Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 28. října 2020 Státní svátek.

Sportovní výsledky 17. 10. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Anglická druhá liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Barnsley
Bristol
2:2
konec
Birmingham
Sheffield Wednesday
0:1
konec
Blackburn
Nottingham
0:1
konec
Bournemouth
QPR
0:0
konec
Brentford
Coventry
2:0
konec
Luton
Stoke
0:2
konec
Middlesbrough
Reading
0:0
konec
Rotherham
Norwich
1:2
konec
Swansea
Huddersfield
1:2
konec
Wycombe
Millwall
1:2

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Gent
5:2
konec
Beerschot
St. Truiden
6:3
konec
Mechelen
Kortrijk
1:2
konec
Standard Lutych
FC Bruggy
1:1

Německá druhá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Braunschweig
Bochum
2:1
konec
Fürth
Hamburk
0:1
konec
Karlsruhe
Sandhausen
3:0

Nizozemská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Almelo
Waalwijk
0:1
konec
Alkmaar
Venlo
2:2
konec
Tilburg
Twente Enschede
0:3

Polská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Gliwice
1:0
konec
Zabrze
Čenstochová
1:3
konec
Bialystok
Lech Poznaň
2:1

Portugalská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gil Vicente
Tondela
1:1
konec
Marítimo
Portimonense
1:2
konec
Braga
Nacional Funchal
2:1
konec
Sporting Lisabon
FC Porto
2:2

Ruská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petrohrad
Soči
3:1
konec
FK Krasnodar
Kazaň
3:1
konec
Lokomotiv Moskva
Ufa
1:0
konec
Chimki Moskva
Spartak Moskva
2:3

Skotská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Glasgow Rangers
0:2
konec
Dundee United
Aberdeen
0:0
konec
Hamilton
St. Johnstone
3:5
konec
Livingston
Kilmarnock
1:3
konec
Ross County
Hibernian
0:0

Turecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rizespor
Ankaragücü
5:3
konec
Kayserispor
Sivasspor
1:3
konec
Konyaspor
Malatyaspor
1:1
konec
Trabzonspor
Basaksehir
0:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
KalPa Kuopio
1:5
konec
Jukurit Mikkeli
IFK Helsinky
4:1
konec
Lukko Rauma
Kouvola
4:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Jyväskylä
1:2 v prodl.
konec
Ilves Tampere
Ässät Pori
3:5

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Rögle
3:2 v prodl.
konec
Malmö
Lulea
2:4
konec
Oskarshamn
Örebro
2:3
konec
Växjö
Brynäs
5:1
konec
Djurgaarden
HV 71
6:3
konec
Färjestad
Frölunda
3:0
konec
Skelleftea
Linköping
3:2

Švýcarská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Zug
1:2 po sam. nájezdech
konec
Biel
Curych
1:5
konec
Davos
Rapperswil
9:2

Kolín nad Rýnem (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (1-Něm.)
Davidovich (Šp.)
7:5, 7:6 (7:3)
konec
Aliassime (3-Kan.)
Bautista (2-Šp.)
6:3, 1:6, 6:3.

Kvalifikace na tenisový turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

1. kol

Přidat do mých lig
konec
Martincová (ČR)
Peraová (6-USA)
6:4, 6:7 (6:8), 6:3
konec
Krejčíková (12-ČR)
Juvanová (Slovin.)
6:3, 6:0

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (3-Rus.)
Shapovalov (2-Kan.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Čorič (7-Chorv.)
Raonic (6-Kan.)
1:6, 6:1, 6:4

Sardinie (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Djere (Srb.)
Musetti (It.)
2:6, 6:2, 4:1 skreč
konec
Cecchinato (It.)
Petrovič (Srb.)
6:1, 6:0

Sardinie (It.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Daniell, Oswald (3-N. Zél./Rak.)
Cabal, Farah (1-Kol.)
6:3, 6:4

Gdyně (Pol.) - MS v půlmaratonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kiplimo (Uganda) 58:49, 2. Kandie (Keňa) 58:54, 3. Walelegn (Et.) 59:08.

Ženy: 1. Jepchirchirová (Keňa) 1:05:16 - světový rekord v ryze ženském závodě, 2. Kejetaová (Něm.) 1:05:18 - evropský rekord v ryze ženském závodě, 3. Yehualawová (Et.) 1:05:19, ...34. Stewartová 1:11:08, 50. Hrochová 1:12:13, 66. Frintová 1:13:16, 73. Joglová (všechny ČR) 1:14:30.

