biatlonPřidat do mých lig
Smíšená štafeta: 1. Rusko (Kajševová, Mironovová, Loginov, Latypov) 1:08:21,7 (0 tr. kol + 7 dobíjení), 2. Norsko (Tandrevoldová, Röiselandová, Dale, Laegreid) -0,7 (0+7), 3. Francie (Chevalierová-Bouchetová, Braisazová-Bouchetová, Fabien Claude, Fillon Maillet) -12,1 (0+6), 4. Bělorusko -50,3 (1+5), 5. Německo -1:06,0 (1+7), 6. Švýcarsko -1:29,4 (0+7), ...14. ČR (Jislová, Davidová, Štvrtecký, Moravec) -3:22,3 (1+14).
Smíšená štafeta dvojic: 1. Simonová, Jacquelin (Fr.) 39:04,8 (0+3), 2. H. Öbergová, Samuelsson (Švéd.) 38,7 (0+5), 3. Eckhoffová, J. T. Bö (Nor.) -43,9 (3+8), 4. Hettichová, Lesser (Něm.) -1:02,0 (0+6), 5. Solaová, Labastov (Běl.) -1:13,8 (0+6), 6. Lunderová, Gow (Kan.) -1:17,6 (0+4).
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - slalom: 1. Schwarz (Rak.) 1:52,69 (53,44+59,25), 2. Strasser (Něm.) -0,14 (54,10+58,73), 3. Ryding (Brit.) -0,15 (53,77+59,07), 4. Matt (Rak.) -0,17 (54,20+58,66), 5. Meillard -0,19 (53,43+59,45), 6. Nef -0,23 (53,83+59,09), 7. Yule (všichni Švýc.) -0,29 (54,32+58,66), 8. Noël (Fr.) -0,38 (53,01+1:00,06), 9. Foss-Solevaag (Nor.) -0,41 (53,69+59,41), 10. Chorošilov (Rus.) -0,51 (53,74+59,46), ...v 1. kole 38. Krýzl (ČR) 55,56.
Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 11 závodů): 1. Schwarz 249, 2. Strasser 233, 3. Feller (Rak.) 210, 4. Zenhäusern (Švýc.) 169, 5. Kristoffersen (Nor.) 166, 6. Foss-Solevaag 158.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 38 závodů): 1. Pinturault (Fr.) 689, 2. Kilde (Nor.) 560, 3. Odermatt (Švýc.) 501, 4. Zubčič (Chorv.) 455, 5. Kristoffersen 371, 6. Meillard 354.
Ženy - superobří slalom: 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:17,82, 2. Bassinová (It.) -0,16, 3. C. Suterová (Švýc.) -0,20, 4. Tipplerová (Rak.) -0,45, 5. Brignoneová (It.) -0,72, 6. Ledecká (ČR) -1,33, 7. Rädlerová (Rak.) -1,37, 8. Gisinová -1,48, 9. Holdenerová (obě Švýc.) a Venierová (Rak.) obě -1,67.
Průběžné pořadí super-G (po 2 z 6 závodů): 1. Gutová-Behramiová 145, 2. Ledecká a C. Suterová obě 140, 4. Bassinová 130, 5. Brignoneová 105, 6. Tipplerová 68.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 33 závodů): 1. Vlhová (SR) 649, 2. Gisinová 530, 3. Bassinová 423, 4. Goggiaová (It.) 402, 5. Gutová-Behramiová 390, 6. Shiffrinová (USA) 385, ...10. Ledecká 277, 38. Dubovská (ČR) 71.
1. Granerud 299,4 b. (140+138), 2. Tande (oba Nor.) 297,0 (138,5+138), 3. Kraft (Rak.) 291,3 (138+136), 4. Eisenbichler (Něm.) 288,7 (136,5+135,5), 5. Lindvik (Nor.) 288,4 (133,5+137), 6. Kubacki (Pol.) 287,0 (134+137), 7. R. Kobajaši 280,3 (135+132,5), 8. Sato (Jap.) 279,2 (130+136,5), 9. Wolny (Pol.) 278,5 (136+134), 10. Huber (Rak.) 276,0 (129+138), ...47. Polášek 89,3 (110,5), 48. Kožíšek (oba ČR) 89,1 (110,5).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. Granerud 948, 2. Eisenbichler 684, 3. Stoch (Pol.) 622, 4. Kubacki 473, 5. Žyla 469, 6. Geiger (Něm.) 391, ...61. Polášek 4, 65. Kožíšek 2.
Ženy - 10 km volně s hromadným startem: 1. Anderssonová (Švéd.) 36:45,6, 2. Digginsová (USA) -9,2, 3. Claudelová (Fr.) -32,6, 4. Stupaková -40,0, 5. Sorinová (obě Rus.) -1:04,3, 6. Razýmová (ČR) -1:17,4, 7. Brennanová (USA) -1:17,8, 8. Hennigová (Něm.) -1:23,6, 9. Něchajevská (Rus.) -1:27,6, 10. Eidukaová (Lot.) -1:29,2, ...30. Janatová -3:15,2, 39. Hynčicová (obě ČR) -3:52,6.
