Sobota 28. března 2020, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Sportovní výsledky 14. 2. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Gent
2:3

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hull
Swansea
4:4

Druhá německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Norimberk
2:2
konec
St. Pauli
Drážďany
0:0

Nizozemská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Venlo
Almelo
1:0

Polská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zabrze
Gdyně
2:0
konec
Gdaňsk
Gliwice
1:0

Portugalská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Setúbal
Gil Vicente
1:2

Rakouská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Linec
2:3

O nasazení v play off, 4. kolo nadstavby

konec
Vídeň
Salcburk
2:4
konec
Bolzano
Klagenfurt
3:1

O postup do play off, 4. kolo nadstavby

konec
Orli Znojmo
Villach
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
konec
Dornbirn
Linec
2:6
konec
Székesfehérvár
Innsbruck
1:3

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Jukurit Mikkeli
1:0
konec
Ilves Tampere
Kouvola
2:1
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
0:5
konec
Kärpät Oulu
IFK Helsinky
1:5
konec
Lukko Rauma
Pelicans Lahti
3:2
konec
Sport Vaasa
Tappara Tampere
1:3
konec
TPS Turku
Ässät Pori
3:5

Německá liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Augsburg
2:6
konec
Ingolstadt
Düsseldorf
3:2 v prodl.
konec
Iserlohn
Mnichov
2:4
konec
Krefeld
Eisbären Berlín
0:2
konec
Schwenningen
Kolín nad Rýnem
1:0
konec
Wolfsburg
Straubing
4:1

Slovenská liga

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Detva
2:0
konec
Banská Bystrica
Trenčín
5:4 po sam. nájezdech
konec
Nitra
Slovan Bratislava
1:4
konec
Zvolen
Miškovec
9:2
konec
Nové Zámky
Michalovce
5:4 v prodl.
konec
Budapešť
Poprad
2:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Skelleftea
0:3

Švýcarská liga

45. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Zug
2:1
konec
Fribourg-Gottéron
Rapperswil
5:3
konec
Lausanne
Lugano
2:3 po sam. nájezdech

Buenos Aires (Arg.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Londero (Arg.)
Pella (2-Arg.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Ruud (8-Nor.)
Lajovič (3-Srb.)
7:5, 6:1
konec
Schwartzman (1-Arg.)
Cuevas (Urug.)
5:7, 7:6 (13:11), 7:5
konec
P. Sousa (Portug.)
Monteiro (Braz.)
7:6 (7:5), 6:4

Hua Hin (Thaj.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Hibinová (8-Jap.)
Svitolinová (1-Ukr.)
6:4, 6:2
konec
Küngová (Švýc.)
Wang Čchiang (3-Čína)
7:5, 4:6, 6:4
konec
Tigová (Rum.)
Čeng Saj-saj (4-Čína)
6:4, 6:2
konec
Linetteová (5-Pol.)
Wang Si-jü (Čína)
2:6, 6:3, 6:3

New York (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kecmanovič (6-Srb.)
Humbert (4-Fr.)
3:6, 6:2, 6:4
konec
Edmund (8-Brit.)
Kwon Sun-u (Korea)
3:6, 6:2, 7:6 (7:5)
konec
Jung (Tchaj-wan)
Opelka (3-USA)
5:7, 6:4, 6:4
konec
Seppi (It.)
Thompson (Austr.)
6:7 (2:7), 6:4, 6:1

New York (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Inglot, Kúreší (Brit./Pák.)
Jebavý, Nielsen (ČR/Dán.)
4:6, 6:1, 10:5

Petrohrad (Rus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (8-Kaz.)
Dodinová (Fr.)
6:7 (5:7), 7:5, 6:2
konec
Sakkariová (6-Řec.)
Bencicová (1-Švýc.)
2:6, 6:4, 6:3
konec
Bertensová (2-Niz.)
Potapovová (Rus.)
6:4, 7:6 (7:3)

Rotterdam (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (Šp.)
Sinner (It.)
7:5, 3:6, 7:6 (8:6)
konec
Auger-Aliassime (Kan.)
Bedene (Slovin.)
6:4, 7:6 (8:6)
konec
Monfils (3-Fr.)
Evans (Brit.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Krajinovič (Srb.)
Rubljov (7-Rus.)
7:6 (7:2), 6:4

Anterselva (It.) - Závod mistrovství světa

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. Olsbuová Röiselandová (Nor.) 21:13,1 min. (1 tr. okruh), 2. Dunkleeová (USA) -6,8 (0), 3. Charvátová (ČR) -21,3 (1), 4. Pidhrušná (Ukr.) -25,6 (1), 5. Herrmannová (Něm.) -30,5 (3), 6. Vittozziová -37,6 (2), 7. Wiererová (obě It.) -39,0 (2), 8. Preussová (Něm.) -40,8 (2), 9. Fialková (SR) -44,2 (1), 10. A. Gasparinová (Švýc.) -44,4 (0), ...24. Kristejn Puskarčíková -1:11,5 (2), 37. Davidová -1:32,1 (3), 70. Jislová (všechny ČR) -2:35,5 (4).

