Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


VIDEA ROKU: Hekání tenistek, Skalák jako Beckham i Potočného střely

25 2015
Tenistka Lucie Šafářová nepoznala svoje vlastní hekání. Fotbalista Jiří Skalák předvedl kopy, za které by se snad nestyděl ani David Beckham. To jsou další nejvýraznější sportovní videa z produkce iDNES.cz za rok 2015, připomeňte si je.

České tenistky ovládly finále Fed Cupu proti Ruskám a tuto soutěž vyhrály počtvrté v posledních pěti letech. Ještě před rozhodujícími zápasy ale naši redaktoři české reprezentantky vyzpovídali a vznikly z toho vtipné situace.

Teď pojďme od tenisu na fotbal. Jiří Skalák se během roku 2015 propracoval z reprezentace do 21 let do té seniorské a v České republice je stále populárnější. Je to i díky jeho skvělé kopací technice, kterou předvedl také štábu iDNES.cz.

Fotbalovými schopnostmi bavil ligu rovněž Roman Potočný. Teplický útočník, jenž hrál před rokem ještě v divizi, je výrazný svým verbálním projevem, kterým hodnotí své výkony, a hlavně pak tvrdou ránou. I to jsme otestovali na kameru.

A ještě jednou fotbal. Redaktoři iDNES.cz byli u toho, když fotbalisty pražské Sparty vyhnal z předzápasového tréninku v Moskvě silný déšť.

VŠECHNA VIDEA ROKU NAJDETE ZDE

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze