hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
Dvouhra - finále:
Stefaniniová (5-It.) - Kolodziejová (ČR) 4:6, 6:2, 6:3
atletikaPřidat do mých lig
(22,05 km)
Muži: 1. Ndungu 1:32:30. 2. Kirui (oba Keňa) 1:33:22, 3. Chrascina 1:33:35, 4. Čípa 1:35:18, ...7. Fejfar (všichni ČR) 1:37:24.
Ženy: 1. Njeruová (Keňa) 1:50:02, 2. Macurová 1:50:27, 3. Schorná-Matyášová 1:52:45, 4. Veigertová (všechny ČR) 1:54:36.
lyžováníPřidat do mých lig
Ženy: 1. Takanašiová 251,9 b. (101,5+104,5 m), 2. Marujamaová (obě Jap.) 236,5 (96,5+103), 3. Opsethová (Nor.) 226,9 (96+100), ...14. Ulrichová 177,8 (91+80,5), 38. Indráčková (obě ČR) 65,7 (78).
Průběžné pořadí (po 4 ze 7 závodů): 1. Bogatajová (Slovin.) 340, 2. Takanašiová 260, 3. Marujamaová 211, ...30. Ulrichová 26.
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále:
Mol, Sörum (1-Nor.) - Boermans, De Groot (5-Niz.) 2:1 (19, -24, 12)
O 3. místo:
Kantor, Losiak (3-Pol.) - Brouwer, Meeuwsen (12-Niz.) 2:0 (14,19)
Semifinále:
Mol, Sörum (1-Nor.) - Brouwer, Meeuwsen (12-Niz.) 2:1 (-17, 17, 13)
Boermans, De Groot (5-Niz.) - Kantor, Losiak (3-Pol.) 2:0 (19, 10)
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:30:24,2, 2. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -30,7, 3. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -43,1, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -49,6, 5. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -55,8, 6. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -3:46,5.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 12 závodů): 1. Ogier 162 b., 2. Evans 124, 3. Neuville 124, 4. Rovanperä 99, 5. Tänak 87, 6. Kacuta (Jap./Toyota Yaris) 66.
Pořadí týmů: 1. Toyota 348 b., 2. Hyundai 307, 3. M-Sport Ford 135, 4. Hyundai 2C 44.
Moto3: 1. García (Šp:/GasGas) 37:10,345, 2. Öncü (Tur./KTM) -0,027, 3. Foggia (It./Honda) -0,346, 4. Acosta (Šp./KTM) -0,394, 5. Fenati (It./Husqvarna) -0,462, 6. Masiá (Šp./KTM) -0,794, ...12. Salač (ČR/KTM) -14,716.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 19 závodů): 1. Acosta 196, 2. García 155, 3. Fenati 107, 4. Foggia 102, 5. Masiá 95, 6. D. Binder (JAR/Honda) 86, ...16. Salač 44.
Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 37:19,890, 2. Ogura (Jap./Kalex) -0,845, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -2,747, 4. Lowes (Brit./Kalex) -4,412, 5. Čantra (Thaj./Kalex) -8,850, 6. Vietti (It./Kalex) -8,782.
Pozn.: Vietti přišel kvůli vyjetí z trati o jedno místo.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 19 závodů): 1. Gardner (Austr./Kalex) 206, 2. R. Fernández 187, 3. Bezzecchi (It./Kalex) 159, 4. Lowes 114, 5. Canet (Šp./Boscoscuro) 83, 6. A. Fernández 82.
MotoGP: 1. B. Binder (JAR/KTM) 40:46,928, 2. Bagnaia (It./Ducati) -9,991, 3. Martín (Šp./Ducati) -11,570, 4. Mir (Šp./Suzuki) -12,623, 5. Marini (It./Ducati) -14,831, 6. Lecuona (Šp./KTM) -14,952.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 19 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 181, 2. Bagnaia 134, 3. Mir 134, 4. Zarco (Fr./Ducati) 132, 5. Miller (Austr./Ducati) 105, 6. B. Binder 98.
MX1:
1. jízda: 1. Butron (Šp./KTM) 35:48,935, 2. Sandner (Rak./KTM) -25,956, 3. Kratzer (Rak./Honda) -29,819.
2. jízda: 1. Butron 34:05,396, 2. Sandner -47,367, 3. Krč (KTM) -49,526.
Celkově: 1. Butron 50, 2. Sandner 44, 3. Drdaj (GasGas) 36.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Butron 180, 2. Drdaj 146, 3. Kratzer 118.
MX2:
1. jízda: 1. Jošt (SR/KTM) 30:12,459, 2. Wagenknecht (Husqvarna) -2,071, 3. Rathouský (KTM) -8,624.
2. jízda: 1. Rammel (Rak./Husqvarna) 30:47,830, 2. Neugebauer (KTM) -3,140, 3. Kohút (SR/KTM) -5,660.
Celkově: 1. Neugebauer 40, 2. Wagenknecht 40, 3. Jošt 40.
