Prostějov - RPM Praha 6:3
Štruplová - Malečková 0:6, 6:7
Poljak - Jeníček 7:6, 6:2
Bejlek - Alexandrovová (Rus.) 0:6, 2:6
Menšík - Vocel 5:7, 5:7
Lehečka - Nouza 6:3, 7:6
Sačko (Ukr.) - Kodat (USA) 6:3, 7:6
Bejlek, Štruplová - Malečková, Kolodziejová 7:5. 4:6, 10:5
Poljak, Sačko (Ukr.) - Nouza, Kodat (USA) 6:4, 6:3
Lehečka, Menšík - Vocel, Jebavý 6:4, 4:2 skreč páru RPM
tenisPřidat do mých lig
biatlonPřidat do mých lig
Ženy - sprint (7,5 km): 1. Magnussonová 21:04,7 (0 tr. okruhů), 2. Perssonová (obě Švéd.) -12,8 (1), 3. Herrmannová-Wicková (Něm.) -15,2 (1), 4. Chauveauová -19,9 (0), 5. Ederová (Fin.) -21,3 (1), 6. Vittozziová (It.) -31,8 (0), ...16. Davidová -51,5 (1), 26. Jislová -1:02,7 (0), 67. Charvátová -2:31,8 (4), 78. Václavíková (všechny ČR) -3:17,6 (2).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 21 závodů): 1. Simonová (Fr.) 336, 2. Herrmannová-Wicková 300, 3. Vittozziová 282, 4. Tandrevoldová (Nor.) 268, 5. Perssonová 264, 6. E. Öbergová 255, ...7. Davidová 251, 44. Jislová 27, 52. Voborníková 12, 61. Václavíková 2.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži: 1. A. Hämmerle, 2. Dusek (oba Rak.), 3. Nörl (Něm.), 4. Dierdorff (USA), ...v kvalifikaci 34. Kubičík, 37. Choura, 43. Žerava (všichni ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Nörl 160, 2. A. Hämmerle 118, 3. Visintin (It.) 98, ...32. Choura 8.
Ženy: 1. Trespeuchová, 2. Petitová Lenoirová (obě Fr.), 3. Bankesová (Brit.), 4. Brockhoffová (Austr.), 5. Adamczyková, ...v kvalifikaci 20. Hopjáková (obě ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Trespeuchová 180, 2. Baffová (Austr.) 126, 3. Petitová Lenoirová 109, ...7. Adamczyková 71, 23. Hopjáková 19.
Muži: 1. James (Austr.) 99,00, 2. Scherrer (Švýc.) 96,25, 3. Hirano (Jap.) 88,25.
Ženy: 1. Castelletová (Šp.) 89,75, 2. Hoskingová (Kan.) 88,75, 3. Onová (Jap.) 85,00, ...v kvalifikaci 16. Pančochová (ČR) 38,50.
Muži: 1. Riiber 24:15,4, 2. J. L. Oftebro (oba Nor.) -7,9, 3. Geiger (Něm.) -8,0, 4. Lamparter (Rak.) -18,3, 5. Graabak (Nor.) -47,1, 6. Herola (Fin.) -54,3, ...32. Pažout -2:39,5, 37. Vytrval -3:18,1, 39. Daněk -3:29,6, Portyk (všichni ČR) nenastoupil do běhu.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 23 závodů): 1. Riiber 498, 2. J. L. Oftebro 430, 3. Schmid (Něm.) 311, 4. R. Jamamoto (Jap.) 280, 5. Geiger 221, 6. Baud (Fr.) 213, ...41. Portyk 10, 49. Vytrval 2.
Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:31,0, 2. Hirnerová (Rak.) -56,8, 3. Armbrusterová (Něm.) -58,5, ...25. Hradilová -5:35,4, 26. Koldovská (obě ČR) -5:39,0.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 11 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 300, 2. Hirnerová 190, 3. Hagenová (Nor.) 175, ...27. Koldovská 12, 29. Hradilová 10.
Ženy - sjezd: 1. Curtoniová 1:09,40, 2. Goggiaová (obě It.) -0,29, 3. C. Suterová -0,73, 4. Fluryová (obě Švýc.) -0,84, 5. Johnsonová -0,96, 6. Shiffrinová (obě USA) -1,23.
Pořadí sjezdu (po 3 z 9 závodů): 1. Goggiaová 280 b., 2. C. Suterová 200, 3. Curtoniová 154, 4. Ortliebová (Rak.) 138, 5. Štuhecová (Slovin.) 112, 6. Puchnerová (Rak.) 109.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 425, 2. Holdenerová (Švýc.) 366, 3. Vlhová (SR) 340, 4. Goggiaová 325, 5. C. Suterová 300, 6. Hectorová (Švéd.) 247, ...36. Dubovská (ČR) 68.
super-G muži - zrušeno
volejbalPřidat do mých lig
krasobrusleníPřidat do mých lig
Muži: 1. Samoilov (Pol.) 87,27, 2. Hagara (SR) 67,99, 3. Kotlařík (SC Kuřim) 65,82, ...8. Reshtenko (Akademie Tomáše Vernera) 57,74.
