Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Norsko (Birkeland, Christiansen, T. Bö, J. T. Bö) 1:09:53,3 (0 tr. okruhů + 8 dobíjení), 2. Německo (Rees, Kühn, Peiffer, Doll) -13,5 (0+6), 3. Francie (Jacquelin, M. Fourcade, Fillon Maillet, Desthieux) -26,2 (0+9), 4. Rakousko -26,8 (0+11), 5. Rusko -1:04,8 (1+9), 6. Švédsko -1:20,8 (0+7), ...8. ČR (Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík) -1:46,5 (0+8).
tenisPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - kombinace: 1. Schwarz (Rak.) 2:36,92 (48,77+1:48,15), 2. Muffat-Jeandet -0,22 (49,64+1:47,50), 3. Pinturault (oba Fr.) -1,12 (48,97+1:49,07), 4. Caviezel (Švýc.) -1,23 (50,37+1:47,78), 5. Baumann (Rak.) -1,56 (51,49+1:46,99), 6. Trichišev (Rus.) -1,83 (50,28+1:48,47), 7. Jansrud (Nor.) -1,87 (51,36+1:47,43), 8. Tonetti (It.) -1,96 (50,59+1:48,29), 9. Kriechmayr (Rak.) -2,31 (52,90+1:46,33), 10. Innerhofer (It.) -2,39 (51,68+1:47,63), ...27. Zabystřan -4,85 (51,35+1:50,42), 34. Berndt (oba ČR) -13,45 (52,95+1:50,49).
Průběžné pořadí SP (po 20 z 41 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 976, 2. Kristoffersen (Nor.) 571, 3. Pinturault 554, 4. Franz (Rak.) 408, 5. Kilde (Nor.) 392, 6. Schwarz 384, ...132. Zabystřan 4.
Sjezd žen:
1. Siebenhoferová (Rak.) 1:15,44, 2. Štuhecová (Slovin.) -0,40, 3. Venierová (Rak.) -0,46, 4. Suterová (Švýc.) -0,47, 5. Miradoliová (Fr.) -0,54, 6. Marsagliaová (It.) -0,74, 7. Tipplerová (Rak.) -0,75, 8. Weidleová (Něm.) -0,76, 9. Rossová (USA) a Hütterová (Rak.) obě -0,79, ...17. Ledecká (ČR) -1,22.
Průběžné pořadí sjezdu (po 4 z 9 závodů): 1. Schmidhoferová (Rak.) 248, 2. Štuhecová 238, 3. Siebenhoferová 220, 4. Venierová 175, 5. M. Gisinová (Švýc.) 171, 6. Weidleová (Něm.) 148, ...23. Ledecká 52.
Průběžné pořadí SP (po 20 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 1394, 2. Vlhová (SR) 898, 3. Holdenerová (Švýc.) 593, 4. Rebensburgová 435, 5. Mowinckelová (Nor.) 428, 6. Hansdotterová (Švéd.) 407, ...52. Ledecká 82, 98. Capová (ČR) 12.
1. Rehrl (Rak.) 11:16,7, 2. Björnstad (Nor.) -9,4, 3. Riessle (Něm.) -9,4, 4. A. Watabe (Jap.) -9,9, 5. Seidl (Rak.) -12,7, 6. J. Watabe (Jap.) -24,1, 7. J. M. Riiber (Nor.) -41,2, 8. Fritz (Rak.) -43,8, 9. Rydzek -44,0, 10. Weber (oba Něm.) -44,4, ...35. Portyk -1:44,3, 39. Pažout -2:03,0, 45. Dvořák -2:32,4, 51. Vytrval (všichni ČR) -3:13,7.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 748, 2. Rydzek 596, 3. A. Watabe 487, 4. Seidl 446, 5. Rehrl 418, 6. Geiger (Něm.) 416, ...27. Portyk 75, 52. Vytrval 5.
Slopestyle:
Muži: 1. Corning (USA) 89,10, 2. Sandbech (Nor.) 87,35, 3. Thönen (Švýc.) 80,55.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Corning 1800, 2. Ocuka (Jap.) 1500, 3. Mattsson (Švéd.) 1220.
Ženy: 1. Norendalová (Nor.) 78,35, 2. Petrigová 67,60, 3. Candrianová (obě Švýc.) 65,40, ...v semifinále 19. Pančochová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Onicukaová 2000, 2. Iwabučiová (obě Jap.) 1700, 3. Norendalová 1600, ...6. Pančochová 860.
1. Iraschková-Stolzová (Rak.) 205,2 b. (93,5 a 92,5 m), 2. Takanašiová (Jap.) 203,5 (92+94), 3. Althausová (Něm.) 203,2 (89+94,5).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 24 závodů): 1. Althausová 590, 2. Lundbyová (Nor.) 488, 3. Iraschková-Stolzová 414.
házenáPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Impey (JAR/Mitchelton-Scott) 3:03:27, 2. Bevin (N. Zél./CCC), 3. L. L. Sánchez (Šp./Astana), 4. Guerreiro (Portug./Kaťuša), 5. Fernandez (Šp./Movistar), 6. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Bevin 13:23:30, 2. Impey -7, 3. L. L. Sánchez -11, 4. Hamilton (Austr./Sunweb), 5. Gibbons (JAR/Dimension Data), 6. Polanc (Slovin./SAE Team Emirates) všichni -21.
Muži:
Týmový sprint - finále: Nový Zéland 43,121 - Austrálie 43,734, o 3. místo: Francie 43,328 - Čína 43,802, 5. ČR (Pavel Kelemen, Bábek, Wagner) vyřazena v 1. kole.
Stíhací závod družstev - finále: Nový Zéland 3:50,159 - Kanada 3:53,156, o 3. místo: Švýcarsko 3:55,204 - USA 4:00,320.
Ženy:
Týmový sprint - finále: Čína 33,460 - Francie 33,624, o 3. místo: Polsko 33,710 - Nový Zéland 33,798.
Stíhací závod družstev - finále: Nový Zéland I 4:16,028 - Kanada 4:17,270, o 3. místo: Itálie 4:18,069 - Nový Zéland II 4:31,012.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. M. Dukurs (Lot.) 1:46,17 (53,02+53,15), 2. Jungk (Něm.) 1:46,46 (53,24+53,22), 3. Treťjakov (Rus.) 1:46,54 (53,50+53,04).
Ženy: 1. Flocková (Rak.) 1:48,64 (54,34+54,30), 2. Nikitinová (Rus.) -0,43 (54,43+54,64), 3. Löllingová (Něm.) -0,45 (54,53+54,56).
stolní tenisPřidat do mých lig
Ženy:
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Čchen Meng, Sun Jing-ša (Čína) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:0 (3, 2, 9)