Průběžné pořadí SP (po 14 z 24 závodů): 1. Wiererová 545, 2. Eckhoffová (Nor.) 524, 3. H. Öbergová (Švéd.) 479, 4. Herrmannová 459, 5. Olsbuová Röiselandová 441, 6. Braisazová (Fr.) 389, ...16. Davidová 264, 23. Charvátová 209, 32. Kristejn Puskarčíková 161, 61. Jislová 40.

Bad Mitterndorf (Rak.) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

13.00 lety

Saalbach (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - super-G: 1. Kilde (Nor.) 58,30, 2. M. Caviezel (Švýc.) -0,15, 3. Dressen (Něm.) -0,31, 4. Walder (Rak.) -0,52, 5. Casse (It.) -0,61, 6. Pinturault (Fr.) -0,63, 7. Sander (Něm.) a Ganong (USA) oba -0,64, 9. Jansrud (Nor.) -0,65, 10. Kriechmayr (Rak.) -0,96.

Průběžné pořadí super-G (po 5 z 8 závodů): 1. Kilde 336, 2. M. Caviezel 285, 3. Jansrud 265, 4. Mayer (Rak.) 264, 5. Kriechmyar 262, 6. Odermatt (Švýc.) 177.

Průběžné pořadí SP (po 31 z 44 závodů): 1. Kilde 982, 2. Kristoffersen (Nor.) 903, 3. Pinturault 882, 4. Mayer 716, 5. Feuz (Švýc.) 697, 6. Kriechmayr 654, ...135. Zabystřan (ČR) 12.

konec
Boston
LA Clippers
141:133 po 2. prodl.
konec
New Orleans
Oklahoma City
118:123

Plzeň - Final Four Českého poháru mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Opava
USK Praha
77:84 (14:29, 34:50, 51:67)
konec
Nymburk
Svitavy
100:73 (22:27, 54:42, 72:60)

Renomia ŽBL

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Strakonice
Žabiny Brno
66:105 (24:29, 45:55, 53:76)

Švédská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

po 1. etapě

Přidat do mých lig

1. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) 30:43,7, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -8,5, 3. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -14,3, 4. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -17,8, 5. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) -20,9, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -23,6, ...21. Mareš, Hloušek (ČR/Škoda Fabia) -3:42,2.

PRAHA - mezinárodní turnaj

3. kolo

Přidat do mých lig

Navara (ČR) - Antón Guijarro (Šp.) 0:1
Vidit (Indie) - Ragger (Rak.) 1:0
Firúzdža (FIDE) - Harikrišna (Indie) 1:0
Duda (Pol.) - Shanckland (USA) 0,5:0,5
Viťugov (Rus.) - Grandelius (Švéd.) 0,5:0,5

Průběžné pořadí: 1. Vidit 2,5, 2. Viťugov, 3. Firúzdža oba 2, ...10. Navara 0,5.

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Chrudim
1:2 (1:0)

Adelaide (Austr.) - Ženský turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Liévin (Fr.) - Mistrovství Evropy družstev v badmintonu

Přidat do mých lig

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

Ženy:
Do 53 kg:
1. Koločinská (Běl.), 2. Blaszkaová (Niz.), 3. Wendleová (Něm.) a Oršušová (Rus.).

Do 57 kg: 1. Bullenová (Nor.), 2. Akobijová (Ukr.), 3. Lindborgová (Švéd.) a Kuračkinová (Běl.), ...10. Hocková Martináková (ČR).

Do 62 kg: 1. Tkačová Ostapčuková (Ukr.), 2. Tražukovová (Rus.), 3. Omelčenková (Ázerb.) a Juseinová (Bulh.).

Do 65 kg: 1. Christovová (Bulh.), 2. Manolovová (Ázerb.), 3. Koljadenková (Ukr.) a Kuzněcovová (Rus.).

Do 72 kg: 1. Vorobjovová (Rus.), 2. Selmaierová (Něm.), 3. Axenteová (Rum.) a Stadniková Machyňová (Ukr.).

Soči (Rus.) - Mistrovství světa v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Sprint
Muži:
1. Repilov (Rus.) 34,901, 2. Gleirscher (Rak.) -0,006, 3. Fischnaller (It.) -0,058, ...v kvalifikaci 34. Lejsek (ČR).

Dvojice: 1. Denisev, Antonov (Rus.) 31,281, 2. Rieder, Kainzwaldner (It.) -0,045, 3. Wendl, Arlt (Něm.) -0,081, ...v kvalifikaci 19. Vejdělek, Pěkný (ČR).

Ženy: 1. Katnikovová 31,105, 2. Ivanovová (obě Rus.) -0,008, 3. Cauceová (Lot.) -0,037, ...v kvalifikaci 25. Maršíková (ČR).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Dordrecht (Niz.) - Závody Světového poháru na krátké dráze

Přidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
Sprint družstev
: 1. Nizozemsko (Nuis, Verbij, Krol, Ntab) 1:18,187, 2. Čína 1:18,533, 3. Norsko 1:19,545.

Ženy:
Sprint družstev:
1. Nizozemsko (Wüstová, De Jongová, Leerdamová, Koková) 1:24,029, 2. Rusko 1:24,509, 3. Polsko 1:25,378.

Najdete na iDNES.cz