Finále:
Rusko - USA 6:2 (0:0, 2:0, 4:2)
O 3. místo:
Česko - Kanada Bílí 3:2 v prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
O 5. místo:
Kanada Červení - Švédsko 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
O 7. místo:
Finsko - Kanada Černí 8:4 (5:0, 1:2, 2:2)
Finále:
Rusko - USA 6:2 (0:0, 2:0, 4:2)
O 3. místo:
Česko - Kanada Bílí 3:2 v prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
O 5. místo:
Kanada Červení - Švédsko 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
O 7. místo:
Finsko - Kanada Černí 8:4 (5:0, 1:2, 2:2)
Muži:
Keirin: 1. Vigier (Fr.), 2. Levy (Něm.), 3. Dmitrijev (Rus.), ...25. Bábek (ČR) vyřazen v opravách.
Omnium: 1. Thomas (Fr.) 130 b., 2. Stewart (Brit.) 109, 3. Lamon (It.) 106.
Scratch: 1. English (Ir.), 2. Mora (Šp.), 3. Beyer (Něm.) -1 kolo, ...Babor (ČR) nepostoupil do finále.
Ženy:
Sprint - finále: Lee Wai Sze (Hong.) - Hinzeová (Něm.) 2:0, o 3. místo: Starikovová (Ukr.) - Friedrichová (Něm.) 2:0, ...28. S. Kaňkovská (ČR) nepostoupila do osmifinále.
Bodovací závod dvojic: 1. Edmondsonová, Bakerová (Austr.) 40, 2. Archibaldová, Barkerová (Brit.) 31, 3. Wildová, Pietersová (Niz.) 19, ...Kohoutková, Ševčíková (ČR) nedokončily.
Muži:
Elite: 1. M. Van der Poel (Niz.) 58:22, 2. Iserbyt -3, 3. L. Sweeck -20, 4. M. Vanthourenhout (všichni Belg.) -24, 5. Van der Haar (Niz.) -25, 6. Hermans (Belg.) -38, ...19. Boroš -5:28, 20. Nesvadba -5:51, 23. Paprstka (všichni ČR) -6:29.
Do 23 let: 1. Crispin (Fr.) 46:47, 2. Kielich (Belg.) -8, 3. Benoist (Fr.) -9, ...18. Jelínek -2:38, 19. T. Kopecký -2:47, 28. Říman -4:26, 41. Vaníček (všichni ČR) -8:50.
Junioři: 1. Nys 41:10, 2. Michels (oba Belg.) -9, 3. Lillo (Švýc.) -1:10, ...13. Zatloukal -3:00, 22. M. Kopecký -4:11, 27. Bittner -5:10, 33. Fiala -5:52, 35. Šulc -6:38, 44. Jindřich (všichni ČR) -8:12.
Ženy:
Elite: 1. Kastelijnová (Niz.) 41:05, 2. Lechnerová (It.) -12, 3. Worstová -26, 4. Kaptheijnsová (obě Niz.) -1:09, 5. Verdonschotová -1:16, 6. Cantová (obě Belg.) -1:23, ...23. Bajgerová (ČR) -6:14.
Do 23 let: 1. Del Carmen Alvaradová (Niz.) 46:23, 2. Kayová (Brit.) -12, 3. Norbertová Riberolleová (Fr.) -1:02, ...12. Vaníčková -6:08, 17. Švihálková -9:57, 23. Ungermanová (všechny ČR) -1 kolo.
Juniorky: 1. Pieterseová (Niz.) 37:34, 2. Onestiová (Fr.) -28, 3. Van Anrooijová (Niz.) -44, ...9. Novotná -4:02, 23. Bedrníková -7:33, 29. Zemanová (všechny ČR) -9:40.
Muži:
Finále:
HC Minsk - WAC Vídeň 6:3
O 3. místo:
Česko - SHVSM Vinnycja (Ukr.) 2:1
Ženy:
Finále:
HC Minsk - GHC RITM Grodno (Běl.) 5:3
O 3. místo:
SK Slavia Praha - Indonésie 3:0
(par 72): 1. Hatton (Angl.) 268 (68+68+65+67) - v rozstřelu na 4. jamce, 2. Schwab (Rak.) 268 (65+67+66+70), Kitayama (USA) 268 (69+68+67+64), Hebert 268 (67+70+64+67), Perez (oba Fr.) 268 (68+69+66+65) a Van Rooyen (JAR) 268 (70+67+66+65)
(par 72): 1. Suzukiová (Jap.) 199 (67+65+67), 2. Kim Ho-ču (Korea) 202 (68+68+66), 3. Leeová (Austr.) 205 (68+69+68).
Muži: 1. McElroy 1:39:03, 2. McDowell -19, 3. Pearson (všichni USA) -28, ...13. Volár (ČR) -2:46.
Ženy: 1. Hewittová (N. Zél.) 1:34:35, 2. Knibbová (USA) -6, 3. Rivasová (Mex.) -14, ...25. Kuříková -2:19, 30. Zimovjanová -2:43, 33. Fairaislová (všechny ČR) -3:12.