Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Sprint biatlonistů na 10 kilometrů
Hezký a pohodový zbytek dne, třeba u on-line přenosu ze závodu žen, který začíná ve 14.30 hodin.
Český biatlonista Adam Václavík je v cíli na 72. místě a když nic jiného, připisuje si lepší umístění než olympijský medailista Jaroslav Soukup, jehož 90. příčka je propadákem dne.
Český biatlonista Václavík je po druhé střelbě na 76. místě.
Český biatlonista To je škoda, Václavík po třech přesných ranách dvakrát minul a bude kroužit dva trestné okruhy.
Český biatlonista Tomáš Krupčík běžecky vyhořel. S jednou chybou na střelnici mu v cíli patří 47. příčka. To na body do Světového poháru nestačí.
Je jasné, že na předních příčkách už se nic nezmění. Smát se dnes budou Norové. Vítezem je Johannes Boe, druhý skončí Tarjei Boe a třetí Emil Hegle Svendsen. Češi: 8. Šlesingr, 12. Krčmář, 13. Moravec.
Český biatlonista Václavík na první položce jednou chyboval a klesl na 60. místo. Mohl by bojovat minimálně o účast ve stíhacím závodě, kam projde právě šedesátka nejlepších.
Český biatlonista Mladý Václavík vyrazil skvěle. Na mezičase 2,3 km je šestnáctý. Ale ví se o něm, že má často problémy se střelbou.
Český biatlonista Tři Češi se zatím drží do třináctého místa, Šlesingr je sedmý. Takový závod se jim ještě v letošní sezoně nepodařil. Skvělé to je i pro vyhlídky na zítra, kdy se poběží stíhačka. A Šlesingra s Moravcem by dnešní výsledek měl přiblížit do nedělního závodu s hromadným startem.
Český biatlonista Do závodu právě odstartoval benjamínek Adam Václavík.
Český biatlonista Tomáš Krupčík dal na druhé položce za jedna a po jednom trestném kole bude bojovat o bodovanou čtyřicítku.
Český biatlonista Krčmář je v cíli na jedenácté příčce, o jednu pozici odsunul na dvanácté místo Moravce. Klidně se ale může stát, že to pro Krčmáře bude i pošesté v kariéře třináctka...
Martin Fourcade norský trojblok nenarušil a řadí se na čtvrtou příčku.
Český biatlonista Šlesingr je zatím v cíli šestý, Moravec desátý. Ještě se však o pár příček propadnou.
Nečekaným jménem v popředí bude Rakušan Grossegger. Po druhé střelbě je čtvrtý.
Krčmář se rve o nejlepší výsledek kariéry a prolomení třináctky. V kariéře už byl na 13. příčce pětkrát, nyní je průběžně jedenáctý.
Český biatlonista Na střelnici teď byli jen dva závodníci a byli to oba Češi. Krčmář na druhé položce za nula, Krupčík na první totéž. Dobrá práce!
Český biatlonista Jaroslav Soukup na druhé střelbě dvakrát minut a dnes to má za pět. Doslova.
Svendsen je v cíli na třetím místě a dotvořil tak trojkblok Norů na vedoucích místech. Rozbít ho zřejmě může jen Martin Fourcade.


Najdete na iDNES.czmobilní verze