Sportovní výsledky 10. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

KRAVAŘE - Příprava hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švédsko
3:1 (2:0)

SOLOTHURN (Švýc.) - Příprava hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Švýcarsko
Česko
1:1 (0:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Lukko Rauma
SaiPa Lappeenranta
6:3
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
2:1

Německá liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Ingolstadt
1:2 po sam. nájezdech

Příbram - Příprava hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rusko
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Leksand
6:4
konec
Lulea
Brynäs
4:0
konec
Malmö
Skelleftea
0:4
konec
Örebro
Växjö
4:1
konec
Oskarshamn
Frölunda
1:3
konec
Rögle
Djurgaarden
2:1 v prodl.

Linec (Rak.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Lechemiaová, Geuerová (Fr./Něm.)
7:6 (7:3), 4:6, 10:4
konec
Haasová, Knollová (Rak./Švýc.)
Voráčová, Rosolská (2-ČR/Pol.)
7:5, 7:6 (7:3)

Linec (Rak.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kužmová (SR)
Pavljučenkovová (3-Rus.)
2:6, 6:2, 6:4
konec
Mladenovicová (Fr.)
Vekičová (4-Chorv.)
3:6, 6:1, 6:2
konec
Alexandrovová (8-Rus.)
Siegemundová (Něm.)
7:6 (7:1), 2:6, 6:4
konec
Bertensová (1-Niz.)
Van Uytvancková (Belg.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Ostapenková (Lot.)
Cornetová (Fr.)
7:5, 4:1 skreč

Šanghaj (Čína) - Turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Isner (16-USA)
7:5, 6:3
konec
Medveděv (3-Rus.)
Pospisil (Kan.)
7:6 (9:7), 7:5
konec
Fognini (10-It.)
Chačanov (7-Rus.)
6:3, 7:5
konec
Berrettini (11-It.)
Bautista (8-Šp.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Federer (2-Švýc.)
Goffin (13-Belg.)
7:6 (9:7), 6:4
konec
Tsitsipas (6-Řec.)
Hurkacz (Pol.)
7:5, 3:6, 7:6 (7:5)
konec
Thiem (4-Rak.)
Basilašvili (15-Gruz.)
6:3, 6:4
konec
A. Zverev (5-Něm.)
Rubljov (Rus.)
6:0, 7:6 (7:4)

Tchien-ťin (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Watsonová (Brit.)
Wang Čchiang (2-Čína)
6:3, 6:0
konec
Jastremská (3-Ukr.)
Pcheng Šuaj (Čína)
6:2, 6:4
konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Čeng Saj-saj (7-Čína)
5:0 skreč
konec
Linetteová (8-Pol.)
Naraová (Jap.)
4:0 skreč

Euroliga mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Fenerbahce Istanbul
68:56
konec
CSKA Moskva
Bayern Mnichov
79:68
konec
ASVEL Villeurbanne
Panathinaikos Atény
79:78
konec
Real Madrid
Maccabi Tel Aviv
86:85

Příprava před NBA

Přidat do mých lig
konec
Chicago Bulls
New Orleans Pelicans
125:127

Extraliga žen

Přidat do mých lig

1. kolo

konec
KP Brno
Přerov
3:1 (18, -22, 23, 21)

5. kolo

konec
Olomouc
Frýdek-Místek
3:0 (9, 18, 22)

Liga mistrů

Základní skupina 5

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Csíkszereda (Rum.)
7:3 (3:0)
konec
Bielsko-Biala
St. Andrews (Malta)
3:1 (1:0)

První liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Česká Lípa
4:1 (1:1)

Stuttgart (Něm.) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Finále

Přidat do mých lig

Ženy - víceboj: 1. Bilesová (USA) 58,999, 2. Tchang Si-ťing (Čína) 56,899, 3. Melnikovová (Rus.) 56,399, 4. Blacková (Kan.) 56,232, 5. Derwaelová (Belg.) 56,033, 6. Seitzová (Něm.) 55,999, ...v kvalifikaci 51. Holasová, 85. Ponížilová, 105. Jiříková (všechny ČR).

stolní tenisPřidat do mých lig

Brémy (Něm.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Ženy:
Čtyřhra - 1. kolo:

Čchen C’-jü, Čcheng Sien-sü (Tchaj-wan) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:1 (6, -9, 9, 8)

Najdete na iDNES.cz