Prostějov - Sparta Praha 5:4
Sačko (Ukr.) - Rikl 6:1, 5:7, 6:4
Bejlek - Palicová 3:6, 6:4, 7:5
Sisková - V. Kužmová (SR) 4:6, 1:6
Lehečka - Rosol 7:6, 7:6
Kolář - Vrbenský 6:0, 6:4
Veselý - Macháč 3:6, 4:6
Sisková, Bejlek - V. Kužmová, Havlíčková 3:6, 1:6
Veselý, Zelenay (SR) - Rikl, Rosol 4:6, 6:7
Kolář, Lehečka - Macháč, Vrbenský 2:6, 7:5, 10:8
tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Muži - sprint (10 km): 1 J. T. Bö (Nor.) 23:20,3 (0 tr. okruhů), 2. Latypov (Rus.) -7,2 (0), 3. Andersen (Nor.) -18,2 (0), 4. Fillon Maillet (Fr.) -21,2 (1), 5. Laegreid (Nor.) -24,5 (0), 6. Smolski (Běl.) -26,5 (0), 7. Jacquelin (Fr.) -33,0 (2), 8. Christiansen (Nor.) -38,8 (1), 9. Samuelsson (Švéd.) -40,7 (1), 10. Lapšin (Korea) -42,7 (0), ...48. Krčmář -2:02,1 (3), 64. Karlík -2:21,8 (3), 65. Štvrtecký -2:22,5 (3), 73. Žemlička -2:30,1 (0), 82. Václavík (všichni ČR) -2:46,6 (4).
Pořadí SP (po 7 z 22 závodů): 1. Samuelsson 282 b., 2. Jacquelin 279, 3. Christiansen 259, 4. Fillon Maillet 255, 5. Latypov 253, 6. J. T. Bö 249, ...24. Krčmář 105, 57. Štvrtecký 14.
lyžováníPřidat do mých lig
1. Kramerová (Rak.) 261,0 b. (92+90 m), 2. Althausová (Něm.) 256,9 (88,5+90), 3. Bogatajová (Slovin.) 253,3 (90+89), ...27. K. Indráčková 182,4 (83,5+72), 33. Ulrichová (obě ČR) 90,2 (78,5).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 26 závodů): 1. Kramerová 630, 2. Althausová 461, 3. Bogatajová 395, ...31. K. Indráčková 30.
1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:10,5, 2. Volavšeková (Slovin.) -46,6, 3. Kasaiová (Jap.) -1:01,3, ...24. Koldovská (ČR) -5:49,0.
Průběžné pořadí (po 5 z 9 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 500 b., 2. Hagenová 282, 3. Leinanová Lundová (obě Nor.) 250, ...23. Koldovská 37.
Muži - super-G:
1. Kilde (Nor.) 1:25,91, 2. Mayer -0,22, 3. Kriechmayr (oba Rak.) -0,27, 4. Feuz -0,57, 5. Rogentin (oba Švýc.) -0,74, 6. Paris (It.) -0,80, 7. Franz (Rak.) -0,85, 8. Crawford (Kan.) -0,92, 9. Cochran-Siegle -0,99, 10. Ganong (oba USA) -1,00.
Průběžné pořadí super-G (po 3 ze 7 závodů): 1. Mayer 210 b., 2. Kilde 200, 3. Odermatt (Švýc.) 187, 4. Kriechmayr 150, 5. Ganong 95, 6. Feuz 90.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 36 závodů): 1. Odermatt 453, 2. Mayer 390, 3. Kilde 329, 4. Kriechmayr 259, 5. Feuz 210, 6. Pinturault (Fr.) 205.
florbalPřidat do mých lig
olympiádaPřidat do mých lig
LEDNÍ HOKEJ
Česko - Bělorusko 2:3
Finsko - Rusko 4:3
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. M. Dukurs (Lot.) 1:53,90 (57,02+56,88), 2. Jungk -0,19 (56,79+57,30), 3. Grotheer (oba Něm.) -0,41 (57,03+57,28)
Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Grotheer 1035 b., 2. Jungk 1021, 3. M. Dukurs 963
Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 1:59,03 (59,50+59,53), 2. Margagliová (It.) -0,11 (59,64+59,50), 3. Kanakinová (Rus) -0,42 (59,54+59,91), ...8. Fernstädtová (ČR) -1,07 (1:00,11+59,99).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Bosová (Niz.) 965, 2. Hermannová 948, 3. Nikitinová (Rus.) 938, ...16. Fernstädtová 564.
Muži - play off
Česko - Itálie 5:6
Muži - nad 109 kg
Dvojboj: 1. Talachadze (Gruz.) 492 - světový rekord (225+267), 2. Lalajan 457 (211+246), 3. Minasjan (oba Arm.) 448 ( 205+243).... .Kučera (ČR) bez platného pokusu.
Trh: 1. Talachadze 225 - světový rekord, 2. Lalajan 211, 3. Zjazjulin (Běl.) 206.
Nadhoz: 1. Talachadze 267 - světový rekord, 2. Lalajan 246, 3. Minasjan 243.
Ženy - nad 87 kg:
Dvojboj: 1. Son Jong-hi (Korea) 282 (123+159), 2. Čajdíová (Thaj.) 281 (124+157), 3. Campbellová (Brit.) 278 (121+157).
Trh: 1. Čajdíová 124, 2. Son Jong-hi 123, 3. Campbellová 121.
Nadhoz: 1. Son Jong-hi 159, 2. Campbellová 157, 3. Čajdíová 157.
plaváníPřidat do mých lig
FINÁLE
Muži
200 m v. zp.: 1. Hwang Sun-u (Korea) 1:41,60, 2. Ščegolev (Rus.) 1:41,63, 3. Rapšys (Lot.) 1:41,73.
100 m znak: 1. Casas (USA) 49,23, 2. Kolesnikov 49,46, 3. Glinta (Rum.) 49,60, ...v semifinále 12. Franta 50,59 - český rekord, v rozplavbách 18. Čejka (oba ČR) 51,50.
100 m prsa: 1. Šymanovič (Běl.) 55,70, 2. Martinenghi (It.) 55,80, 3. Fink (USA) 55,87, ...v semifinále 12. Zábojník (ČR) 57,59 - český rekord.
Ženy
100 m znak: 1. L. Hanssonová (Švéd.) 55,20, 2. Masseová (Kan.) 55,22, 3. Berkoffová (USA) 55,40, ...7. Kubová (ČR) 56,68.
50 prsa: 1. Gorbenková (Izr.) 29,34, 2. Pilatová (It.) 29,50, 3. S. Hanssonová (Švéd.) 29,55.
200 m mot.: 1. Čang Jü-fej (Čína) 2:03,01, 2. Hooková (USA) 2:04,35, 3. Pudarová (Bosna) 2:04,88.
4x50 m pol. záv.: 1. Švédsko (L. Hanssonová, S. Hanssonová, Sjöströmová, Colemanová) 1:42,38 - vyrovnaný světový rekord, 2. USA 1:43,61, 3. Nizozemsko 1:44,03.
Mix
4x50 m v. zp.: 1. Kanada (Liendo Edwards, Kisil, Sanchezová, MacNeilová) 1:28,55, 2. Nizozemsko 1:28,61, 3. Rusko 1:28,97.