaux (Fr./Yamaha) -28,203, ...26. Polák (ČR/Yamaha) -2 kola.
2. jízda: 1. Geerts (Belg./Yamaha) 36:22,920, 2. Vialle -9,511, 3. Van de Moosdijk (Niz./Kawasaki) -27,551, ...20. Polák -1 kolo.
GP celkově: 1. Vialle 44, 2. Geerts 43, 3. Watson 41, ...23. Polák 1.
Pořadí MS (po 13 závodech): 1. Vialle 569, 2. Geerts 516, 3. Renaux 407, ...35. Polák 16, 39. Terešák (ČR/KTM) 8

Itálie - Etapový závod Giro d'Italia

Přidat do mých lig

15. etapa (Base Area Rivolto - Piancavallo, 185 km):
1. Geoghegan Hart (Brit./Ineos Grenadiers) 4:58:52, 2. Kelderman (Niz./Sunweb) -2, 3. Hindley (Austr./Sunweb) -4, 4. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -37, 5. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -1:22, 6. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -1:29, 7. Knox (Brit./Deceuninck-Quick-Step), 8. Bilbao (Šp./Bahrajn-McLaren), 9. Fuglsang (Dán./Astana), 10. V. Nibali (It./Trek-Segafredo) všichni -1:36.

Průběžné pořadí:
1. Almeida 59:27:38, 2. Kelderman -15, 3. Hindley -2:56, 4. Geoghegan Hart -2:57, 5. Bilbao -3:10, 6. Majka -3:18, 7. V. Nibali -3:29, 8. Pozzovivo (It./NTT) -3:50, 9. Konrad -4:09, 10. Masnada (It./Deceuninck-Quick-Step) -4:12.

Monteceneri (Švýc.) - Mistrovství Evropy horských kol

Cross country

Přidat do mých lig

Junioři: 1. Solvhoj (Dán.) 1:05:35, 2. Baumann -10, 3. Wiedmann (oba Švýc.) -14, ...5. Zatloukal -1:20, 6. Šulc -1:28, 18. Sáska -3:52, 41. Veverka -9:02, 44. Žvak (všichni ČR) -9:16.

Juniorky: 1. Mitterwallnerová (Rak.) 59:32, 2. Onestiová (Fr.) -2:36, 3. Pieterseová (Niz.) -3:07, 4. Bedrníková -3:20, ...6. Novotná -4:00, 14. Obořilová -6:50, 18. Holubová (všechny ČR) -8:00.

Ženy do 23 let: 1. Lecomteová (Fr.) 1:12:44, 2. Tovová (It.) -4:20, 3. Kirsanovová (Rus.) -4:36, ...10. Tvarůžková -6:55, Sásková, Neumanová (všechny ČR) nedojely.

Silniční závod Kolem Flander

Přidat do mých lig

(WorldTour) - 243,3 km:
1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 5:43:17, 2. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. Kristoff (Nor./SAE Team Emirates), 4. Turgis (Fr./Total Direct Energie), 5. Lampaert (Belg./Elegant-Quickstep), 6. Claeys (Belg./Cofidis) všichni -8, ...70. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -8:26, 73. Štybar (ČR/Elegant-Quickstep) -9:36.

Tacen (Slovin.) - Závod Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Božič (Slovin.) 78,17 (0 trestných sekund), 2. Gestin -1,64 (0), 3. Bernardet (oba Fr.) -2,07 (0), ...5. V. Heger -7,45 (2), 10. Rohan (oba ČR) -67,88 (58).

Ženy:
C1:
1. Satilaová (Braz.) 93,64 (2), 2. Priouxová (Fr.) -1,73 (2), 3. Leibfarthová (USA) -3,12 (0), ...6. G. Satková (ČR) -8,42 (2).

St. Andrews (V.B.) - Turnaj Scottish Championship série European Tour

Přidat do mých lig

1. Otaegui (Šp.) 265 (62+70+70+63), 2. Wallace 269 (65+67+66+71), 3. Rai 271 (66+67+72+66), 4. Paisley 272 (66+71+67+68) a Porteous (všichni Angl.) 272 (66+69+66+71), 6. Saddier (Fr.) 273 (67+67+71+68).

Chorvatsko - Česká námořní rallye

Přidat do mých lig

Třída First 35: 1. Morgan Sailing Team (kapitán Taschner/posádka Fiala, Vika, Winkler, Šikmer, Janouch, Krajčovič, Zeman) 13 b., 2. Rodop (Kulík) 13, 3. Hyveco (Karas) 16.

Třída Elan E4: 1. Lodní sporty Brno (kapitán Pavlovský, posádka Pavlík, Všetečka, Daněk, Fanta, Knetig, Otevřel) 7, 2. SK Halza (Červinka) 20, 3. Slim Sailing (Jelínek) 20.