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Jošt 164, 2. Wagenknecht 154, 3. Kohút 145.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Philipsen (Belg./Alpecin-Fenix) 3:58:57, 2. Jakobsen (Niz./Deceuninck-Quick Step), 3. Matthews (Austr./BikeExchange), 4. Molano (Kol./SAE Team Emirates), 5. Aranburu (Šp./Astana-Premier Tech), 6. Aberasturi (Šp./Caja Rural-Seguros RGA), 7. Laas (Est./Bora-hansgrohe), 8. Minali (It./Intermarché-Wanty-Gobert), 9. Vermeersch (Belg./Lotto-Soudal), 10. Allegaert (Belg./Cofidis), ...63. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas, 110. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -38, 127. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -1:00.
Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 4:07:29, 2. Aranburu -4, 3. Matthews, 4. Černý oba -10, 5. Van Baarle (Niz./Ineos Grenadiers) -11, 6. Bagioli (It./Deceuninck-Quick Step) -12, 7. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -14, 8. Polanc (Slovin./SAE Team Emirates), 9. Kuss (USA/Jumbo-Visma) oba -15, 10. Haga (USA/DSM) -17, ...108. Štybar -1:36, 123. Hirt -1:46.
Muži: 1. Vergier 3:05,064, 2. Daprela (oba Fr.) -1,755, 3. Greenland (Brit.) -2,840, ...v kvalifikaci 120. Hájek, 124. Brázdil (oba ČR).
Průběžné pořadí (po 3 z 5 závodů): 1. Daprela 430, 2. Brosnan (Austr.) 288, 3. Minnaar (JAR) 205.
Ženy: 1. Nicoleová (Fr.) 3:35,909, 2. Farinaová (It.) -1,322, 3. Balancheová (Švýc.) -3,194.
Průběžné pořadí (po 3 z 5 závodů): 1. Nicoleová 560, 2. Balancheová 560, 3. Höllová (Rak.) 475.
Muži elite: 1. Forster (Švýc.) 1:26:30, 2. Carstensen (Dán.) -3, 3. Colombo (Švýc.), 4. Blums (Lot.) oba -4, 5. Andreassen (Dán.) -6, 6. Sincov (Rus.) -13, ...20. Cink -2:24, 24. Škarnitzl -2:51, 27. Vastl -3:12, Kobes (všichni ČR) nedokončil.
Ženy elite: 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 1:26:36, 2. Terpstraová (Niz.) -1:19, 3. Tauberová (Niz.) -1:39, 4. Popovová (Ukr.) -2:10, 5. Indergandová (Švýc.) -2:13, 6. Loivová (Est.) -2:14, ...11. Czeczinkarová -3:26, 16. Tvarůžková -4:58, 31. Čábelická -1 kolo (všechny ČR).
Ženy do 23 let: 1. Mitterwallnerová (Rak.) 1:13:31, 2. Pieterseová (Niz.) -1:00, 3. Eiblová (Něm.) -1:37, ...14. Sásková -6:06, 17. Holubová -7:04, 33. Šafářová (všechny ČR) -2 kola.
7. etapa (141,5 km):
1. Van den Berg (Niz./EF Education-Nippo) 2:58:46, 2. Renard (Fr./Israel Start-Up Nation), 3. Jorgenson (USA/Movistar), 4. Moscon (It./Ineos Grenadiers) všichni stejný čas, 5. Hodeg (Kol./Deceuninck-Quick Step), 6. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates) oba -3.
Konečné pořadí: 1. Almeida (Portug./Deceunick-Quick Step) 26:15:53, 2. Mohorič (Slovin./Bahrajn Victorious) -20, 3. Kwiatkowski (Pol./Ineos Grenadiers) -27, 4. Ulissi (It./SAE Team Emirates) -37, 5. Honoré (Dán./Deceuninck-Quick Step) -53, 6. Wellens (Belg./Lotto-Soudal) -57.
baseballPřidat do mých lig
pozemní hokejPřidat do mých lig
(par 72):
1. Mrůzek 264 (68+64+67+65), 2. Bača 267 (66+68+66+67), 3. Ráža 272 (68+72+64+68)
(par 70):
1. Kisner (USA) 265 (65+68+66+66) v play off na 2. dodatečné jamce, 2. Kim Si-u (Korea) 265 (66+68+67+64), Scott (Austr.) 265 (66+70+64+65), Sloan (Kan.) 265 (71+64+64+66), Na (USA) 265 (68+64+67+66) a Grace (JAR) 265 (66+69+64+66)
(par 72):
1. Hill (Skot.) 272 (68+67+70+67), 2. Lévy (Fr.) 273 (70+73+66+64), 3. Bland 274 (65+71+70+68), Shinkwin (oba Angl.) 274 (70+70+68+66), Höjgaard (Dán.) 274 (71+69+62+72) a Donaldson (Wales) 274 (72+69+66+67)
triatlonPřidat do mých lig
Muži (300 m plavání - 7,2 km cyklistika - 2 km běh): 1. Coninx 22:08, 2. Luis -1, 3. Bergere (všichni Fr.) -3, ...33. Grebík vyřazen v opravách, 38. Volár (oba ČR) nedokončil opravy.
Smíšené štafety: 1. USA 1:25:27, 2. Nový Zéland -5, 3. Itálie -19, ...7. Česko (Zimovjanová, Grebík, Hrušková, Volár) -1:42.