fotbalPřidat do mých lig
hokejPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži:
Keirin: 1. Vigier (Fr.), 2. Dörnbach (Něm.), 3. Landerneau (Fr.), ...7. Bábek (ČR).
Madison: 1. Kluge, Reinhardt (Něm.) 101 b., 2. Boudat, Grondin (Fr.) 91, 3. Ghys, Van den Bossche (Belg.) 58, ...Babor, Rugovac (ČR) nedokončili .
Ženy:
Keirin: 1. Friedrichová (Něm.), 2. Losová (Pol.), 3. Starikovová (Ukr.), ...9. V. Jaborníková (ČR).
Madison: 1. Zanardiová, Barbieriová (It.) 41, 2. Copponiová, Borrasová (Fr.) 40, 3. Dideriksenová, Lethová (Dán.) 38.
1. etapa (222,6 km): 1. Kooij (Niz.) 4:59:20, 2. Philipsen, 3. Dupont (oba Belg.), 4. Cort (Dán.), 5. Stuyven (Belg.), 6. Peron (It.), ...44. Černý všichni stejný čas, 93. Štybar (oba ČR) -2:06.
plaváníPřidat do mých lig
Muži:
1500 m v. zp.: 1. Romančuk (Ukr.) 14:36,10, 2. Paltrinieri (It.) 14:39,79, 3. Joly (Fr.) 14:50,86.
200 m mot.: 1. Milák 1:52,01, 2. Márton (oba Maď.) 1:54,78, 3. Razzetti (It.) 1:55,01.
50 m prsa: 1. Martinenghi 26,33, 2. Cerasuolo (oba It.) 26,95, 3. Matzerath (Něm.) 27,11.
Ženy:
50 m v. zp.: 1. Sjöströmová (Švéd.) 23,91, 2. Wasicková (Pol.) 24,20, 3. Van Roonová (Niz.) 24,64.
100 m znak: 1. Panzieraová (It.) 59,40, 2. Harrisová (Brit.) 59,46, 3. Toussaintová (Niz.) 59,53, ...7. Kubová (ČR) 1:00,50.
200 m pol. záv.: 1. Grobenková (Izr.) 2:10,92, 2. Steenbergenová (Niz.) 2:11,14, 3. Franceschiová (It.) 2:11,38, ...5. Horská (ČR) 2:12,49.
Smíšená štafeta 4x200 m v. zp.: 1. Británie (Dean, Richards, Colbertová, Andersonová) 7:28,16, 2. Francie 7:29,25, 3. Itálie 7:31,85.
Semifinále s českou účastí:
Muži:
100 m znak: 1. Ndoye Brouard (Fr.) 52,97, ...10. Franta (ČR) 54,27.
Ženy:
1 m prkno: 1. Bertocchiová (It.) 264,25, 2. Gullstrandová (Švéd.) 259,65, 3. Pellacaniová (It.) 259,05.
Smíšené dvojice - 10 m věž synchro:
1. Kothari, Toulsonová (Brit.) 300,78, 2. Sereda, Lyskunová (Ukr.) 298,59, 3. Timbretti Gugiu, Jodoin di Mariaová (It.) 290,28.
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži:
Dvouhra:
Skupina 18: Martinko (ČR) - Alexandrov (Bulh.) 3:0 (10, 8, 4)
Skupina 19: Reitšpies (ČR) - Naumi (Fin.) 3:1 (9, 8, -6, 5)
Skupina 21: Širuček (ČR) - Smirnov (Est.) 3:2 (9, 3, -8, -7, 5).
Předkolo:
Širuček - Zelinka (SR) 3:0 (2, 7, 7).
Čtyřhra - 1. kolo:
Širuček, Martinko (ČR) - Rassenfosse, Haug (Belg./Nor.) 3:1 (-8, 8, 5, 7)
Levajac, Putuntica (Srb./Mold.) - Polanský, Jorgič (ČR/SR) 3:2 (-7, 8, -8, 8, 9)
Ženy:
Dvouhra:
Skupina 5: Ševčíková (ČR) - Monfardiniová (It.) 3:0 (2, 6, 8)
Skupina 18: Blašková (ČR) - Rodríguezová (Šp.) 3:1 (10, 7, -8, 6).
Skupina 24: Tomanovská (ČR) - Zeqiriová (Kosovo) bez boje.
Předkolo:
Blašková - Skättetová (Nor.) 3:1 (-7, 5, 7, 3).
Čtyřhra - 1. kolo:
Matelová, Balážová (ČR/SR) - Jovkovová, Trifonovová (Bulh.) 3:0 (11, 8, 7)
Muskantorová, Bergandová (Švéd.) - Ševčíková, A. Soljaová (ČR/Rak.) 3:1 (7, -5, 5, 10)
Vignjevičová, Lupuleskuová (Srb.) - Tomanovská, Blašková (ČR) 3:1 (8, 2, -6, 4)