Sölden (Rak.) - SP ve sjezdovém lyžování

Obří slalom ženy

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Bassinová 2:19,69 (1:09,54+1:10,15), 2. Brignoneová (obě It.) -0,14 (1:10,12+1:09,71), 3. Vlhová (SR) -1,13 (1:11,56+1:09,26), 4. Gisinová (Švýc.) -1,30 (1:10,72+1:10,27), 5. Holtmannová (Nor.) -1,75 (1:10,46+1:10,98), 6. Goggiaová (It.) -2,47 (1:11,30+1:10,86) a Hrovatová (Slovin.) -2,47 (1:11,95+1:10,21), 8. Gutová-Behramiová (Švýc.) -2,56 (1:10,93+1:11,32), 9. Worleyová (Fr.) -2,79 (1:12,20+1:10,28), 10. Moltzanová (USA) -2,81 (1:12,43+1:10,07), ...20. Ledecká (ČR) -5:04 (1:13,30+1:11,43).

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie, MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Fernández (Šp./KTM) 1:57,681, 2. Vietti (It./KTM) -0,059, 3. Arenas (Šp./KTM) -0,510, ...22. Salač (ČR/Honda) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP:1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:47,076, 2. Viňales (Šp./Yamaha) -0,046, 3. Crutchlow (Brit./Honda) -0,229.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 1:51,651, 2. Bezzecchi (It./Kalex) -0,148, 3. Di Giannantonio (It./Speed Up) -0,219.

Estoril (Portugalsko) - Závěrečný závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 34:13,229, 2. Davies (Brit./Ducati) -3,039, 3. Gerloff (USA/Yamaha) -4,220.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 353, 2. Redding (Brit./Ducati) 281, 3. Davies 242.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství Evropy tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Lacko (ČR/Buggyra) 29:08,719, 2. Kiss (Maď./MAN) -24,537, 3. Hahn (Něm./Iveco) -28,733, ...6. Calvet (Fr./Buggyra) -51,371, 11. Kolocová (ČR/Buggyra) -1:51,403.

2. jízda: 1. Kiss 29:25,176, 2. Lacko -14,873, 3. Calvet -19,764, ...9. Kolocová -1:05,927.

Průběžné pořadí ME: 1. Lacko 64, 2. Kiss 62, 3. Hahn 50.

Lublin (Pol.) - Plochá dráha národů, mistrovství světa družstev

Přidat do mých lig

Itálie - Etapový závod Giro d'Italia

Přidat do mých lig

1. Ganna (It./Ineos Grenadiers) 42:40, 2. Dennis (Austr./Ineos Grenadiers) -26, 3. McNulty (USA/SAE Team Emirates) -1:09, 4. De Gendt (Belg./Lotto-Soudal) -1:11, 5. Černý (ČR/CCC) -1:16, 6. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) -1:31, 7. Kangert (Est./EF Pro Cycling) -1:33, 8. Castroviejo (Šp./Ineos Grenadiers) -1:44, 9. Kelderman (Niz./Sunweb) -1:47, 10. Tratnik (Slovin./Bahrajn-McLaren) -2:00.

Průběžné pořadí:
1. Almeida 54:28:09, 2. Kelderman -56, 3. Bilbao (Šp./Bahrajn-McLaren) -2:11, 4. McNulty -2:23, 5. V. Nibali (It./Trek-Segafredo) -2:30, 6. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -2:33, 7. Pozzovivo (It./NTT) -2:33, 8. Masnada (It./Deceuninck-Quick Step) -3:11, 9. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -3:17, 10. Hindley (Austr./Sunweb) -3:33, ...86. Černý -1:50:34.

Monteceneri (Švýc.) - Mistrovství Evropy horských kol

Cross country

Přidat do mých lig

Muži elite: 1. Schurter (Švýc.) 1:27:25, 2. Carod (Fr.) -10, 3. M. Flückiger (Švýc.) -49, 4. Braidot (It.) -57, 5. Sarrou (Fr.) -1:07, 6. Kerschbaumer (It.) -1:14, ...23. Vastl -4:28, 29. Škarnitzl -5:27, 37. Kobes (všichni ČR) -9:18.

Muži do 23 let: 1. Roth 1:18:03, 2. Albin (oba Švýc.) -6, 3. Zanotti (It.) -28, ...30. Jelínek -6:16, 35. Skála -7:30, 37. Jirouš (všichni ČR) -7:36.

Ženy elite: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 1:13:25, 2. Terpstraová (Niz.) -41, 3. Bělomojná (Ukr.) -56, 4. Richardsová (Brit.) -1:05, 5. Freiová (Švýc.) -1:39, 6. Geraultová (Fr.) -2:22, ...13. Čábelická -4:36, 21. Štěpánová -5:57, 25. Czeczinkarová (všechny ČR) -8:05.

Tacen (Slovin.) - Závod Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Öhrström (Švéd.) 73,39 (0 trest. sekund), 2. Kauzer (Slovin.) -0,50 (0), 3. Goncalves (Braz.) -0,93 (2), ...6. Krejčí -2,57 (0), v semifinále 21. Zima, 26. Rudorfer (všichni ČR).

Ženy:
K1:
1. R. Prigentová 83,98 (0), 2. C. Prigentová (obě Fr.) -1,88 (2), 3. Leibfarthová (USA) -2,01 (2), ...v semifinále 12. Dušková, 13. Vojtová, 17. G. Satková (všechny ČR).