tenisPřidat do mých lig
Gojo - Báez 6:1, 3:6, 6:3
Čorič - F. Cerúndolo 6:4, 7:6 (8:6)
Mektič, Pavič - González, Zeballos 6:2, 7:5
Djere - Diallo 6:2, 6:2
Kecmanovič - Auger-Aliassime 3:6, 4:6
Kecmanovič, Krajinovič - Galarneau, Pospisil 2:1 skreč
Gasquet - Geerts 6:3, 6:3
Bonzi - Goffin 3:6, 7:5, 3:6
Mahut, Rinderknech - Gille, Vliegen 6:3, 7:6 (8:6)
Griekspoor - Paul 7:5, 7:6 (7:3)
van de Zandschulp - Fritz 6:4, 7:6 (7:3)
Koolhof, Middelkoop - Ram, Sock 6:4, 6:7 (3:7), 4:6
atletikaPřidat do mých lig
Muži: 1. Hendel (Něm.) 1:02:52, 2. Šafar (Ukr.) 1:03:01, 3. Gavril (Rum.) 1:04:17, ...5. Zemaník (Vítkovice) 1:06:41, 6. Pavlišta (Pivovar Svijany) 1:08:16, 7. Pechek (Maratonstav Úpice) 1:08:38
Ženy: 1. Ziněnková (Ukr.) 1:10:55, 2. Mäki (Olymp Praha) 1:13:57, 3. Veigertová (Jičín) 1:16:10, 4. Gajdorušová (Chotěboř) 1:20:24
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. Nikaido (Jap.) 253,4 b. (93,5+96 m), 2. Wasek (Pol.) 252,5 (96+99,5), 3. Zografski (Bulh.) 250,2 (100+91), ...18. Koudelka 222,6 (88,5+91,5), 33. Rýdl (oba ČR) 94,5 (81,5)
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Stoch a Kubacki (oba Pol.) oba 180, 3. Fettner (Rak.) 150, ...33. Koudelka 30
Dvojice: 1. Tschofenig, Fettner (Rak.) 739,5, 2. Hula, Wasek (Pol.) 725,9, 3. Šimizu, Nikaido (Jap.) 709,3, ...10. Rýdl, Koudelka (ČR) 405,2
Ženy: 1. Pinkelnigová (Rak.) 233,5 (92,5+88,5), 2. Bogatajová 217,0 (85+85), 3. Prevcová (obě Slovin.) 209,3 (81+92), ...15. Ulrichová 174,1 (78+79), 21. K. Indráčková (obě ČR) 158,7 (79+74,5)
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Bogatajová 360, 2. Križnarová (Slovin.) 240, 3. Pagnierová (Fr.) 187, ...17. Ulrichová 55, 33. K. Indráčková 24
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Guevara (Šp./GasGas) 1:57,868, 2. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,095, 3. Holgado (Šp./KTM) -0,169.
Moto2: 1. Augusto Fernández 1:51,888, 2. Arenas (oba Šp./Kalex) -0,124, 3. Dixon (Brit./Kalex) -0,291, ...12. Salač (ČR/Kalex) -0,984.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:46,069, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,090, 3. Bastianini (It./Ducati) -0,244.
1. Zmarzlik (Pol.), 2. Lindgren (Švéd.), 3. Janowski (Pol.), 4. Woffinden (Brit.).
Pořadí MS (po 9 z 10 závodů): 1. Zmarzlik (Pol.) 148, 2. Madsen (Dán.) 117, 3. Dudek (Pol.) 100, ...26. Kvěch (ČR) 1.
1. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) 34:52,0, 2. Štajf, Zelinka (Volkswagen Polo Gti R5) -58,2, 3. Vlček, Skripová (Hyundai i20 R5) -1:13,2.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Haest 3:59:41, 2. Schulting (oba Niz.) stejný čas, 3. Mörköv (Dán.), 4. Vernon (Brit.), 5. Syrica (Rus.), 6. Fortin (It.), ...9. Babor, 12, T. Bárta, 14. Černý (všichni ČR) všichni -13.
Konečné pořadí: 1. Černý 16:53:12, 2. Vansevenant (Belg.), 3. Bouwman (Noz.) oba -6, 4. De Bod (JAR), 5. Otruba (ČR) oba -7, 6. Ryan (Ir.) -13, ...26. Schlegel (ČR) -3:29.
Muži (120 km): 1. Gaze (N. Zéland) 4:16:51, 2. Seewald (Něm.) -16, 3. Andreassen (Dán.) -57,...10. Stošek -2:16, 28. Adel -7:25, 40. Hník -9:36, 45. Rauchfuss -9:44, 69. Ulman -17:51, 89. Bartůněk -27:28, Kulhavý, L. Petruš, Vakoč (všichni ČR) nedokončili.
Ženy (87,5 km): 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 3:36:58, 2. Lastová (Brit.) stejný čas, 3. Neffová (Švýc.) -2, ...26. Kalašová -13:09, Štěpánová (obě ČR) nedokončila.
baseballPřidat do mých lig
futsalPřidat do mých lig
(par 71)
1. Laklalešová (Mar.) 199 (65+66+68) - v rozstřelu, 2. MacLarenová (Angl.) 199 (65+67+67), 3. Dagarová (Indie) 202 (72+66+64), 4. Meyssonnierová (Fr.) 203 (67+70+66), 5. Hedwallová (Švéd.) 204 (68+69+67), ...8. Spilková 206 (67+69+70), 64. Melichová 220 (70+73+77), 97. Napoleaová 150 (71+79), 102. Melecká (všechny ČR) 152 (79+73) neprošly cutem
gymnastikaPřidat do mých lig
1. Raffaeliová (It.) 133,250, 2. Varfolomeevová (Něm.) 132,450, 3. Nikolovová (Bulh.) 128,800, ...v kvalifikaci 59. Štěpánková (ČR).
hokejbalPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Třípolohová malorážka:
Muži:
Družstva - finále: Česko (Přívratský, Smetana, Nymburský) - Norsko (Larsen, Claussen, Hegg) 16:12, 3. Švýcarsko.
Ženy:
Družstva - finále: Německo (Beerová, Janssenová, Müllerová) - Česko (Brázdová, Blažíčková, Brabcová) 16:12, 3. Norsko.
Rychlopalná pistole:
Muži:
Družstva - finále: Francie - Polsko 17:1, o 3. místo: Česko (Rampula, Podhráský, Těhan) - Ukrajina 17:3.