Martičová (7-Chorv.) - Mladenovicová (Fr.) 6:0, 6:3
tenisPřidat do mých lig
Bosna a Hercegovina - Česko 0:2 po prvním dnu
Bašič - Forejtek 5:7, 4:6
Brkič - Veselý 2:6, 6:7 (4:7)
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
100 m (vítr -0,8 m/s): 1. Young (USA) 10,22, 400 m: 1. Gardiner (Bah.) 44,14, 1000 m: 1. Lewandowski (Pol.) 2:21,01, tyč: 1. Lisek (Pol.) 582, koule: 1. Bukowiecki 22,25, 2. Walsh (N. Zél.) 21,90, 3. Haratyk (Pol.) 21,88, disk: 1. Firfirica (Rum.) 67,32, oštěp: 1. Krukowski (Pol.) 82,81, 2. Jílek (ČR) 80,24, kladivo: 1. Nowicki (Pol.) 79,55.
Ženy:
100 m (+0,1 m/s): 1. Swobodová (Pol.) 11,29, 400 m: 1. Felixová (USA) 51,47, 1500 m: 1. Osikaová (USA) 4:01,80, ...3. Mezuliáníková (ČR) 4:12,83, 100 m př. (+0,1 m/s): 1. Bogliolová (It.) 12,84, výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 194, koule: 1. Ealeyová (USA) 19,06, oštěp: 1. Kitagučiová (Jap.) 60,47, kladivo: 1. Kopronová (Pol.) 75,23.
volejbalPřidat do mých lig
Skupina A (Montpellier)
Skupina B (Brusel)
Skupina C (Lublaň)
Skupina D (Rotterdam)
florbalPřidat do mých lig
Skupina C
Mladá Boleslav - Česká Lípa 6:2 (1:1, 0:0, 5:1).
Konečná tabulka: 1. Mladá Boleslav 3 zápasy/9 bodů (skóre 23:12) - postup, 2. Česká Lípa 3/6 (16:16) - postup, 3. Liberec 3/3 (16:18), 4. Ústí n.L. 3/0 (13:24).
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 1:42,844, 2. Canet (Šp./KTM) -0,121, 3. Arbolino (It./Honda) -0,127, ...12. Salač -0,914, 15. Kornfeil (oba ČR/KTM) -1,771.
MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:32,265, 2. P. Espargaró (Šp./KTM) -0,295, 3. Quartarato (Fr./Yamaha) -0,306, ...21. Abraham (ČR/Ducati) - nepostoupil do 2. části kvalifikace.
Po 2. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) 3:20:12,0, 2. Lappi, Ferm (Fin./Citroën C3) -0,2, 3. Mikkelsen, Jäger-Amland (Nor./Hyundai i20) -1:17,1, 4. Suninen, Salminen (Fin./Ford Fiesta) -1:26,9, 5. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -2:24,7, 6. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -3:14,4, ....12. Kopecký, Dresler (ČR/Škoda Fabia R5 Evo) -14:50,8.
První jízda: 1. Hahn (Něm./Iveco) 23:54,839, 2. Albacete (Šp./MAN) -1,087, 3. Lacko (ČR/Buggyra) -1,831.
Druhá jízda: 1. Reinert (Něm./Iveco), 2. Halmová (Něm./Iveco) -0,465, 3. Kiss (Maď./Mercedes) -2,874, ...5. Lacko -3,886.
Průběžné pořadí ME: 1. Hahn 249, 2. Albacete 171, 3. Lacko 163.
cyklistikaPřidat do mých lig
20. etapa (Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos, 189 km): 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 5:16:40, 2. Valverde (Šp./Movistar), 3. Majka (Pol./Bora-hansgrohe), 4. Pernsteiner (Rak./Bahrajn-Merida) všichni -1:32, 5. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:41, 6. Higuita (Kol./EF Education First), 7. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) oba -1:49, 8. Quintana (Kol./Movistar) -1:56, 9. Nieve (Šp./Mitchelton-Scott), 10. Kelderman (Niz./Sunweb) oba -1:59, ...58. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -18:43.
Průběžné pořadí: 1. Roglič 80:18:54, 2. Valverde -2:33, 3. Pogačar -2:55, 4. Quintana -3:46, 5. López (Kol./Astana) -4:48, 6. Majka -7:33, 7. Kelderman 10:04, 8. Hagen (Nor./Lotto-Soudal) -12:54, 9. Soler (Šp./Movistar) -22:27, 10. Nieve -22:34, ...56. Štybar -2:39:31.
baseballPřidat do mých lig
O 5. - 8. místo:
ČR - Belgie 5:4
Německo - Francie 14:4
Semifinále:
Nizozemsko - Španělsko 1:0
Itálie - Izrael 7:6
hokejbalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. Soukup (Nová Paka) 2:58:24, 2. Šneberger (TT Příbram) -1:16, 3. Hradil (Titan Trilife) -1:28.
Ženy: 1. Andrlová (Kerberos) 3:24:37, 2. Gregorová (Bižuterie Jablonec) -8:58, 3. Candrová (B&H Č. Budějovice) -10:56.
ragbyPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Skeet
Muži: 1. Tomeček (ČR) 56/v rozstřelu 12, 2. Cassandro (It.) 56/11, 3. Navrommatis (Řec.), ...v kvalifikaci 20. Nýdrle, 44. Lang (oba ČR).
Junioři: 1. Ivanov (Rus.) 54, 2. Andreu 53, 3. Englezudis (oba Kypr), ...6. Korčák, v kvalifikaci 7. Stránský, 12. Prokop (všichni ČR).
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Högenhaug (Dán.) 7:53:52, 2. Řenč (ČR) 8:00:44, 3. Brammer Olesen (Dán.) 8:01:26.
Ženy: 1. Van Vlerkenová (Niz.) 8:56:10, 2. Schinková (Něm.) 9:11:27, 3. De Vriesová (Niz.) 9:12:29, ...5. Křivánková (ČR) 9:21:39.
Muži: 1. Dijkstra (Brit.) 51:18, 2. Lluch (Šp.) -15, 3. Sandör (Švéd.) -21, ...38. Zikmund (ČR) -2:38.
Ženy: 1. Tertschová (Něm.) 57:47, 2. Landronová (Fr.) -15, 3. Rjasovová (Rus.) -17, ...21. Fairaislová (ČR) -2:25.