Ženy: 1. Kurakovová (Pol.) 63,01, 2. Zsemberyová 52,20, 3. Langová (obě Maď.) 51,04, ...6. Vránková (Hodonín) 49,30, 7. Březinová (Technika Brno) 48,74, 9. Rychtaříková (Pardubice) 45,24.
Sportovní dvojice: 1. Pavlovová, Sviatchenko (Maď.) 61,84, 2. Simioliová, Zarbo (SKK Sparta) 51,72.
Taneční páry: 1. Taschlerová, Taschler (Technika Brno) 77,92, 2. Ignatevová, Szemko (Maď.) 67,07, 3. Oliverová, Graham (Pol.) 63,92, ...5. Cimlová, Polizoakis (Akademie Tomáše Vernera) 62,77.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
Do 109 kg:
Dvojboj: 1. Nurudinov (Uzb.) 397 kg (177+220), 2. Čcheidze (Gruz.) 389 (170+219), 3. Cerro (Kol.) 388 (174+214).
Trh: 1. Nurudinov 177, 2. Karamí (Írán) 176, 3. Báča (Tun.) 175.
Nadhoz: 1. Nurudinov 220, 2. Čcheidze 219, 3. Cerro 214.
Ženy:
Nad 87 kg:
Dvojboj: 1. Li Wen-wen (Čína) 311 (141+170), 2. Campbellová (Brit.) 287 (122+165), 3. Čajdíová (Thaj.) 286 (126+160), ...16. Králová (ČR) 195 (88+107).
Trh: 1. Li Wen-wen 141, 2. Roblesová (USA) 127, 3. Čajdíová 126, ...16. Králová 88.
Nadhoz: 1. Li Wen-wen 170, 2. Campbellová 165, 3. Čajdíová 160, ...17. Králová 107.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži
1500 m: 1. Nuis (Niz.) 1:42,59, 2. Stolz (USA) 1:43,19, 3. Krol (Niz.) 1:43,34.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Howe (Kan.) 184, 2. Stolz 176, 3. Nuis 162.
Týmový závod: 1. Polsko 1:18,90, 2. Nizozemsko 1:18,93, 3. Kanada 1:19,40.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Nizozemsko 108, 2. Čína 100, 3. Polsko 94.
Ženy
500 m: 1. Kim Min-sun (Korea) 36,96, 2. Takagiová (Jap.) 37,26, 3. Jacksonová (USA) 37,35.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Kim Min-sun 240, 2. Leerdamová (Niz.) 190, 3. Herzogová (Rak.) 187.
5000 m: 1. Schoutenová (Niz.) 6:48,06, 2. Wiklundová (Nor.) 6:52,86, 3. Blondinová (Kan.) 6:54,81, ...5. Sáblíková (ČR) 6:58,23.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Wiklundová (Nor.) 222, 2. Schoutenová (Niz.) 210, 3. Weidemannová (Kan.) 168, ...12. Sáblíková 116, 31. Kuršová 32, 43. Antošová (obě ČR) 7.
plaváníPřidat do mých lig
Finále:
Muži: 50 m znak:
1. Murphy (USA) 22,64, 2. Cooper (Austr.) 22,73, 3. Stokowski (Pol.) 22,74, ...Franta (ČR) - diskvalifikován (v rozplavbách 23,26 - český rekord).
200 m prsa: 1. Seto (Jap.) 2:00,35, 2. Fink (USA) 2:01,60, 3. Čchin Chaj-jang (Čína) 2:02,22. ...v rozplavbách 9. Zábojník (ČR) 2:04,57 - český rekord.
100 m pol. záv.: 1. Ceccon (It.) 50,97, 2. Acevedo 51,05, 3. Knox (oba Kan.) 51,10, ...v rozplavbách 26. Šefl (ČR) 54,11.
4x200 m v. zp.: 1. USA (Smith, Foster, Julian, Kibler) 6:44,12 - světový rekord, 2. Austrálie 6:46,54, 3. Itálie 6:49,63.
Ženy: 1500 m v. zp.: 1. Pallisterová (Austr.) 15:21,43, 2. Nambaová (Jap.) 15:46,76, 3. McMahonová (USA) 15:49,15 50 m znak: 1. MacNeilová (Kan.) 25,25 - světový rekord, 2. Curzanová (USA) 25,54, 3. O’Callaghanová (Austr.) 25,61...v semifinále 12. Kubová (ČR) 26,32 (v rozplavbách 26,17 - český rekord).
200 m prsa: 1. Douglassová 2:15,77, 2. Kingová (obě USA) 2:17,13, 3. Schoutenová (Niz.) 2:18,19, ...v rozplavbách 13. Horská (ČR) 2:21,22. 100 m pol. záv.: 1. Steenbergenová (Niz.) 57,53, 2. Gastaldellová (Fr.) 57,63, 3. Hanssonová (Švéd.) 57,68.
Mix: 4x50 m v. zp.: 1. Francie (Grousset, Manaudou, Gastaldellová, Heniqueová) 1:27,33 - světový rekord, 2. Austrálie 1:28,03, 3. Nizozemsko 1:28,53.
Semifinále s českou účastí:
Ženy: 50 m v. zp.: 1. Wasicková (Pol.) 23,37, ..13. Seemanová (ČR) 24,25.