tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
MUŽI:
200 m (vítr -1,0 m/s): 1. De Grasse 20,09, 2. Brown (oba Kan.) 20,38, 3. Makwala (Botsw.) 20,61.
Míle: 1. McSweyn (Austr.) 3:48,37, 2. Lewandowski (Pol.) 3:49,11, 3. Edwards (Austr.) 3:49,27.
3000 m: 1. Kejelcha (Et.) 7:26,25, 2. Krop 7:30,07, 3. Kimeli (oba Keňa) 7:31,33.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 46,70 - světový rekord, 2. Dos Santos (Braz.) 47,38, 3. Copello (Tur.) 48,86.
Trojskok: 1. Trikí (Alž.) 17,24, 2. Díaz (Kuba) 16,78, 3. Pereira (Portug.) 16,64.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 601, 2. Kendricks (USA) 591, 3. R. Lavillenie (Fr.) 581.
Disk: 1. Stahl (Švéd.) 68,65, 2. Čeh (Slovin.) 66,68, 3. Weisshaidinger (Rak.) 65,67.
ŽENY:
100 m (-0,3 m/s): 1. Ta Louová (Pobř. slon.) 10,91, 2. Neitaová (Brit.) 11,06, 3. Del Ponteová (Švýc.) 11,16.
800 m: 1. Graceová (USA) 1:57,60, 2. Nakaayiová (Ug.) 1:58,70, 3. Hoffmannová (Švýc.) 1:59,06.
5000 m: 1. Obiriová (Keňa) 14:26,38, 2. Workuová (Et.) 14:26,80, 3. Kipkemboiová (Keňa) 14:28,24.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 53,33, 2. Ryžykovová 54,15, 3. Tkačuková (obě Ukr.) 54,62.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 686, 2. Španovičová (Srb.) 666, 3. Mirončyková-Ivanovová (Běl.) 672.
Oštěp: 1. Hussongová (Něm.) 62,62, 2. Andrejczyková (Pol.) 62,67, 3. Barberová (Austr.) 60,86, 4. Špotáková (ČR) 60,38.
Pozn.: O pořadí v některých technických disciplínách rozhodl výkon ve finálové sérii.
basketbalPřidat do mých lig
Victoria (Kan.)
Skupina B:
Česko - Turecko 70:87 (14:17, 38:45, 54:63)
Skupina A:
Kanada - Čína 109:79 (27:19, 59:46, 79:65)
Kaunas:
Skupina A:
Venezuela - Jižní Korea 94:80 (27:18, 56:38, 70:66)
Skupina B:
Angola - Slovinsko 68:118 (9:33, 30:64, 44:90)
Split:
Skupina A:
Mexiko - Rusko 72:64 (18:16, 31:36, 50:43)
Skupina B:
Brazílie - Chorvatsko 94:67 (25:20, 45:34, 71:55)
Bělehrad:
Skupina A:
Srbsko - Filipíny 83:76 (22:16, 45:34, 67:62)
Skupina B:
Utkání Senegal - Itálie bylo zrušeno pro covidovou nákazu v týmu Senegalu.
střelbaPřidat do mých lig
Muži - družstva:
Trap - finále:
Francie - ČR (Kostelecký, Vaněk, Lipták) 6:4
o 3. místo:
Chorvatsko - Británie 6:2.
Rychlopalná pistole - finále:
Německo - ČR (Těhan, Strnad, Rampula) 10:6
o 3. místo: Rusko - Ukrajina 9:3.
Ženy:
Trap - finále:
Británie - Rusko 6:4
o 3. místo:
ČR(Závišková, Hrdličková, Kučerová) - SR 6:0.
Sportovní pistole - finále:
ČR (Dědová, Červenková, Schejbalová) - Ukrajina 16:12, 3. Německo