Konečné pořadí Tour (po 8 závodech): 1. Digginová 3:04:45,8, 2. Stupaková -1:24,8, 3. Anderssonová -2:00,8, 4. Sorinová -2:58,1, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -3:23,0, 6. Brennanová -3:27,6, ...10. Razýmová -5:21,2, 39. Janatová -17:11,0, 40. Hynčicová -17:45,4
Průběžné pořadí SP (po 17 z 28 závodů): 1. Digginsová 932, 2. Stupaková 802, 3. Brennanová 794, 4. Sorinová 780, 5. Anderssonová 671, 6. Něprjajevová (Rus.) 658, ...15. Razýmová 310, 38. Janatová 92, 45. Beranová (ČR) 53, 63. Hynčicová 20, 71. Nováková (ČR) 12.
15:35 závod s hromadným startem 10 km volně muži.
volejbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
7. etapa
(Háil - Sakaka, 737 km celkově/471 km rychlostní zkouška)
Automobily: 1. Radžhí, von Zitzewitz (Saúd. Arábie, Něm./Toyota) 4:21:59, 2. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) -48, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -1:15, ...12. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -31:31, 47. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -2:12:48.
Průběžné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger 26:36:50, 2. N. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -7:53, 3. Sainz, Cruz -41:06, ...9. Prokop, Chytka -2:59:50.
SSV: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 5:15:34.
Průběžné pořadí: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 32:30:33.
Prototypy: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 5:15:34, ...16. Macháček, Vyoral -36:14, 37. Enge, Tošenovský (všichni ČR/Can-Am) -1:36:55.
Průběžné pořadí: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 32:30:33, ...17. Macháček, Vyoral -3:58:52, 36. Enge, Tošenovský -13:19:23.
Motocykly: 1. R. Brabec (USA/KTM) 4:37:44, 2. Cornejo (Chile/Honda) -2:07, 3. Howes (USA/KTM) -2:19, ...12. Michek -8:35, 28. J. Brabec (oba ČR/KTM) -43:52, 29. Podmol (ČR/Husqvarna) -46:52, 41. Pabiška -1:19:08, 43. Engel -1:25:35, 45. Krejčí (všichni ČR/KTM) -1:44:22, 48. Lhotský (ČR/Husqvarna) -1:50:17.
Průběžné pořadí: 1. Cornejo 28:51:31, 2. Price (Austr./KTM) -1, 3. Sunderland (Brit./KTM) -2:11, ...18. Michek -51:53, 27. Engel -3:40:14, 37. Pabiška -6:19:29, 42. Podmol -7:25:25, 49. Lhotský -11:59:49.
Čtyřkolky: 1. Andujar (Arg./Yamaha) 5:57:40, ...8. Kubiena (ČR/Yamaha) -1:39:12.
Průběžné pořadí: 1. Andujar 35:46:53, ...6. Kubiena -4:46:09.
Kamiony: 1. Sotnikov 4:45:52, 2. Mardějev -3:23, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -8:22, ...6. Loprais (ČR/Praga) -14:47, 9. Šoltys (ČR/Tatra) - 25:54, 10. Macík -39:28, 15. Valtr st. (oba ČR/Iveco) -1:29:37, 17. Tománek (ČR/Tatra) -2:33:19.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 29:12:10, 2. Šibalov -45:56, 3. Mardějev -1:05:06, 4. Loprais -1:21:47, 5. Macík -1:42:01, ...10. Šoltys -2:58:39, 12. Valtr st. -6:23:53.
Klasik (jízda pravidelnosti): 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 19 bodů, ...3. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 50.
Průběžné pořadí: 1. Douton, Etienne 606, ...5. Klymčiw, Vlček 5251.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
1. Ivanovová (Rus.) 1:23,594 (41,834+41,760), 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,052 (41,829+41,817), 3. Děmčenková (Rus.) -0,161 (41,882+41,873).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 680 2. Taubitzová 651, 3. Eitbergerová (Něm.) 479, ...44. Čežíková (ČR) 22.
Štafeta: 1. Rusko (Ivanovová, Pavličenko, Kaškin/Koršunov) 2:12,833, 2. Lotyšsko -0,167, 3. Německo -0,189.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Německo 415, 2. Rusko 375, 3. Lotyšsko 330, ...13. ČR 39.
Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 1:48,13 (54,04+54,09), 2. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,57 (54,28+54,42), 3. (v ME 2.) Rakousko (Maier, Stepan, Sammer, Huber -0,76 (54,38+54,51), 4. (3.) Rusko -0,95 (54,59+54+49), ...9. (8.) ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,69 (54,88+54,94).